Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Hrdá Anglie opouští loď a slabé Česko se dál potápí

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Slyšeli jste poslední projev Nigela Farage v europarlamentu? To byl panečku fičák. Blonďatá předsedkyně v europarlamentu se nezmohla vůbec na nic, což krásně symbolizuje sílu a význam EU.

  • hrda-anglie-opousti-lod-a-slabe-cesko-se-dal-potapi
 

 

Kdo neviděl, tady je odkaz https://youtu.be/GmKGifDYlWM s krásným českým překladem.

Anglánům můžeme jen tiše závidět, bo jim do jejich životů bude kecat už jen a pouze jejich vlastní vláda. Žádné nesmyslné směrnice, kvóty a jiné ****. Lidově řečeno se tomu říká svoboda a nezávislost.

Představa, že se ustrašený lid pod hlavičkou "Česká republika" vzepře Unii, to je pro mě dost fantasmagorická představa. Jsem sice snílek, ale ne zas až takovej, abych věřil, že domestikovaný národ, který zavrhl a pošlapal všechno, co po sobě Masaryk zanechal, že se po všech těch historických eskapádách bude chtít znovu stavět na vlastní nohy. To ne, to se nestane.

Dám se raději na modlení a budu doufat, že Poláci nebo Maďaři dokáží spustit v Unii takový dominový efekt, který nás donutí se na vlastní nohy postavit. Jinou spásu pro svobodnější podnikání a svobodnější rozhodování o naší budoucnosti nevidím.

Nebo je tady snad někdo, kdo věří, že se Češi mohou postavit EUgolemovi? Že nám to snad Němci dají zadarmo a bez sankcí?

Autor: Tomas Trojan
zdroj:https://tomastrojan.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=743844

Facebook komentáře