Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Hmyzí potrava pro celý svět.

Laboratorní umělé rakovinotvorné "maso" se už prodává v další zemi, ve Švédsku. Ve Španělsku se  buduje největší fabrika na světě, která bude zásobovat celou Evropu. Plánuje se, že jediný zdroj živočišných bílkovin bude jen umělé maso a hmyz. Jde o plnění Kalergiho pánu. Výroba tohoto masa produkuje až 25x víc CO2 než tradiční chov zvířat. Ničení všech farem na celém světě je v plném proudu. "Ptačí chřipka" to urychlí. 

  • hmyzi-potrava-pro-cely-svet
 
WEF se chlubí, že se na uhlíkových daních vybralo přes sto miliard dolarů. 
Nová mexická prezidentka umístila na vládní budovu LGBT vlajku. Odborový vůdce nařídil zničit nedůstojné duhové transparenty. 
Z rozkazu EU jsou v celé Evropě likvidovány průmysl a zemědělství. Kdysi nejbohatší Německo se stává chudým a zaostalým skanzenem. 
Kandidát nebo kandidátka /?/ Motoristů Nikola Bartůšek se zřejmě stydí za to, že je žena...Nejde-li o příjmení cizí národnosti, jde o úchylku mít jako žena mužské jméno. 
V Německu, Francii a Belgii byli prezidenti i vláda zklamáni z výsledků voleb do EU. První dva státy proto vyhlašují předčasné volby. Konečně se karta obrací.  Pomalu, ale jistě se blíží konec EU.
Čína a Indie velmi tvrdě popírají islámskou rozpínavost. V Brazílii byla zavedena LGBT od jeslí až po media. 
Mexičan údajně nakažený ptačím virem, jež pochází z americké laboratoře, zemřel ve skutečnosti na dlouhodobé chronické nemoci- cukrovka, arteriální hypertenze, játra. Dlouhodobý stav těchto nemocí způsobil selhání více orgánů. 
Soutěž Miss Alabama vyhrála snad nejobéznější žena na světě. Začíná snad propagace obezity? Soutěže sportovní, pěvecké a krásy už skončily. Místo nich nastupuje propaganda toho nejhoršího bizáru a odporné morbidní zvrhlosti. Ze zvědavosti jsem se podíval na jeden cíl kýčovitého seriálu Tele-tele. Dnes by byla tato nekorektní parodie na menšiny cenzurována.  Pamatujete, jak Lucie v Talentu zcela oprávněně zakazovala transženě či transmuži předvádět se před malými dětmi? Nejpokrokovější ředitelka v ČR na gymnaziu v SOU v Plasích tam zavádí nebinární WC. Zřejmě členka Loupežníků, STANu či ODS. Duševně nemocnou deviantku by měl místní starosta poslat do blázince a dát ji k soudu kvůli zneužívání a duševnímu poškozování malých dětí. 
Anglická příručka pro porodníky tvrdí, že muži mohou rodit a zakazuje používání slova gynekolog...
Nějaká tasemnice , pardon, tajemnice na bruselské demonstraci zemědělců řekla, že evropská komise, evropská rada a parlament by měli sledovat cíle EU, včetně podpory hospodářské prosperity, sociálního pokroku, vysoké zaměstnanosti, ochrany práv a zájmů evropských občanů. Tyto cíle EU ignoruje. Moudrá to žena, jak by řekla Barbora Panklová- Božka Němcová. 
Mafián spustil projekt, kde vás sleduje- Velký bratr. Byl by to ideální ministr vnitra v padesátých letech.
Polská vojenská policie zcela oprávněně střílela po padesáti imigrantech na hranici Polska s Běloruskem. Polským soudem byly dva vojáci obviněni z neoprávněného užití zbraní. Překročení pravomocí  a ohrožení životů dalších osob soudu nevadí? Politicky závislý soud tímto nařídil ignorovat vojenskou přísahu chránit svou vlast, a porušovat své povinnosti. Ve skutečnosti nikdo nebyl zraněn a zakročili jen proti nelegálnímu přechodu hranic migranty. Takže splnili jen svou povinnost. 
Loutka Makaron posílá na Ukrajinu stíhačky. Dělá harakiri za bílého dne. Nezáleží mu na zániku Francie?
Na Ukrajině umírá každý den 200 ruských vojáků a téměř 100, slovy tisíc Ukrajinců. Nepomáhá naše vláda Ukrajincům ve skutečnosti do hrobu? Opravu nemají ruce od krve? Budou dřív na Sibiři, nebo u soudu v Haagu?
Tesla za čtvrtletí vyrobila téměř 50 tisíc elektroaut, žádné dosud neprodalo. V USA je poptávka po bateriích nepatrná. Zkrachují všechny automobilky nebo se vrátí k výrobě normálních aut?
NATO aktivovalo v Evropě první stíhačky F35 s jadernými zbraněmi. Mladí muži, čekejte brzo povolávací rozkazy. Vaši rodiče by se měli připravit, až vás povezou v rakvích do ČR. Jak budou reagovat?
Z Boeningu za letu vylétávaly z motoru ohnivé koule. Letěli byste takovým letadlem? 
Ve Vídni chtěl muslim podřezat policistovi krk, ale trefil se do neprůstřelné vesty. Nás to teprve čeká. Těšíte se, sluníčkářky?
Zelenáč si přidal do seznamu nepřátel americkou konzervativní stranu i s Donaldem. Proč jsem si vzpomněl na román "Komu zvoní hrana"?
Německá mládež kvůli šikaně na školách by volila AFD. Kde udělali soudruzi chybu? 
V německém Malburgu dávají až 1250 dolarů za to, že se dobrovolně zbavíte auta. Jen blázen by prodal auto za pouhých 30 000 Kč. Není to málo, Petře Pavloviči?
V Anglii jsou ted mnohem častěji mraky a mlhy než dřív. Chemtrails ochlazuje planetu a "chrání" před globálním oteplováním. Naši Loupežníci mluví o horkém jaru, které bylo v březnu. O dubnovém, květnovém a červnovém chladném a vlhkém počasí mlčí. Ivánek věří, že se planeta roztává...Kdy jste naposledy viděli krásnou modrou oblohu, třeba i s bílými mráčky bez chemtrails?
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře