Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Hnus a realita

Studentům chci předem říci, ptejte se spoluobčanů, proč dali svůj hlas komunistům a nedejte na populistické řeči, lži a sliby nějakého už jednou vypískaného křiklouna, nebo jeho zástupce.

Dokonce se tohoto hanebného, nedemokratického jednání účastní pan Sobotka, kandidát na prezidenta demokratické České republiky, který studenty podporuje. Tato situace je podobná štvanici na romskou komunitu ze strany extrémistů a strany pana Vandase.

  • hnus-a-realita

Ti kdo manipulují se studenty, jsou natolik hloupí, že nevidí ani to, že kálejí do vlastního hnízda, protože v pravomoci hejtmana je :

1. Možnost odvolat z funkce ředitele školy, kde děti stávkují.

2. Vypsat neprodleně výběrové řízení na obsazení té pozice.

Protesty proti levicovému složení krajských zastupitelstev, ve kterých jsou účastni komunisté jsou víc jak odporné. Odporné proto, že převážně se studenty manipulují a to tím, že je proti zvoleným zastupitelům přímo poštvali neúspěšní kandidáti stran ODS, TOP 09, a další včetně zmanipulovaných občanských iniciativ, které si také nárokovali nějaké to korýtko na krajském úřadu

Konkrétně protest proti zastupitelům v Ústeckém kraji svolal člen ODS a nejmenovaná občanská iniciativa (ze zpráv na Čt24).

Oč těmto zkrachovalým existencím jde je víc jak jasné. Nedostali se ke korytu a tak budou na všechny házet haldy hnoje ve snaze zvrátit volební výsledky. Ale jejich přízemní myšlení jim nedovolí přemýšlet o důvodech, proč občané ve více krajích volili komunisty a nikoli ty kteří rozdýchávají protesty proti zvoleným zastupitelům. Tito iniciátoři protestů by protestovali snad proti každému, kdo by je vyhodil od koryt a moci.

Svět se dočista zbláznil.

Je děsivé kam až politika mocných dohnala svět a prognóza je taková, že bude ještě hůř. Po tragédii, které se před pár dny stalo a ne poprvé ve Spojených státech bude ubývat šťastně hrajících si dětí.

Blíží se den, kdy dětská hřiště osiří a děti budou zavřeny v domovech a rodiče budou mít strach své děti posílat i do školy. Neuplyne ani tak moc vody, kdy osiří divadla, koncerty cirkusové vystoupení a další. Lidé po práci se budou zavírat doma a celá jejich kultura bude televize a počítač.

Ve Spojených státech se nyní prodávají neprůstřelné školní tašky a dokonce neprůstřelné vesty pro děti. Je jen otázka času, kdy i dospělý člověk při opouštění domova i při vynášení odpadků si bude muset oblékat neprůstřelnou vestu. Druhá otázka je, zda a za jak dlouho tato situace nastane v ČR a Evropě jako celku. Takové situaci bude velmi napomáhat rostoucí krize a chudoba většiny obyvatel Evropy i světa.

Tato nehezká prognóza je fikcí jen z části, protože se dosud netýká našeho každodenního života. Za krátký čas však může být realitou.

zdroj:http://berossos.blog.cz/ 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře