Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Chcete být nesmrtelní nebo alespoň dlouhověcí?

Hodnocení uživatelů:  / 17
NejhoršíNejlepší 

Ota Veselý

Chcete být nesmrtelní nebo alespoň dlouhověcí?
Ten chlapík, kterému předpovídali pár měsíců života, když mu bylo 60 let, odjel umřít do svojí původní vlasti, do Řecka a tam se z toho nějak „zázračně“ dostal – rýpal se v zahrádce, začal si pěstovat víno, odbelhal se do kostela…A nyní je mu už 97 a vesele si žije dál. Ten doktor, co mu předpovídal, že velmi brzy zemře…už umřel. Ano, tito „zázračně“ uzdravení jedí zeleninu, olivy, ale taky pijí víno, fyzicky pracují. Posedí s kamarády, pijí kávičku, zpívají a tančí. Nestresují se. Mají třeba málo věcí, peněz, ale žijí nejen pro sebe, ale i pro ostatní.

  • chcete-byt-nesmrtelni-nebo-alespon-dlouhoveci

Jak se to stalo? Sluncem? Absencí stresu? Bylinkami? Prací? Změnou stravy? Olivami? Vínem? Mořským vzduchem? Procházkami v přírodě? Tím, že se potkávají s kamarády, často se smějí a tancují? Nikdo vlastně přesně neví. Snad tímhle vším najednou dohromady. Kombinací je nekonečně. Nebo pod vlivem závažných událostí něco najednou pochopili, spojili se „sami se sebou“ a s „všeuzdavující vesmírnou silou“?

Spousta lidí zbytečně trpí. Bojí se pravdy, bojí se žít i umírat. A všechno kolem nich je pak stále smutnější. Odpověď na otázku, proč se jim to tak děje, je zřejmá: Ve snaze o své hmotné blaho lidé zapomínají na božské principy. To znamená, že opouští ušlechtilé rysy Člověka, jako je svědomí, slušnost, štědrost, příjemnost, nezištnost, ctění pravdy, touha po poznání a v první řadě je zajímají jen peníze-peníze-peníze. Člověk se ale nemůže modlit k penězům. Takoví lidé jsou pak přiváděni zpět ke své božské přirozenosti prostřednictvím krizových situací, závažných nemocí, a pokud jsou všechny metody, které „Vesmír“ použije nevyslyšeny a příslušný člověk na ně nereaguje, tak jsou z pozemské roviny postupně „odstraňováni“.

"Můžete potkat třicetileté starce nebo devadesátileté mladíky s chutí stále něco tvořit a dozvídat se stále nové věci. Jejich délka života není měřena časem, ale tím, jakými skutky naplní život, a jak přispějí k šíření Světla poznání. Vesmírná inteligence naděluje zdraví a roky těm, kteří s ní žijí v souladu, naslouchají svému srdci, svědomí a neslouží jen svému spalujícímu egu, které mu „na oplátku“ rychle odškrtává z kalendáře přidělené roky. Každý dobrý skutek, úmysl, přívětivé slovo jsou jako bílé korálky, které si každý den navlékáme na krk, a které nás pak ochraňují před předčasným stářím, nemohoucností, nevědomím a nicotou.

Pokud budete hledat klíč k pevnému fyzickému zdraví a k dlouhému kreativnímu životu, který vám hmotná realita také může poskytnout, tak by mohl vypadat třeba takto: Na základě svého probuzeného poznání je třeba, co nejdříve změnit svůj minulý materialistický životní styl. Jen tak si uchováte po celý život dobrou kondici, pevné zdraví a přitažlivý zjev. Je třeba denně pít alespoň 2 až 3 litry čisté, filtrované, zharmonizované vody a dbát na správné složení své potravy. Nejíst nebo alespoň co nejvíce omezit cukr, bílou mouku, maso, ale dospělí i mléko a nahradit vše ovocem, ale zejména zeleninou, přičemž by měla živá (raw) složka potravy tvořit alespoň 50% konzumované stravy. Nerozčilovat se, odstranit stres, strach, pocity viny ze svého života a nahradit je velkorysostí, vděčností a sounáležitostí,

Nezraňovat sebe ani druhé, ale vesele a klidně kráčet životem. Odpustit a nenosit v sobě křivdy. Sytit se správnou duchovní potravou: pozitivně myslet, mluvit a jednat, protože nač člověk zaměřuje svoje vědomí, tím se také stane. Stejně důležité je poslouchat a vnímat co nejvíce pozitivní vjemy a zároveň se vyhýbat všem negativním, násilným a krvavým informacím, zprávám, seriálům a filmům, kterými nás současná temná společnost záměrně zásobuje a cíleně nabízí proto, aby nás frekvenčně co nejvíce srazila na kolena a následně ovládla. Uvědomte si, že každý je dnes tím, co si myslel včera, a bude zítra tím, co si myslí dnes.

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře