Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jak se stát přes noc ruským agentem

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

V pátek ráno jsem se probudil, přečetl něco z mainstreamu a zjistil to co jsem doposud netušil.

Jsem ruský agent a člen jakési páté kolony. Psal to pan Steigerwald a jemu podobní, tak to asi bude pravda.

Abych si udržel dobrou náladu začetl jsem se do magazínu Petra Hájka PROTIPROUD. V nadpisu jednoho z posledních článků je pěkný název. “Kdo nevěří mainstreamu, je ruský agent. „

  • jak-se-stat-pres-noc-ruskym-agentem

Pozor na „ruské agenty“ a jejich propagandu.

A tak jsem si pomyslel „sakra co to je dnes za den „ a pobaven četl dál. Protiproud mne potěšil, uvědomil jsem si, že nejsem jediným agentem. Agenti jsme všichni ti co nemají mainstreamové stanovisko a to je asi kolem 70 % našich obyvatel.

Řeknu vám, byla to pro mne úleva.

V protiproudu se píše:

„Všimli jste si, že jakmile někdo vysloví jiný než „mainstreamový“ názor, je okamžitě označen za oběť ruské propagandy? Rusové opět předběhli celý svět. Gagarin byl sice první člověk v kosmu, arci to je nic! Ruským zpravodajským službám, pod vedením „vrchního diktátora“, se nyní povedlo infikovat západní média svou propagandou! Ten Putin! Zatím co jste spali, rozvěsil všude ruské vlajky.

Čeho si však čeští „soudruzi“ novináři nevšimli – řada alternativních západních médií ukazuje události podobně jako například „RT“ (Russia today). Jsou i oni obětí ruské propagadny? Nebo dokonce „ruští agenti“ vyslaní přímo „diktátorem“ Putinem? Zeptejte se novinářů například z „Before Its news“, „Infowars“ či „AMTV“, jestli si připadají pod vlivem ruské propagandy. Je jistě řada dalších, a nepochybně jich bude přibývat. Mainstreamová media si sama kopou vlastní hrob. „

V pátečním MF Dnes byl zajímavý článek pana Steigerwalda. „Rusové jsou hrozba. Víc se však bojíme domácích zrádců.“

Článek autora mne nezklamal. Od jiných mainstreamových pisatelů už o sobě vím, že jsem ruským špionem – agentem, protože čtu i něco jiného než mainstream a hlavně neuznávám oficiální, dogmatickou, tedy neomylnou pravdu těchto pisatelů.

Podle pana Steigerwalda se bojíme Rusů, jejich imperialismus dobře známe. Je zajímavé , že toto stanovisko nám vtloukali do hlav tehdejší komunističtí politruci, pouze s tím rozdílem, že jsme se měli bát Američanů.

Pan Steigerwald také píše“Nejde jen o Krym. Ruská politika se hrne vpřed opět jako protievropský a svobodě nebezpečný parostroj. Mít se před ním na pozoru je rozumné. Nadbíhat jí domácí sympatií extrémistů je ještě nebezpečnější. Na ně pozor.“

Dále jsem se dozvěděl, že bych také mohl být členem páté kolony, to ale osobně odmítám, protože za celý svůj život v komunismu jsem členem strany nebyl a za to, že jsem vystoupil veřejně z organizace SSM a odmítal věnovat příspěvky na Fidela Castra jsem byl zbaven odměn v podobě osobního hodnocení na dlouhých pět let. Snad o to jsem možná pro takové pisatele jakým pan Steigerwald nesporně je záludnější, maskovanější a nebezpečnější. Snad bych mohl být dvojitý, lépe trojitý agent, ale sám nevím pro koho bych měl pracovat. Nikdo mne zatím nenabídl spolupráci nikdo mne nekontaktoval.

Než zpět k autorově "páté koloně komunistů a Rusů". Už samo spojování těchto dvou entit je pavědecké, neodborné, zavádějící a scestné. Porovnávat etnické Rusko a zaniklý SSSR je stejně scestné. A už vůbec neporovnatelná je politika a ideologie SSSR a nástupnické Ruské federace natož komplexu SNS! Autor mísí historii carismu, velkoruské politiky, sovětskou ideologii a jakýsi vymyšlený imperialismus Rusů do ideologického „paobrazu Rusů a jejich sluhů v rámci komunistické internacionály". To je protiobraz dějin, který vyhovuje u nás snad jen panu Schwarzenbergovi s jeho nejnovějším pojetím "prezidenta Putina jako novodobého hitlerovce dějin" (??!!). Zhovadilosti tohoto formátu jsou čtenářům MF Dnes předkládány jako zjevené pravdy. Autor vytváří katastrofický obraz vymyšleného stavu, kdy "až bude Rus v Užhorodu (??) bude chtít hájit ohrožené Rusy v Karlových Varech"(??)

Jenže, vysvětlujte některým lidem, že nejste ani komunista, ani extremista ani žádný agent. Ono je to totiž stejné jako když zabloudil náš nejslavnější voják Švejk a byl nařčen ze špionáže pro Rusko. Také mu nikdo nevěřil.

Jen pro připomenutí. Kousek ze slavné knihy.

Na frontě

Do Českých Budějovic jede nadporučík Lukáš se Švejkem rychlíkem a Švejkovi se přihodí nehoda. Baví se s železničním zaměstnancem o problematice záchranných brzd a možná on, možná oba za tuto brzdu zatáhnou a způsobí nenadálé zastavení vlaku. V Táboře je Švejk vyveden na nádraží kvůli sepsání protokolu a vlak mu mezitím ujede. Velitel nádraží mu poté, co zjistí, že Švejk nemá peníze na lístek, nařídí dojít do Českých Budějovic pěšky. Při této budějovické anabázi Švejk pěkně zabloudí, přihlouplým putimským strážmistrem Flanderkou je považován za ruského špióna a nakonec je ke svému pluku doveden četníkem jako údajný zběh. Se slovy „Poslušně hlásím, pane obrlajtnant, že jsem opět zde“, se radostně hlásí u nadporučíka Lukáše.

Podle mainstreamu jsme všichni čtenáři jiných pravd, potenciálními ruskými špiony nebo členové pátých kolon.

Přiznám se, že před četbou článku pana Steigerwalda jsem o pátých kolonách neměl ani tušení.

A taky jsem si s hrůzou uvědomil, že mohu být ruským špionem, protože nás všechny ve škole tenkrát učili ruský jazyk.. Ano to musel být určitě Ruský záměr a je to dozajista velmi přitěžující okolnost, protože už tenkrát nás zřejmě pro tuto profesi připravovali.

Asi proto se mi zdá o poznání vyváženější článek týkající se Ukrajiny s názvem „Kdo spustil pekelný stroj“ od pana Petra Schnura, který vyšel v sobotu.

K mému údivu a hrůze jsem si uvědomil, že článek pochází ze sobotního Práva.

Ten článek se mi zdál prostě vyvážený a pravdivý. Okamžitě jsem si vzpomněl na článek předešlého publicisty pana Steigerwalda a začal se „stydět“ za to, že bych takovou četbou mohl zrazovat nebo zhatit nějaký světový zájem o kterém nemám ani tušení.

Publicista Petr Schnur v onom PRÁVU také píše, že by nebylo naškodu uvést postoje amerických konzervativních politiků Paula a Buchanana nebo třeba Lawrence Wilkersona, bývalého šéfa kanceláře Colina Powela a jiné. Všichni tito pánové nekritizovali ruský, ale americký postoj k událostem na Ukrajině. Krymskou secesi zahrnuli do kontextu „euromajdanu“ a vyjádřili pro ni pochopení.

Nešlo přitom o „Putina“ - pro nebo proti, ale o vůli brát vážně vlastní politické přesvědčení, o schopnostech diferencovat a o odvahu své myšlenky otevřeně vyjádřit bez ohledu na panující mainstream.

Představte si, že u nás existují občané, kteří mají větší strach z ukrajinských extrémistů nežli z rusů.

Ti , kteří nečtou pouze mainstream vědí, že ukrajinští nacionalisté budou trénovat v dětských táborech.

Lídr Pravého sektoru Dmytro Jaroš získal od vlády souhlas, aby mu byl předán majetek a fondy 23 dětských táborů.

Tábory budou použity jako tréninkové základny k přípravě mládežnické rezervy Národní gardy. Sdělil to ukrajinský poslanec strany Svoboda, který si přál zůstat v anonymitě.

Podle jeho slov radikálové absolvují vojenskou přípravu, diverzní výcvik, výcvik boje muže proti muži a základy minování.

Nacionalisté z Pravého sektoru dali o sobě vědět během nepokojů v Kyjevě, které skončily útokem na vládní budovy.

Tak mne napadlo, že možná budou trénovat i za naše peníze, které na Ukrajinu posíláme.

Je možné, že sledováním volně přístupných videí s řáděním a kritikou ukrajinského extremismu jsem se podle některých pisálků, zařadil do páté kolony, možná jsem ruským agentem a možná tím, že čtu CFP jsem dopomohl anexi Krymu.

Možná, že my čtenáři a pisatelé milující pravdu, můžeme za to, že Rusko ruší Ukrajině slevu na plyn a chce vrátit miliardy dolarů.

Ale také se možná bojíme pouze toho, aby naše evropské státy nepodporovaly extremismus a neofašismus, toho aby se ukrajinské dětské tábory nezměnili v záškodnické tábory na výcvik novodobých heinlainovců a evropských teroristů.

Heinlainovci byli programové také radikální socialisté, navíc toho nejhoršího možného kalibru s rasistickým programem.

Facebook komentáře