Zvrat však nastal v případě rozpadu Jugoslávie. Že je vina na více stranách konflitku, bylo nepochybné, ovšem země NATO tehdy rozhodly, že jediným viníkem je Srbsko a podle toho jednaly. Nevídanou mediální masáž zakončili vojenským napadením Srbska, kdy z bezpečí u šampaňského a kaviáru nechávali bombardovat a ničit civilní objekty v Srbsku a zabíjet srbské civilisty.

Nakonec Srbsku ukradli jeho historické území a přidělili je Albáncům a jednotky UCK během dne změnili z teroristů na bojovníky za svobodu a demokracii.

Toto pro mne byla velice těžká rána, znásobená tím, že si na tomto srbském území vojska NATO postavila obrovskou vojenskou základnu Bond Steel. A strůjkyně tohoto válečného zločinu a bezpráví M. Albright si jako bonus přišla na miliony EUR do svojí kapsy v podobě prodeje akcií mobilního operátora.

Potom přišel Irák. Tam Američané vyhrožovali tehdejšímu prezidentovi Saddámovi Husajnovi, aby odevzdal zbraně hromadného ničení. Že šlo jen o záminku bylo jasné, kdy po mnoha týdnech žádná kontrola v Iráku nic nenašla a Irák byl Američany a Brity vojensky napadený. Že žádné zbraně ZHN doposud nenašli a mají na svědomí statisíce nevinných občanů Iráku je jaksi vedlejší.

Následovala Lybie, kde bez sebemenší záminky NATO vojensky napadlo tento stát a kromě desetitisíců mrtvých jej rozvrátili více, než nacisté za druhé světové války.

To už jsem musel komunistickému profesorovi občanské nauky dát za pravdu úplně a ve mně zbylo jen ponížení z toho, že jsem občanem státu, který je v organizaci, jež se podílí na válečných zločinech.

Že NATO není obranná aliance, jak o sobě donedávna tvrdilo, ale útočná, je snad mimo jakoukoliv diskusi.

A Ukrajina?

Tam pomohli vyvolat nepokoje, jeden den uzavřou s demokraticky a legálně zvoleným prezidentem Janukovyčem dohodu a neuplyne ani den, kdy ji poruší a dosadí si do Kyjeva pučistickou nelegální a nelegitimní vládu, jejíž součástí jsou i fašisté.

Že tady vůbec nejde o agresi ze strany Ruska, ale o agresi EU, která začala už před třemi měsíci. Že do doby, kdy to vypadalo, že eurovládci vnutí Janukovičovi bezprávní a pro Ukrajinu zcela likvidační smlouvu, tak byla celá Janukovičova vláda v pořádku. Když se ale Janukovič vzepřel, okamžitě vypukly "spontánní" demonstrace. Jen naivkové věří, že by občané vyšli do ulic kvůli takové kravině, lidé chodí demonstrovat kvůli jiným věcem, které se jich bytostně dotýkají - a tou nepodepsání nějaké asociační smlouvy  jistě nebylo. Demonstrace proto byly umělé, vyvolané Západem placenými místními agenturami, způsobem vyzkoušeným už v Tunisu, Egyptě či Lybii. Když těch pár tisíc demonstrantů (podle našich médií statisíce) neuspělo a Janukovyč se nedal vyprovokovat k nějakému novému Zifčákovi-Šmídovi, tak se běkem 3 měsíců vypracoval nový plán, tentokrát s násilím. Východ země s tím nesouhlasí a Krym se odtrhl.

Nová polofašistická „vláda“ v Kyjevě vyhlásí zákaz ruského jazyka na území Ukrajiny a EU, ani USA to nevadí. Potlačování práv menšin je snad typickým projevem fašismu. Tady se navíc jednalo o menšinu velmi významnou, která na východě Ukrajiny tvoří většinu.

Po událostech v Jugoslávii je jasné, co by nastalo, pokud by tuto menšinu nevzali pod ochranu Rusové. Navíc i vstup ruských vojsk na Ukrajinu byl legální, jelikož o něj požádal právoplatně a Západem uznaný demokraticky zvolený prezident Janukovyč. Představitele EU a USA prostě měli smůlu, že se jim v tomto případě nepodařilo Janukovyče zabít, jak to provedli v případech prezidentů Srbska, Iráku a Lybie, kdy nenechali žít ani jediného. Zde podotknu, že i Hitler nechával žít představitele porobených států.

Nyní na Krymu proběhlo referendum. Referendum naprosto legální podle pravidel, kdy občané žijící na tomto území rozhodli sami o sobě.

EU a USA dali dopředu najevo, že toto referendum neuznají.

Co tedy EU a USA uznají?

„Krym je projev Putinovy imperiální politiky. Vždycky v historii, když agresor zjistil, že mu agrese projde, tak zkusil další,“ zdůraznil v televizní diskusi Miroslav Kalousek. Proč ale Kalousek nevypráví o agresích NATO v Srbsku, Iráku či Lybii?

Zřejmě proto, že těmto lidem je bližší fašismus, než právo člověka na život.

Raději fašismus, jen když bude proti Rusku a Putinovi.

Jak si EU a USA představují demokracii ve spolupráci s fašismem se můžeme podívat zde:http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/265446-riga-povolila-pochod-za-lotysske-veterany-ze-zbrani-ss/

Že se dočkám situace, kdy EU a USA bude pochodovat v jednom šiku s fašisty i nacisty jsem nikdy nevěřil.

A naši politikové a média? Že jsou fašizující politikové ve stranách TOP09, KDU-ČSL či bývalí Zelení (obdivovatelé fašistů Franca či Pinocheta), to jsem věděl.

Ale, že se k nim přidají i někteří sociální demokraté je pro mne docela šok. Pánové Lubomír Zaorálek či Libor Rouček pracují na něčem, co řada jejich voličů nestráví.

A nejzávažnější na tom je, že se potvrzuje to, co nás učili komunističtí profesoři občanské nauky.

Můžeme si být jistí, že EU společně s USA nerozpoutají III. světovou válku? (její vinu by samozřejmě přišili Putinovi, to už se naučili od Goebelse).