Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Islámský stát: V Evropě se nepouštějte do žádných velkých akcí

Ač je to k nevíře, konečně jsme našli způsob, jak zabránit džihádu meče. I muslimové se doslechli o tom, že je u nás stanné právo a že je lepší si dát chvíli pauzu na cigárko. Islámský stát vydává stejné instrukce jako naše vláda – jeho věrní mají zakázáno jezdit do Evropy. Oběžník těm tvrdým hochům radí, aby si zakrývali tváře. No co, s tím mají bohatou praxi a léta se nás o tom snaží poučit po dobrém i po zlém. Evropa stojí před těžkým dilematem – koronavirus nebo politický islám? Že si nevybereme ani jedno a zvolíme odvahu, téměř jistě nehrozí.

  • islamsky-stat-v-evrope-se-nepoustejte-do-zadnych-velkych-akci


Cestování a turistika jsou přitom pro politický islám klíčové. Imigrantem byl sám Mohammed. Jeho odchod z Mekky, kde ho pro jeho krutou a svárlivou povahu nemohli sousedé vystát, do Medíny je pro muslimy zcela zásadní. Odehrál se roku 622 a tato událost se označuje termínem hidžra. Právě odchodem z Mekky začíná islámský letopočet a pro nás káfiry je důležitý proto, že představuje zlom mezi koránem z Mekky (náboženskou částí doktríny) a koránem z Medíny (politickou částí doktríny). Právě korán z Medíny by měl všechny velmi zajímat. Z velké části je věnován tomu, jak správně zatočit s káfiry a jak dosáhnout jejich podvolení se islámu.

S náboženstvím to ale Mohammedovi moc nešlapalo, v Mekce se k němu přidalo jen 150 věřících. Zato v Medíně, kde začal praktikovat džihád, se mu zadařilo – rozšířil islám po celém Arabském poloostrově a jeho následovníci nebyli už nikdy v expanzi zastaveni. V raných časech byly jediným nástroji jeho šíření meče, násilí, krev a slzy. Teprve s rozvojem ekonomické migrace nabývá celá hidžra a džihád jiných rozměrů.

Mohammed je jediným a nejvyšším vzorem každého muslima. Proto je nezbytné správně praktikovat islám i v nemuslimských zemích a snažit se ze všech sil napomáhat šíření islámu, a to jakoukoli formou džihádu. Důležité je prosazovat náboženské i politické cíle současně, protože mezi nimi není v doktríně rozdíl. Přátelit se s námi, káfiry je nežádoucí a korán na to má speciální verš: „Nechť věřící nepovažují káfiry za své přátele místo ostatních věřících! Kdo tak učiní nezíská Alláhovu ochranu a chránit může jen sám sebe. Alláh vás varuje, abyste z něj měli strach, protože každý se k němu dostane."
(Korán 3:28). To proto máme v Evropě takové problémy s uzavřenými muslimskými komunitami a no go zónami (jejich existenci pod tlakem událostí už přiznává i Angela Merkel).

Ti, kdo emigrovali a dokázali oslabit naši společnost a prosadit šíření práva šária, jsou ostatním muslimům příkladným vzorem. Je iluzí, že by mohl vedle sebe existovat politický islám a demokratické právní státy založené na úctě k lidským právům. Pokud ale necháme exekutivu řádit jako právě teď, v den výročí vzniku Protektorátu Čechy a Morava, možná se již brzo dočkáme toho, že lidská práva budou mít stejnou hodnotu, jako v doktríně politického islámu. Žádnou.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře