Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Islám naplňuje svou podstatou, svými znaky definici ideologie.

Je nezpochybnitelné že Islám má složku náboženskou, ekonomicko-hospodářskou, trestně-právní, morální, pedagogickou, uměleckou, filozofickou, zasahujícího do nejzákladnějších osobních životů (jak má chodit kdo oblečený, co má jíst, kdy začít se sexem apod.). Vše je podřízeno náboženské složce, tak si vše omlouvají a ospravedlňují. Náboženská složka je nejzásadnější a udržuje lidi u komplexní ideologie. Definice ideologie si najděte viz Wikipedie, http://slovnik-cizich-slov.abz.cz, učební texty politologie apod. Mohamed byl prospěchář (který si pro peníze vzal starou dojnou krávu), pedofil (který se později oženil s 6. letou dívkou a v jejich 9. letech s ní měl styk), zloděj (který přepadával karavany), vrah (na jeho rukách je krev stovek civilistů žen a dětí židovských osad v Medině, poslední dny života trávil zabíjením křesťanů).

  • islam-naplnuje-svou-podstatou-svymi-znaky-definici-ideologie
 
Odborníci a konvertovaní muslimové před islámem varují, politici + sluníčkáři propagují, prosazují, lžou a každého s jiným leč správným názorem diskreditují, onálepkují (xenofobem, extremistou ....) i když právě o islámu hovoří pravdu ! ! ! "Náboženství" (myslím ideologii) které rozděluje lidi na věřící a nevěřící, muže a ženy není založeno na lásce a je neslučitelné s jakoukoli jinou kulturou či společností na těchto hodnotách založené. Nejmladší "náboženství" (myslím ideologii) které se nemohlo MÍRUMILOVNĚ v inteligentním, kriticky myslícím světě světě šířit.
 
Dle životopisu Mohameda se jeho výtvor, Islám radikalizoval po odchodu do Mediny, protože v Mekce ho mírumilovně nepřijali a díky tomu že už tehdy byl Islám radikální tak byl Mohamed z Mekky vyhnán. Hledejte další dokumenty a především přednášky od intelektuálů, profesorů. doporučuji: Prof. Dr. Walter Veith Bill Warner, PhD: Why We Are Afraid: 1400 Years of Fear ( i CZ titulky) Pravá tvář islámu, - přednášející Salman Hasan a dokument ČT - Já muslim (2005) Bojujte za šíření pravdy a za každou cenu odsuzujte polopravdy a manipulaci s lidmi ! ! ! !

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře