Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

České národní hrozby

Existují hrozby, které ohrožují další existenci českého národa? Může se stát, že za několik desítek let Česká republika zmizí z mapy světa? Seznam aktuálních nebezpečí jsem se pokusil vyjmenovat níže

  • ceske-narodni-hrozby

Povinné očkování aneb rozděl a panuj

Toto není hrozba lokální, ale celosvětová. Co se týká vakcín proti covid-19, na odpůrce a příznivce je rozdělena nejen laická veřejnost, ale i vědci z oboru virologie, přestože v médiích dostávají prostor jen podporovatelé očkování. Možné budoucí negativní následky nastiňuje v nedávném rozhovoru pro Nadační fond Svědomí národa například doktorka Soňa Peková. Přestože vakcína je jen experimentální a vážné negativní důsledky v dalších letech rozhodně nelze vyloučit, je tlak na zavedení povinného očkování obrovský. Propagace očkování mládeže nebo dokonce dětí ukazuje, že o zdraví opravdu nejde. Vážný průběh covidu v této věkové kategorii je vzácnější než zdravotní komplikace způsobené očkováním. Stále ostřejší diskriminace neočkovaných má kromě zvýšení podílu očkovaných za cíl také rozdělení společnosti a vyvolání konfliktů mezi oběma skupinami. Díky tomu bude možné snadněji prosazovat plány globalistů (podpora migrace, další kriminalizace konzervativních křesťanských postojů, uzákonění manželství homosexuálů a eutanazie v dalších zemích, omezení a nakonec zrušení plateb v hotovosti a „zelený teror“ ve jménu snížení emisí CO2).

Korespondenční hlasování a sčítací stroje

Pokud by se podařilo uzákonit korespondenční hlasování ve stejné podobě, jako je tomu nyní v USA, znamenalo by to konec svobodných voleb. Je velmi obtížné ověřit, jestli hlasovací lístek odeslal právoplatný volič nebo někdo jiný místo něho. Stejně špatné by bylo, pokud by namísto lokálních volebních komisí sčítaly volební lístky stroje. Stačí se opět podívat na poslední prezidentské volby v USA. Po sečtení nějakého procenta hlasů lze spolehlivě odhadnout, jaký bude výsledek. Na tomto základě ostatně fungují odhady volebních výsledků zveřejňované ihned po uzavření volebních místností. Pokud se statisticky odhadnutý výsledek nehodí, je doplněn chybějící počet hlasů ve prospěch toho „správného“ kandidáta. Pokud volební lístky sčítá stroj, je „doplnění“ celkem jednoduché. Naproti tomu není pravděpodobné, že by se celá volební komise domluvila na doplnění volebních lístků ve prospěch některého kandidáta nebo strany. Proto potřebujeme udržet dosavadní stav: volební komise musí hlasy ručně sečíst a vyvěsit počet hlasů odevzdaných ve prospěch jednotlivých stran. Počty hlasů odevzdané v jednotlivých obvodech – ne pouze procenta – musí být dohledatelné na webu Českého statistického úřadu. Až tam najdeme namísto počtu hlasů jen procenta, bude svobodným volbám konec.

Přijetí Eura

Vlastní měna je jedním ze základních atributů samostatného státu. Přijetí Eura by sice znamenalo zjednodušení pro firmy, protože by nemusely brát v potaz výkyvy kurzu koruny. Ale české firmy to umí, ostatně musí se s tím vyrovnávat už třicet let, takže to žádná nová komplikace není. Právě proto, že je národní měna jedním z atributů samostatného státu, bylo by přijetí Eura nebezpečným krokem na cestě k likvidaci České republiky. Zrušení národních států je jedním z cílů globálních elit, které chtějí svět bez hranic a bez cel, svět, kterému vládnout nikým nevolení majitelé nadnárodních koncernů.

Pokračování v protiruské politice

Dostavba Temelína rusko – českým konzorciem není bezpečnostní hrozbou, jak je nám předkládáno. Vyřazení Ruska z tendru na dostavbu Temelína pomocí kauzy Vrbětice je běžnou praxí USA: donutit země, ve kterých mají vliv, aby přijímaly zakázky amerických koncernů, přestože to pro tu kterou zemi není vůbec výhodné. Vidíme to v bledě modrém na projektu Nord-Stream 2. Něco podobného dělal Napoleon v době blokády Anglie. Všechny Evropské země měly zakázáno s Anglií obchodovat. Vládce, který se zdráhal uposlechnout, byl svržen. Podobně byla svržena vláda premiéra Nečase poté, co během návštěvy v Moskvě prohlásil, že největší šance na dostavbu Temelína má Atomstrojexport. Vzhledem k tomu, že americké tajné služby monitorují veškerou komunikaci na sociálních sítích (které mají sídlo v USA) a vědí o každém telefonátu premiérů „spřátelených“ zemí, není těžké v případě potřeby na každého z nich něco najít.

Pokračování v protiruské politice je pro nás hrozbou ze dvou důvodů. Za prvé: až půjdou k volbám obyvatelé velkých českých měst, měli by pamatovat na to, že pro ně není vůbec dobré být terčem ruských jaderných raket. Šance přežít jaderný úder je podstatně větší na venkově. Politici kteří hlásají: „na Putina platí jen síla“ nebo „měly bychom být chráněni americkým protiraketovým systémem“ (u jehož raket lze za pár hodin vyměnit konvenční hlavice za jaderné) nebo pro změnu: „sankce uvalené na Rusko je třeba zachovat“ zvyšují napětí. Čím horší budou vztahy mezi Ruskem a Českou republikou (a celým Západem), tím vyšší je riziko, že dojde ke válečnému konfliktu třeba i z důvodu technické chyby.

Druhý důvod je ekonomický. Dostavba Temelína americkým koncernem bude znamenat znatelně vyšší cenu elektřiny pro koncové spotřebitele, než kdyby Temelín rozšiřovali Rusové. Stejně tak kupovat zemní plyn přes Německo bude dražší, než ho kupovat přímo z Ruska.

Celý článek ZDE: https://jana.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=774760

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře