Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Citát prince Philipa o jeho reinkarnaci

Na sociálních sítích se znovu objevuje citát prince Philipa o jeho budoucí reinkarnaci v podobě smrtícího viru, který má vyřešit problém "přelidnění"! Smrt prince Philipa byla oznámena dnes ráno, ale krátce poté začalo mnoho lidí na sociálních sítích znovu sdílet starý citát prince Philipa, který říká, že by se po smrti rád převtělil do smrtícího viru, aby pomohl vyřešit problém přelidnění.

  • citat-prince-philipa-o-jeho-reinkarnaci2

Tento citát se objevil v článku deníku The Guardian z roku 2009, který uvádí některé z nejkontroverznějších citátů prince Philipa. Celý citát zní: "V případě, že se v budoucnu po své smrti reinkarnuji, chtěl bych se vrátit jako smrtící virus, abych pomohl vyřešit globální přelidnění."

Zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2022/09/15/citat-princa-philipa-o-jeho-reinkarnacii/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 disident 2022-09-16 00:32
Britská královská rodina je jedním členem vrcholu světovládné pyramidy mocenské politiky, která podporuje Great Resset Klause Schwaba a WEF. Nový král Karel III. je vlivným členem Trilaterární komise a podporuje její choutky na ovládnutí světa. Jeden anglický věštec, který předpověděl den úmrtí Elisabeth !!, předpověděl, že Karel III. zemře 28.3.2026.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře