Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Do dvou mrakodrapů narazila letadla a do třetího racek?

420 metrů vysoké věže WTC-1 a WTC-2 se po údajném nárazu dopravních letadel zhroutily do půdorysu a jejich konstrukce se "rozpadly" na prach. Je to samozřejmě fyzikálně nemožný nesmysl.

To ale mainstreamu a pravdoláskařům vůbec nevadí. Věří západním "elitám" tak jako řadoví členové SS vůdcovým halucinogenním vizím.

  • do-dvou-mrakodrapu-narazila-letadla-a-do-tretiho-racek

S trochou nadsázky se dá říci, že umírající svět "západofilů" stojí na přesvědčení, že další ocelový mrakodrap WTC-7, vysoký téměř 200 metrů, poslal k zemi ( do půdorysu a na "prach" ) zbloudilý racek. V odpoledních hodinách 11.září 2001 totiž ( mimo záchranářských vrtulníků ) nic nad Manhattanem nelétalo - akorát několik desítek zaprášených holubů a racků, které nezpopelnil pyroklastický proud žhavých částic při předchozím kolapsu "dvojčat".

Vzhledem k reakcím českých pravdoláskařů bych spíše řekl, že do věže WTC-7 narazil opilý Karel Schwarzenberg, když se vracel ze zasedání Bilderbergu nebo z hlasování v Trilaterální komisi ( kde zajisté hlasoval proti napadení Iráku, tak jako se přiznal u případu ,,humanitárního" bombardování Jugoslávie ). Ať již to bylo jakkoli, věc se má tak, že ,,hloupí, staří, venkovani, omezenci, nevzdělanci, extremisté a xenofobové" tomu zkrátka nevěří, zatímco třeba takový "myslitel a světoběžec" Jiří Mádl má zcela jasno: žádný mrakodrap WTC-7 nikdy neexistoval, je to výmysl ruské propagandy a práce dezinformátorů. 11. září 2001 přeci spadly jen dvě věže, protože do nich narazila 2 letadla! Třetí letadlo nad Manhattanem nebylo a tudíž nemohla ,,spadnout" další věž tentýž způsobem ( řízená podzemní demolice ). To dá rozum! ,,Ukaž mi, kde máš WTC-7" rozčiluje se Mádl a ukazuje na dva památníky obkreslující základy WTC-1 a 2. Věžák WTC-7 památník nemá, protože

přeci ten samý den v 17. hodin odpoledne nespadl a ani vlastně nikdy na Manhattanu nestál ( zase práce ,,proruských trolů" ). ,,200 tisíc tun železa" drbe se na hlavě Banga a hned mu vytane ,,To tam nikdy nebylo, jinak by o tom kluci z Chánova věděli" uzavírá zjevný nesmysl existence WTC-7 další ,,český" umělec s politickým rozhledem. 

Suma sumárum: jednoduše musíte věřit, že všechno bylo tak, jak informovala média a západní ,,spojenec". A pokud ne, tak si dávejte velký pozor, protože budovy se ,,běžně" rozpadají na prach a nikdy nevíte, jaký elf se Vám usadí na komíně. 

Daniel Novák

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře