Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Další nová strana a nové šílenosti WHO a EU!

Jde o další naději, aby se náš stát dostal opět do starých kolejí, kdy všechno fungovalo normálně. 

Brzo se objeví  nová strana. "Představíme novou stranu nazvanou "Stačilo". V programu má: skončit s financováním zbraní a střeliva z peněz EU, omezování suverenity,  Greendeal, nekvalitní potraviny, nedostatek léků, atd..

Potřebujeme lidovou stranu založenou na důvěryhodných osobnostech. Potřebujeme odvážné osobnosti, věřící v záchranu i když se loď potápí a záchranné čluny jsou děravé.

Potřebujeme lidi s morálkou. 4. prosince zveřejníme velmi podrobný program a představíme všechny kandidáty, který  má jeden jediný zájem- chránit ČR a vrátit nám prosperitu tam, kde nám ji vzala každá vláda, která se na naší činnosti v EU podílela. Věřte nám, my věříme vám. Své úkoly dovedeme do vítězného konce. Díky moc. Kateřina Konečná."

  • dalsi-nova-strana-a-nove-silenosti-who-a-eu
 
Fialenko odvolat Válka nechce, čímž ohrožuje zdraví a životy mnoha lidí dlouhodobým a katastrofálním nedostatkem léků a lékařů. Na důchody není, ale dvě procenta  na zbrojení pro naši mikroarmádu je peněz dost. Skutečně nejde o trestnou činnost? Kdysi jsme měli zdravotnictví na světové úrovni, dnes hrozí nedostupnost českého zdravotnictví a uvažuje se o spoluúčasti pacienta-rozuměj placení za lékaře. Škoda, že ČSSD populisticky přerušila reformu Julínka, který chtěl motivaci pro pacienta i pro zdravotnický personál v zájmu obou stran.
 
Dle Fialenka žádné firmy nekrachují. A co ty sklárny, hutě, které přežily i sto padesát let, přežily obě války a EET a ted zavírají?  A co učitelé, zemědělci, průmysl, dopraváci, policie, majitelé firem a podnikatelé a mnoho dalších? Hejkal slibuje zlevnění plynu. Sliby se slibují...
 
V Německu stávkují policisté, školy, úřady kvůli vysoké inflaci a žádají vyšší platy o 10%. Nemocnice tam vyhlásily dvoudenní stávku. 
 
Orbán se zeptá v referendu, má-li pomáhat Ukrajině. Maďarská vláda chce zákonem na "ochranu suverenity" zakázat stranám a politickým organizacím /rozuměj ziskovkám/ dostávat finanční podporu z ciziny. Očekává se vydírání a vyhrůžky z Brusele. 
 
V Číně řádí nová pandemie podobná zápalu plic. Tamější nemocnice nestíhají. Nevyhrožoval před časem Debilgatě, že bude nová, velmi nebezpečná pandemie?
 
Švédská vláda chce po imigrantech čestné prohlášení, že nebudou porušovat zákony, jinak budou vyhoštěni. Nejde o vtip.
 
Likvidaci evropských zemědělců Utopií nahradí dovoz masa a mléka až z Nového Zélandu. Co na to ochránci přírody? 
 
Mnichovský soud prohlásil klimaalarmickou "Poslední generaci" za zločince. Většinou německých soudů klimatické extremisty podporuje skupina, jež je placena americkými milionáři. 
 
Papež Franta si pozval na oběd dvě transky. Je tak falešně věřící jako kněz Lhalík.
 
Závislý protiústavní soud bude veřejně projednávat valorizaci důchodů 10. ledna 2024. Jednání se zúčastní ministři a odborníci. Budou tito "odborníci" provládní nebo nezávislí? Jestliže ústavní soud není schopen tak jednoduchou záležitost řešit samostatně, zavádí to politickým rozhodnutím.
 
Ze všech letišt na světě odlétají letadla i do Číny, jen z českých nikoli.
 
Česká vláda údajně podporuje politiku jedné Číny. Proč tak najednou?
 
Zastrčil a Pekařka chtějí Ukrajině, která poraženecky končí "válku" ,stále ještě posílat zbraně. Kdyby blbost nadnášela, už by byli až na Plutu. 
 
Zrušení práva veta odhlasovali všichni loupežníci, jeden poslanec za ANO, většina byla proti, zbytek se hlasování zdržel. 
 
V EP odhlasovali šílenost. Slova táta a máma se má nahradit slovy rodič jedna a rodič dvě. Utopie bude kontrolovat vzdělání kvůli vymývání mozků genderovou a duhovou ideologií.
 
Nová evropská federace bude rozhodovat mimo jiné o daních, které budou ve všech zemích stejné, rozuměj co nejvyšší.
 
To urychlí rozklad Utopie, NATO a USA. Mezi prvními odejde Madarsko, Polsko, Slovensko a Holandsko. Samozřejmě se tyto země připojí k BRICS. Na druhé straně končí EU, USA a NATO. Takže opět nastane převlékání kabátů.
 
U agenta Pávka je to samozřejmostí. Už teď pomalu a nenápadně otáčí.
 
Evropská armáda má v sobě velké riziko. V případě "neposlušnosti" vnikne armáda do země, která "zlobí" a střílet do cizích lidí není takový problém jako střílet do vlastních.
 
Aby organizace WHO mohla realizovat celosvětovou totalitu, odstranila ze svých zásad právo na lidskou důstojnost a lidská práva. To je šokující a neuvěřitelné! Nemusí být dokázáno žádné zdravotní riziko epidemie, stačí říct, že je podezření, nic víc. K vyhlášení pandemie není potřeba souhlasu ostatních států, takže stačí říct, když třeba zítra řekne tento černoch,, vládnoucí celé planetě, že je světová pandemie a že se všichni bez ohledu na věk musí povinně očkovat, samozřejmě i nosit náhubek. 
 
WHO má poslaneckou imunitu a nemusí platit daně ze svých platů. Jsou zcela vynecháni z nějaké odpovědnosti. Mají právo vynutit si cenzuru od každého státu. Mají doslova neomezené právo moci ve všech oblastech. Nesouhlas se smlouvou nestačí, je nutné ihned skončit s WHO.
 
Vláda  a všechna média mlčí o pandemické smlouvě s WHO. Logicky tedy vláda nepodá žádný odpor. Skutečně nejde o mimořádnou vlastizradu?
 
Skupina europoslanců měla v úterý tiskovku, kde učinili šokující zjištění o korona vakcinách. Hned od začátku všechny vlády lhaly, pokud jde o injekce.
 
Velmi dobře věděly, že nechrání před virem, vedlejší účinky se tajily. Vlády věděly o riziku očkování. Všechny vlády i politické strany, které to podpořily, by měly být souzeni za spoluúčast na genocidě národů. Konspirace se stala realitou. 
 
Co znamená "západní spojenci"? Jak nám pomohli k osvobození před Ádou, když v poslední den války bombardovali školu v Plzni a průmysl i v Praze a v Brně? Jak nás zachránili v osmašedesátém? Jak nám "pomohli" po revoluci v rozvoji průmyslu? Tím, že všechno zničili a rozkradli? Vzali nám snad Rusové jednu jedinou fabriku? Zničili nám snad celý průmysl? Opravdu patříme na Západ, kde přibývá žebráků, bezdomovců a narkomanů? Kde přibývá zločinnosti přistěhovalců?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře