Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Hluboce se omlouvám, že se nedostavím na Letnou,,,

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Budu v té době hrabat listí, to je vážně efektivnější. A ten milión lidí, co nemá co na práci a těší se na setkání, že pozdravuju. Já vím – Babiš ... hmmm jo a taky Zeman ... jojo no a Benešová. Ano znám je.
Nic proti nim, to, že se někomu nelíbí, někdo je nenávidí, někdo z nich má strach....

  • hluboce-se-omlouvam-ze-se-nedostavim-na-letnou

 Ano, ano, to taky vím. Tak hlavně, že tu jsou. Jinak by nebylo proč jít na Letnou. To by bylo jakoby kdysi nevystřelila Aurora! I když kdo ví, on by si nejspíš pan Minář vymyslel někoho jiného. Ostatně za ty peníze, které mu lidi posílají na účet MCH, by měl odvádět nějakou práci a taky daně. Kdysi se tomuhle říkalo LETADLO nahoře Minář + spolek MCH a dole ti co tvoří základnu....

A vážně se nikdy nahoru nedostanou. Proč tedy studovat, proč pracovat, když to jde i bez toho. Jó po tomhle kdysi finančák šel. No a jinak vám mohu sdělit, že se mi ale vůbec nelíbí, že z peněz daňových poplatníků se platí přesčasy IZS (policie, hasiči, záchranka). Myslím si, že by to měl zatáhnout organizátor akce. Stejně jako úklidovou službu, pronájem TOI TOIek a další „drobnosti“. No nic. Oni budou demonstrovat a výsledek je znám – tedy, Babiš neodstoupí, nezbaví se ani svých majetků, on by na ně měl asi málokdo v této zemi peníze – snad že by pan Minář ... ale to pochybuji, navíc jsou ty jeho aktivity omezeny svěřenským fondem, ve kterém jsou ve správě, dokonce jsem přesvědčen, že ani média, která ho pranýřují na každém kroku, nepustí.

A že by v tom fondu mohla jeho manželka cokoliv ovlivňovat je pouze chiméra, nebo si to umíte představit? To by teprve byl rachot stran medií! Pan prezident Zeman rovněž neodstoupí, nemá proč, neboť byl regulérně zvolen většinou voličů ve svobodné volbě navíc má více jak nadpoloviční podporu veřejnosti a paní ministryně Benešová také nebude odvolána, protože k tomu nejsou důvody. Tak si tam pěkně zakřičte, promněte si prokřehlé ruce, zatleskejte komunistům a lidem co se pasují na morální autority tohoto národa, na pódiu. Je v tom jistá podobnost k sektám, stádo oveček a jeden Guru, který je jejich mluvčím, jejich vůdčí osobnosti, kterého budou poslouchat i kdyby jim řekl: „jděte a utopte se“. Pro svoji důležitost vykládá takové nesmysly, že se ho Babiš bojí.

Směšné! Kdyby se ho bál, tak bude uvažovat o jeho diktovaných podmínkách, jenže Babiš má tohohle týpka na háku. Mimochodem, položili jste si otázku, kdo pana Mináře živí a z čeho?! No nic, tak jsme pokecali, zkuste se zamyslet, zda do toho autobusu do Prahy nasednete – tedy pokud nechcete jet na nákup, jak se to dělává.... Ale víte co, já budu mít čistou zahradu, takže výsledný efekt bude vážně větší a přínosnější. Jo a dejte vědět, kolik tam platili, nebo vybírali ?!...

A také byste si měli uvědomit, že už budete demonstrovat i za TOP09,ODS,KDU,Piráty a Starosty. On je totiž pro všechny Babiš moc nebezpečný. Odtrhává je od penězovodů... tak příjemnou zábavu.

tak příjemnou zábavu.

Jinak doporučuji přečíst text a shlédnout video, abyste věděli, s kým máte tu „čest“ Michal Minář

a ještě snad krátký článek o dalším z moralistů: Zdeněk Svěrák

Ono je vždy dobré si zjistit, kdo k vám káže a jakou váhu jeho slova mají!

Děkuji za pozornost! Příjemné odpoledne!

Zdroj: https://miroslavnigrin.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=735531

 

Facebook komentáře