Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

ČR vyznamenává válečné zločince.

Jedna strana a jedna "osobnost" uděluje řád či vyznamenání zločincům, kteří měli na svědomí životy statisíců, ne-li milionů lidí. Kam jsme se to až dostali? Našim poslancům nestačí otevřená podpora fašismu, ani podpora mafie střílející politiky.

  • cr-vyznamenava-valecne-zlocince

 

Agent Pávek udělil generálnímu tajemníkovi NATO řád TGM. Takže největšímu válečnému štváči daruje cenu míru. Tak jako Obama hned pozvolení dostal cenu míru a ihned začal válčit v několika zemích. Havel i Masaryk by plakali.
Sudeťáci, pardon, hadi zvaní Lidovci navrhli vyznamenání "svému milému krajanovi" Posseltovi a typickému "Čechovi" soudruhu Herrmannovi. Jsou to skutečně věřící lidé?
Stará Pekařka považuje muslima Ferriho za svého nejlepšího kamaráda. Její manžel je zřejmě nebinární asexuál, proto potřebuje skutečného "chlapa". Nějaká morálka je jí cizí.
54 zemí Afriky je proti smlouvě WHO. 24 jiných států je proti této pandemické smlouvě.
Eurokomisař vyhrožuje gruzínskému premiérovi, že skončí jako Fico. Proč mlčí naši Eurofanatici? Nebo jim vyhovují mafiánské praktiky?
Kostarika provozuje převážně Zelenou energii. Kvůli počasí jsou s tím problémy. Proto se vrací k fosilním palivům.
Ptačí chřipka se šíří z krav a koček na lidi. Zatím jde o ojedinělé případy. Zatím. Dle WHO brzo začne v Evropě ptačí chřipka. Odkdy je chřipka v létě?
Plně nabitá elektroauta se už nebudou přepravovat na lodích kvůli požárům.
Ve Francii chtějí zakázat oslavy 200 let narozenin J. Verna, protože byl běloch
V ukrajinské válce padly od roku 2014 statisíce ukrajinských vojáků. Soudružka Nula, pardon, Nulandová byla organizátorem převratu. Místní Židé mohli opustit Ukrajinu hned od začátku války. Rozkradením místní ekonomiky zbohatli ukrajinští oligarchové, Židé v Anglii a USA. Nutela a Černoška mají židovské předky, kteří podporovali válku na Ukrajině. Věříte na náhody?
EU navázala spolupráci s Moldávií. Dohodli se mimo jiné i na tom, že v Moldávii se vybudují biologické laboratoře. Cui bono? Pořád nic?
74% států uznává Palestinu tak jako tři čtvrtiny světa se hlásí k BRICS. Zbylá čtvrtina směřuje do úpadku, zaostalosti a bídy až k svému zániku.
Pepa chce zakázat důchodcům volební právo a chce toto právo zavést 14 letým dětem. Sám přiznal, že se přihlásil do KSČ ve 24 letech z mladické nerozvážnosti.
Sašenka, pardon, soudruh Vondra napsal na českou vlajku slovo Brusel. Hanobení státního symbolu je dnes zcela beztrestné, aspon pro někoho. Říše Velkořímská se rozpadla úpadkem morálky. EU k tomu směřuje.
Dle soudruha Topolánka jsou politici chytří, protože rozeznají dobro od zla a voliči jsou hlupáci. Arogantní papaláš se nezapře.
Já osobně nepovažuji naše hokejisty za mistry světa, protože chybělo jedno z nejkvalitnějších mužstev. Proto vítězství nebylo férové. Budto jde o férový sport, nebo politický podvod. Ve skutečnosti jsme na druhém místě.
Jakýsi Šoustal ze Seznamu schvaluje násilí v hokeji. Jak typické pro bulvární Seznam.
Neuvěřitelné nemehlo Pepa neumí jako voják zacházet se zbraní, jezdit na motorce- vždy se zraní...Jako voják nemá ani jednu jedinou vlastní myšlenku...Pardon, voják nesmí myslet, ale jen poslouchat své páníčky.
USA masivně platí zločinný transgender u dětí. To je ten zlatý západ...
Plně nabitá elektroauta se už nebudou přepravovat na lodích kvůli požárům.
Ve Francii chtějí zakázat oslavy 200 let narozenin J. Verna, protože byl běloch a rasista. Psát o černoších je nekorektní. Co by na to řekla naše politička s nekorektním jménem?
Elektrifikace vozidel, větrných turbín, solárních panelů vyžaduje přebytek mědi. Vytěžených 22 milionů tun už nestačí. Nebude stačit ani dvojnásobek. Týká se i lithia.
Po minulých volbách volala německá svazačka Andrejovi, že mu zakazuje /!!/ vládnout s SPD. Ted u to zakazuje Říše Velkoněmecká. Opravdu nejsme kolonie této Říše? Zakazoval nám snad něco Sovětský svaz?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Laco 2024-06-02 17:36
Zločinci vyznamenávají zločince.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře