Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Chce současná vláda utopit zemi v covidu a evropském šílenství?

Jak tak poslední dobou brouzdám všemi těmi zprávami, volbami, koalicemi a vůbec tím, co se valí z veřejné propagandy, co čtu na sociálních sítích a v novinách, řekla bych slovy klasika, „chce se mi zvracet“.

Co vede všechny k tomu, aby kašlali na lidi, kteří zde žijí, pracují a odvádějí daně? K tomu, aby upřednostňovali někoho, kdo za zdí své kanceláře, daleko odsud a se statisícovým platem nemá ani tušení, jak to tu chodí a co skutečně potřebujeme? Proč akceptujeme další a další nesmyslné buzerace, a pleteme si sami na sebe stále větší bič?

  • chce-soucasna-vlada-utopit-zemi-v-covidu-a-evropskem-silenstvi

Proč si máme likvidovat energetický systém jen proto, abychom dotovali německý zelený nesmysl, způsobující jim samotným katastrofální problémy s dodávkami? Proč odmítáme ruský plyn, a raději ho vlastním lidem zdražíme na neúnosnou úroveň? Proč si ničíme základ naší ekonomiky – automobilový průmysl jen proto, že někdo řekl, že auta jsou fuj? Proč vyrábíme elektromobily, které budou pro většinu lidí nedostupné a stěží dojedou za nejlepších podmínek do Brna? Spirála inflace se roztáčí, a už teď se zdražuje o 20, 30, ale i o stovky procent.

Dívám se a říkám si, jak je tohle možné. Měli jsme tam „hvězdy“, co se snažily vystřelit do nebe na jednom tématu, a zhasly. Některé se o to úporně snaží dodnes, ale jakkoliv to považuji za důležité, utopit celou politiku země ani strany v covidu prostě nejde. Máme tu bizarní lidi, dělající šílené věci, od trhání pultíku k ježdění na velbloudech a oslech. Takhle jde bránit normální svět dost těžko.

Na druhé straně tu máme rádoby intelektuály s falešnými brýlemi, militantní ženské, co by nejlépe už zítra hodily atomovku na Rusko, Tchajwance volně fluktuujícího dle momentální potřeby mezi dalšími deseti národnostmi. Máme tu velkopodnikatele, kteří si ze státní kasy udělali dojnou krávu, psychopaty řídící se heslem, čím hůř, tím líp, nepokryté komunisty a bývalé antifáky a spoustu dalšího marastu. Slušných, vzdělaných lidí pomálu. Nedivím se. Nemají sílu ani chuť si tím vším špinit ruce. A tak pořád čekáme na nějakého „spasitele“. Jenže nic takového neexistuje. Jen odvážní, chytří a pracovití lidé, kteří se nebojí.

Pokud nechceme skončit jako Latinská Amerika, chudá, závislá kolonie kdesi na pokraji totálního rozvratu, měli bychom se vážně zamyslet. Kam nás to žene EU se svými migračními kvótami, likvidačním Green Dealem, nesmyslnou energetickou a zahraniční politikou plnou nenávisti a sankcí? Není na čase si přiznat, že bez ní by nám bylo líp?

Autor: Jana Marková

Zdroj: https://janamarkova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=781600

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře