Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dezinformátor měsíce je... Eurostat!

26. 04. 2023

Teda alespoň podle pana premiéra Petra Fialy. Eurostat, tento dezinformátor a rozšiřovač nepravd uvedl, že ceny plynu pro domácnosti se loni ve druhém pololetí v České republice zvýšily meziročně nejvíce ze všech zemí Evropské unie!

Premiér Petr Fiala se domnívá, že statistiky jsou matením veřejnosti a pozve si přespříští týden na kobereček jejich tvůrce. Dodavatelé energií také oponují, že data jsou zkreslená a zákazníci ve skutečnosti platili nižší částky. Podrobnosti v každém dobrém plátku.

  • dezinformator-mesice-je-eurostat

Jak kdysi zavtipkoval lehce kontroverzní Winston: "Věřím jen statistice, kterou jsem si sám zfalšoval“, i český předseda vlády si nejraději data falšuje sám.

A tak Petr Fiala zařadil Evropský statistický úřad (Eurostat) do bandy dezolátů, ruských švábů, chcimírů, dezinformátorů, frustrátů, populistů, tvůrců hoaxů a dalších pochybných a ztracených existencí, které rozdělují společnost. Tedy všech, co si dovolí rozporovat vládní náboženství, víru a pravdivé vládní informace.

Není to pravda a stejně za to může Babiš!

Lepšolidé brousí tužky, Demagog.czTransparency International a další fuckčekingové partičky, které myslí správně politicky, hlásí zavařené klávesnice a pár mrtvých myší! Jen labužník Dan Pribáň mlsá brouky!
Rozkaz zní jasně: Pravda nesmí projít!

Zároveň s dezinformací o nárustu cen plynu unikla i další lež, že růst cen elektřiny byl v České republice podle Eurostatu druhý nejvyšší z celé EUMeziročně dosáhl pouze 97 %.!

Nejméně elektřina zdražila v Lucembursku, kde růst činil tři procenta.
Jak se vyjádřil premiér Petr Fiala, je to další matení veřejnosti! S typickými rozmáchlými gesty vyslal signál, že vláda udělá všechno proto, abychom co nejdříve obsadili první místo i v této kategorii!

Kde jsem to jenom slyšel? Levně vyrobíš, draze prodášpozdě platíš faktury... a jsi ve vatě!

Autor: Oldřich Mladý

Zdroj: https://mlady.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=801044

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře