Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Budu mluvit za sebe. Ministři, poslanci, politici – já vás tady nechci!

Malé “v” tam není omylem. Velké “V” píšu ze zdvořilosti lidem, které neznám nebo těm, kterých si vážím. Vás znám až moc dobře a není nic, čeho bych si na vás vážil.

  • budu-mluvit-za-sebe-ministri-poslanci-politici-ja-vas-tady-nechci
 
Když se nad tím zamyslím, mám problém zařadit vás i mezi lidské bytosti. Vy nejste "ti" blahoslavení chudí duchem.

Zrovna na nás zkoušíte další fintu. Máte zadání zavřít zemi na Vánoce. A abyste odvedli pozornost, tak místo toho, abyste zdůvodnili, proč naši zemi zavřít, tak převádíte téma na jinou kolej. Budeme se hádat, jestli se zavře v úterý, ve středu nebo v pátek. Hurá – vyhrál pátek. Až pátek! Radujte se! A zapomene se na důvod proč vlastně by se mělo zavírat. Pardon. Jak se může zapomenout na něco, co neexistuje? Důvod máte jen vy a je jediný – máte ZADÁNÍ.

Skočíme vám na to? Ovce asi ano. Já ovce nejsem. Není žádný důvod cokoliv zavírat a vy to dobře víte. Dokonce ani žádná kovidová epidemie nikdy nebyla a není (podle oficiálních parametrů, které se pomalu z webů ztrácejí, přepisují nebo ignorují). Natož pandemie.

Ano – je mi to jasné. Zadali jste si, jste vydíratelní a teď už musíte plnit příkazy. Jediné co můžete sami, je vymýšlet nesmysly. Jestli si např. můžu nebo nemůžu koupit pivo nebo svařák a kde to mohu vypít. Mají ministři řešit takovéto podružnosti? Nepřijdete si sami naprosto zoufalí? Lidem podobné bytosti, které jsou zároveň k smíchu i pláči?

Ale nemusíte plnit nesmyslné příkazy proti lidu vlastní země. Máte ještě jinou možnost. Můžete odejít. Já vás nechci, moje rodina vás nechce a ani lidé, co znám, vás nechtějí. Zmizte dokud je čas. Řekl bych, že když neodejdete, sejme vás buď hněv ulice nebo sami vaši loutkovodiči. Ulice možná, loutkovodiči, pokud se jim plán zadaří, zcela jistě. Máte jedinou šanci. Zdekovat se a doufat, že si o vás budeme vyprávět jen jako o nepovedeném vtipu. Nikdo z těch, co to nezažil, tomu nebude chtít věřit. Osobně stále nevěřím, že nespím a nezdá se mi to.

A co Vy ostatní – vážně se Vám naši politici líbí?

Pokud si někdo myslíte (z poslanců, politiků i oveček), že se vás to netýká, tak nezapomeňte: “Kdo vidí a nečiní, jakoby sám činil.” A že bych někde z parlamentu slyšel nějaký odpor ... ?

zdroj: https://sentensky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=762416

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře