Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

EU se změní na EE - evropskou exekutivu.

EU tak získá práva jednat za všechny země a uzavírat za ně právně závazné smlouvy se všemi důsledky!
 
Místo rozhodování o zákonech EU jednomyslným souhlasem všech vlád zemí EU bude rozhodovat kvalifikovanou většinou EU.

Německo a Francie všechny přehlasuje! Právo veta bude odstraněno. O našich životech a daních budou rozhodovat úředníci EU. 

  • eu-se-zmeni-na-ee-evropskou-exekutivu
Další plány EU - odchod z OSN, zrušení všech států v EU a zavedení jednotného evropského občanství. Všechny evropské vlády a parlamenty budou zrušeny. Všem zemím celé "bývalé EU" bude vládnout bruselská exekutiva a parlament EU. - Zdroj Michalapetr.com.
 
Pepa označil Donalda za odpudivou lidskou bytost. Mám mnohokrát ověřeno, že platí- "podle sebe soudím tebe". Navíc se chlubí vysokým IQ. Mnoho lidí si všimlo, že je tomu naopak. I jeho horoskop to dokazuje. 
 
Víte o tom, že členů Loupežnické strany je pouhých 1 200, slovy jeden tisíc dvě sta?
 
Ministryně války, soudružka Negrová kráčela před nastoupenými vojáky jen v červeném županu či v oblečení, které se používá u plotny. Takový trapas!
 
Jak zaplnit Václavák? Téměř každý má auto. Stačí, když každý řidič sveze další tři kamarády a cestu má mnohem levnější. Problém by měl jen se zaparkováním, ale Praha není vesnice a má metro.
 
Takže všichni máme jedinečnou příležitost, abychom si tam zazpívali "Až nás půjdou miliony". Tentokrát půjde doslova o všechno, dokonce i o životy nejen naše, ale i o životy našich dětí a vnuků. O buducnosti českého národa se rozhodne 16. září. 
 
Nebo zůstanete doma a necháte se doslova a do písmene zotročit a ožebračit naší vládou a Utopií a zavléct do poslední války na této planetě?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře