Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Cože? Ona ta multikulturní výchova ve školách ještě pořád není zakázaná?

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

V současné době snad neexistuje téma, které by mi více nadzdvihlo mandle, jako, když někdo v médiích vykládá, že je potřeba do dětí ve školách cpát multikulturní výchovu. Například před týdnem jeden takový rozhovor byl na DVTV.

  • coze-ona-ta-multikulturni-vychova-ve-skolach-jeste-porad-neni-zakazana

viz https://video.aktualne.cz/dvtv/medialni-vychova-do-skol-patri-i-male-deti-uz-vnimaji-zpravy/r~852fdc8c0b5011e9b9390cc47ab5f122/?redirected=1546714146&fbclid=IwAR2WTu-0Vvl4VuEocjCypmMHW5WzF2NBTkqApZaZui1AB3s9PdT4fITD9a8

Vždy, když takový a podobný rozhovor slyším, držím se za hlavu a vztekám se tak, že hrozí to, že to se mnou sekne. Když někdo klábosí o tom, jak je důležité děti indoktrinovat tou jedině správně uvědomělou mediální a multikulturalistickou ideologií. A navíc ještě přiznává, že to může způsobit rozkol mezi dětmi a rodiči. To je panečku věc, někdo nejen že chce do dětí ve školách indoktrinovat multikulturalistické ideologie, ale touží i vyvolávat neporozumění v rámci generací v jednotlivých rodinách. To je "krásy plný" cíl!

Mně by zajímalo, jak tohle může někdo schválit, jako program pro školy? Pořád se mluví o tom, jak je naše školství na tom špatně, jak se má modernizovat a zlepšovat. Ale takováto multikulturní, mediální nebo dokonce genderová výchova touto cestou určitě není. To vše by se naopak mělo zakázat, neboť to vede k indoktrinaci konkrétního politického názoru. A navíc jsme se nově dozvěděli i to, že jejím dalším cílem má být neporozumění lidí v rámci jednotlivých rodin.

Proto chci vyzvat všechny, co mají dočinění se zlepšování kvality českého školství, tak aby jednou a pro vždy, obrazně řečeno, spláchli multikulturní a podobně ideologicky zaměřené výchovy někam do záchodu. A místo toho se věnovali tomu, co je skutečně ve škole potřeba, matematice, českému jazyku, historii, technickým oborům, tělesné výchově a dalším. Protože soustředěním na tyto důležité předměty se českému školství i celém u našemu státu pomůže daleko víc než nějakou přihlouplou a nesmyslnou multikulturní výchovou.

Zdroj: https://liborcermak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=695079

Facebook komentáře