Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

CENZURA a CENZURA a zase CENZURA

Jiří Veselý

Šéfka CDC, což je americký národní institut veřejného zdraví, na CNN veřejně oznámila (6.8.), že vakcíny mRNA neposkytují očkovaným osobám bezinfekčnost, a že tuto schopnost tyto vakcíny bohužel nemají! Dokonce to i blíže specifikovala. Uvedla dokonce, že očkovaný a současně nakažený člověk, má v sobě úplně stejnou virovou nálož, jako nakažený člověk, který je neočkovaný. Ano čtete dobře, úplně stejnou virovou nálož.

  • cenzura-a-cenzura-a-zase-cenzura

Kolik jen tady na FCB proběhlo příspěvků od zastánců očkování, že sice ano, že mohou šířit virus, ale s podstatně menší náloží. Zřejmě to očko-zastánci uváděli proto, protože takto nám to cpou do hlav vládní média a jejich trubadúři.

Američani byli po uveřejnění tohoto videa masově zmateni. V New Yorku lidé zahltili místní očkovací centra miliony telefonických dotazů, jestli jejich vakcíny, které dostali, jsou lepší a poskytují bezinfekčnost, anebo se jedná o ty vakcíny, o kterých na CNN hovořila šéfka CDC.

Záznam tohoto pořadu začal YouTube mazat následující den s takovou zběsilostí, až se nad tím pozastavili i někteří američtí novináři. Nestává se příliš často, aby Google jakožto majitel YouTube cenzuroval a mazal reportáže CNN, na kterých vystupuje šéfka CDC. Podle informací americké Fox News, došlo k dopolednímu mimořádnému krizovému zasedání uvnitř společnosti Google, kde se řešila strategie přístupu k videu s výroky šéfky CDC (které uvedla večer předtím na CNN)

A proč to šéfka CDC veřejně oznámila? CDC totiž nově vyžaduje opětovné nošení roušek a respirátorů také i u očkovaných.

Takže tím vším vznikl docela slušný chaos.

A nejen v Americe. Vlády mnoha států matou své občany nesmyslnými a nepravdivými údaji a nařízeními.

V nejproočkovanější zemi světa, v Izraeli, tvoří plně naočkovaní lidé cca dvě třetiny z těch, co aktuálně prodělávají těžký průběh covidu. Takové informace si však musí člověk doslova vyštrachat.

Klinická studie z Izraele potvrdila, že Ivermectin neuvěřitelnou rychlostí likviduje virovou nálož koronaviru v tělech nakažených osob. Jenže cena za léčbu se pohybuje okolo 1 amerického dolaru za den! A to bere kšefty všem, takže hrůza. Je potřeba to cenzurovat, embargovat a nejlépe nějak zesměšnit.

CENZURA a CENZURA a zase CENZURA


PS říkám to už dlouho, zastánci očkování, vychází z vládních podkladů a údajů. Samozřejmě, že v dobrém úmyslu a v nejlepší víře. Jenže když podklady a údaje jsou pokroucené, … zůstává už jen ta víra.

Zdroj: FB Jiřího Veselého

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře