Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Doba absurdní.

Lupo Anetta

Tak by jsme mohli klidně pojmenovat tuto dobu plnou absurdních zvráceností. Vše co bylo kdysi choré, zvrácené, nemorální či neslušné, je dnes považováno za nějakou téměř povinnost.

Děti místo toho aby si hrály, učíme masturbovat a jak si vymyslet jakékoliv pohlaví.

  • doba-absurdni

Proti rasismu bojujeme opačným a silnějším rasismem a tím, že i když vás černoch přizabije, jste na vině vy, protože jste ho provokoval svou barvou zatímco běloch nesmí černocha ani dabovat ve filmu. Proti diskriminaci menšiny bojujeme diskriminací většiny. Proti fašismu bojujeme podporou fašistů. Proti komunistům, kteří tuto zem vybudovali bojujeme tím, že vše demokraticky rozkrademe, vytunelujeme, zdevastujeme a zaprodáme. Vraždění civilistů je humanita a humanitární organizace nás bezostyšně okrádají za našeho hlasitého potlesku.

Pomáháme chránit mír tím, že podporujeme loupeživé a nespravedlivé války. Máváme kdejakými cizími vlajkami a nevadí nám naše vlajka ve vagíně. Kritizujeme kdejakou zemi kdekoliv na světě, ale močící lidi na mapu naší republiky je umění. U nás pošleme do basy každého kdo by na ulici hajloval, ale z nácka v cizině uděláme mučedníka. Před islámským terorismem se máme chránit tím, že si je vezmeme do svých domovů. Feťáka léčíme tím, že mu dáme dávku, aby neměl absťák a v hospodě se nesmí kouřit ani elektronická cigareta, aby to neprovokovalo nekuřáky. Za zdravý vývoj dětí bojujeme tím, že jim zakážeme sportovat a dusíme je v rouškách...

Tak přemýšlím, může mně ještě tato zdegenerovaná doba něčím překvapit? Víte jak mi to vše přijde? Představte si, že je u nás myslím cca deset procent leváku. Nikomu to nevadí, nikdo se nad tím nijak nepozastaví a každý to bere zcela jako samozřejmost. Jenže pak přijde nějaký chorý mozek, který potřebuje vykázat nějakou činnost a ten najednou rozhodne, že pokud je v hospodě jediný levák, tak musí všichni pít pivo levou rukou, aby se levák necítil trapně, diskriminovaně. Ve škole bude stačit jediný levák ve třídě a všichni budou muset taky psát levou. Nevadí, že to po nich nikdo nepřečte, hlavní je plnit nařízení chorého mozku.

Snad jen k těžkooděncům nebudou brát leváky, protože to by nás pak nemohli praváci mlátit levými rukami dostatečně demokraticky. No a nakonec bude stačit jen dát kamery na veřejné hajzle, aby si všichni vytírali prdel levou pokud tam bude jediný levák a bude dokonáno.

Ať žije doba absurdní a korektně retardovaná!!!

/Lupo/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře