Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Další chorý výplod genderové mysli: Města jsou prý toxicky maskulinní, protože mrakodrapy

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Jakási Leslie Kernová, pedagožka z kanadské Mount Allison University, která tam vede program ženských a genderových studií, tvrdí, že města šíří toxickou maskulinitu.
Další chorý výplod genderové mysli: Města jsou prý toxicky maskulinní, protože mrakodrapy, obelisky a stožáry...

  • dalsi-chory-vyplod-genderove-mysli-mesta-jsou-pry-toxicky-maskulinni-protoze-mrakodrapy

Jakási Leslie Kernová, pedagožka z kanadské Mount Allison University, která tam vede program ženských a genderových studií, tvrdí, že města šíří toxickou maskulinitu. Podle ní se sexismus v architektuře projevuje ve výšce staveb nebo v jejich tvaru. Mezi problémové objekty řadí stožáry, obelisky, věže, spirály, sloupy nebo strážní věže. Odsuzuje také vysoké kancelářské budovy a mrakodrapy, které podle ní „stojí vzpřímeně a ejakulují světlo na večerní oblohu“.

A tomuhle stvoření je nejenže dovoleno chodit po ulicích, když má být dávno ve svěrací kazajce v šaškecu, ale dokonce může učit na Univerzitě! Nemine týden, abychom se nedočetli o podobné zhovadilosti, a nemine týden, aby nebyla ještě šílenější než ta minulá.

Kolega Zbyšek Hlinka na to zareagoval skvělou blogovou parodií, v níž odhalil, že města naopak šíří toxickou feminitu, protože v nich jsou metra, kanalizace, sklepy a vůbec díry všeho druhu. Rozdíl je v tom, že Zbyšek si dělá srandu a živí se něčím normálním (aspoň doufám), zatímco cvok Kernová to myslí smrtelně vážně a za veřejné peníze pase šlapku jménem gender. Dokonce o své magorii toxicky maskulinních měst napsala knihu (šance pro vás kontrovat, Zbyšku).

Přijde mi to už jako vrchol arogance nejen vůči mužům, ale vůči všem. Jak dlouho tohle ještě budeme snášet? Kde končí práva Leslie Kernových a začínají ta naše? Má někdo právo živit se tím, že shazuje záslužnou lidskou práci (výstavbu měst), když se sám živí šířením idiocie? Kdo tyto choré mozky drží na svobodě a ke všemu u vesla a dokonce na Univerzitách? Už jenom ten výraz "ejakulace světla na večerní oblohu" svědčí o tom, že Kernová by měla být hospitalizována na přísném oddělení psychiatrie. Jenže ne, naopak, tyto Kernové a spol. dokonce vytvářejí společenské a myšlenkové trendy!

Ale čemu se to tady vlastně divím, že? Vždyť moje máma pamatuje nacismus. A genderismus je asi ženská odplata za vražednou ideologii. Lidi jsou furt stejně blbí, jako vždycky byli. Jenom střídají období, kdy jsou blbí a nebo blbější. Kéž bychom se už brzy aspoň na chvíli vrátili do fáze blbých.

Autor: Michal Pohanka

Zdroj: https://michalpohanka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=754279

Facebook komentáře