Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Hrůzostrašné plány kovaného komunisty.

Soudruh Pávek je nejen proti dvěma největším velmocím světa a chce proti nim za každou cenu válčit a na jistou smrt poslat klidně své syny, ale dokonce chce prosadit tyto šílenosti, které jsou vyloženě proti celému národu.

  • hruzostrasne-plany-kovaneho-komunisty

Za jeden jediný den hned po volbách, aniž by měl nějaké pravomoci, a přitom do funkce prezidenta má celý měsíc, přesto chce prosadit tyto věci:

Reforma důchodů je zcela nezbytná. Systém garantované valorizace je nesmysl, lidé si musí už od prvního nástupu do zaměstnání spořit na důchod. I doba odchodu do důchodu je v ČR nízká, to by se mělo změnit.

Zvýšení daní je zcela nezbytné. Daň z vlastnictví, jak z nemovitostí, tak i movitostí, je jistě správná cesta, zvýšení DPH na nejnutnější komodity je v zájmu státní pokladny naprostou nutností. Naše zdravotnictví je dlouhodobě podfinancováno a tak je finanční spoluúčast pacientů velmi dobrým řešením.

Především doba mateřské dovolené, kterou máme nejvyšší v EU, je zbytečně dlouhá. Dva roky je doba ideální. Příspěvky na bydlení, podpora v nezaměstnanosti, rodičovské příspěvky by mohly být jen na dočasnou dobu.

Školství hrou je naprostý přežitek. Ohýbat proutek dokud to jde. Děti už od útlého věku, i předškolního, nesmějí být ovlivnovány propagandou. Je extrémně důležité vést je správnou cestou.

Evropa není za betonovou zdí. Měla by být multikulturní, dostupná všem. V debatě se Zemanem se pokusím zabránit tomu, aby jako končící prezident ovlivnil volbu předsedy Ústavního soudu a členy Národní rady.

Ještě nemá pravomoci a už plánuje zničit celý národ. Už vám dochází, proč před volbami nekritizoval protisociální činnost vlády a vůbec ho nezajímaly problémy obyčejných lidí? Už vám dochází, že kovaný komunista zůstane celý život komunistou, tak jako Michael Jakson předělaný na bělocha zůstane vždycky černochcem, pardon, Afroameričanem?

Zdroj-Pravý prostor

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře