Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Demokracie jsou jen prázdná slova politiků

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

 

Mnoho spoluobčanů je stále přesvědčeno, že pádem komunismu jsme získali svobodu a demokracii. Při rozhovorech často argumentují možností cestovat a to jim stačí, přitom jim uniká díky mediální masáži, jak jim úpravami zákonů, různými nařízeními jsou postupně odpírána práva i ty jenž vyplívají ze základní listiny práv a svobod, která má většina zemí ve své ústavě včetně ČR. Nejvíce svobodu občana likvidují Spojené státy v závěsu je následuje Bruselská mocenská klika pod vedením Francie a především Německa ekonomicky nejsilnější Evropské země, za které v posledních letech nekompromisně lobuje paní Merkelová. Především jejím přičiněním se dosud nerozpadla EU a nepadla měna euro, která je předstupeň jednotné světové měny, která bude předcházet povinnému čipování každého člověka

 

  • demokracie-jsou-jen-prazdna-slova-politiku

Napsal jsem, že nejvíce pošlapávají principy demokracie a svobody člověka Spojené státy, když se budete zajímat o zdravotnictví v USA, zjistíte, že mnoho Amerických občanů nemá zdravotní pojištění. Tak, že je nikdo neošetří, pokud nemají na platbu v hotovosti. Půjdete li dále, zjistíte, že nejsou pojištěni, protože je nikdo nepojistí, jelikož třeba otec zemřel na infarkt a proto je takový člověk pro tamní zdravotní pojišťovny rizikový. Na tento Americký systém zdravotního pojištění postupně přechází České zdravotnictví.

"Demokratičtí" politici při úpravách ústavy vsunuli zdánlivě nevýznamný dodatek, kterým snadno mohou obejít listinu práv a svobod a také to dělají. Není to doslovná citace z listiny práv a svobod, tam je psáno - občan platící povinné zdravotní pojištění má bezplatnou zdravotní péči DODATEK - nestanoví-li zákon jinak Na tomto dodatku, postavil předchozí min. zdravotnictví Julínek 30 korunové poplatky a pan Heger srdnatě ze své pozice moci poplatky navyšuje a má snahu zavádět další platby.

Když jsem zmínil zdravotnictví, musím poznamenat - NEPAMATUJI, ŽE BY ZA VLÁDY KOMUNISTŮ MUSELI RODIČE TĚŽCE NEMOCNÉHO POTOMKA ŽEBRAT V MÉDIÍCH O PENÍZE NA JEHO LÉČBU, ŽE BY BYLA LÉČBA ODMÍTNUTA 1/3 NEMOCNÝCH S ROZTROUŠENOU SKLEROZOU PROTOŽE STOJÍ DOST PENĚZTo je víc jak trestuhodné Svoboda slova, za kterou národ v listopadu 1989 mrznul po náměstích a byl ve své nevědomosti pouhým nástrojem ke svržení vlády komunistů, proto aby se k moci dostali méně schopní komunisté, kteří se schovali za štít vytvořený z několika disidentů - lidí, kteří byli za své názory skutečně komunisty pronásledováni, posléze těmito méně schopnými komunisty odklizeny do pozadí, aby si mohli nerušeně uzurpovat moc v zemi koruny.

České CO VÁM ZBYLO ZE SVOBODY SLOVA? BEZTRESTNĚ MŮŽETE VYKŘIKOVAT SVŮJ NESOUHLAS S VLÁDOU A JEJÍ POLITIKOU - to je pravda. ALE MÁ TO JEDEN HÁČEK - NIKDO VÁS NEPOSLOUCHÁ A NIKOHO VÁŠ NESOUHLAS NEZAJÍMÁ - to je arogance moci, demokracie zavedená desítky let ve Spojených státech, kteroužto exportují do celého světa i za pomocí házení bomb na hlavy pokojných lidí, žen a dětí O svobodě slova si můžete nechat pouze zdát, stačí už jen to, že mnohé firmy zakazují hovořit svým zaměstnancům s médii o všem co se firmy, kde pracují, týká, a není to z obav vyzrazení nějakého know-how o čemž taková uklizečka nemá ani ponětí, ale jde o to, aby neřekli reportérům, třeba že pan ředitel se k zaměstnancům chová neurvale a třeba uklízečce sahá na zadek (možná tady přeháním, ale dost možná tomu tak někde je).

ALE DŮLEŽITÉ NA CELÉ VĚCI JE PODOBNÝMI ZÁKAZY JE PORUŠOVÁNA LISTINA PRÁV A SVOBOD A KDO TAKOVÉ ZÁKAZY VYDÁVÁ, PORUŠUJE ÚSTAVU ČESKÉ REPUBLIKY.

zdroj:http://berossos.blog.cz/

Facebook komentáře