Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Brzy to přijde k nám.

Násilí muslimských žáků na rakouských a německých školách se stává nezvladatelným a vymyká se kontrole. Česká učitelka pracovala posledních dvacet pět let jako učitelka ve Vídni. Problémy ve školách jsou téměř neřešitelné. Ve třídě je 25dětí, z nichž 21 už má být integrováno do naší společnosti. Nejen jazykově, ale mají mít též osvojený respekt k naší kultuře. Ale nikdo to nedokáže zajistit. Kam je máme integrovat? My jsme jediní z rakouské většinové společnosti, koho znají. 

  • brzy-to-prijde-k-nam

Další učitel učí přes deset let ve Vídni- Téměř všichni studenti jsou přistěhovaleckého původu. Je to škola se speciální péčí. 53 letá žena říká- předtím bylo možné se studenty vycházet. Dnes zvláště muslimští studenti nejeví žádný zájem. Myslím, že rozdíl mezi jejich světem doma a naším světem je tak obrovský, že se s tím nedokážou vypořádat. Šarja je dle mnohých studentů rozhodně lepší. Je to ta nejdůležitější věc, aby byli dobrými muslimskými muži a muslimskými ženami. Ve třídách je to znát. Hudba a tanec jsou odmítány na náboženských ""územích". Stále častěji dochází k hádkám a rvačkám kvůli náboženství. Muslimští rodiče v dětech podporují nepřátelství ke vzdělání. Často za to může muslimská víra. V jejich očích je to důležitější. Myslí si, že jsou nám nadřazeni. Jsou to věřící muslimové. Je to nebezpečné. Rozvíjí se směr, který není pro společnost zdravý. Islám je stále vlivnější na mnoha vídenských školách. Roste počet studentů, kteří mluví špatně německy, ačkoli se narodili v Rakousku. Pořád nás někdo varuje, abychom nemluvili s medii. Měla bych mluvit mnohem méně. Učitelé a rakouští žáci zažívají peklo na zemi každý den.

Hrůzy Green Dealu: 1960= ropa dojde do deseti let. 1970= do deseti let začne doba ledová. 1980= kyselý déšt zničí do deseti let velké plodiny. 1990= ozonová vrstva do deseti let zmizí. 2000= ledový příkrov do deseti let zmizí. Nic z toho se nestalo, ale důsledkem je ničivá politika Green Deal a uhlíkové daně.
 
Temelínu a Dukovanům bude dodávat palivo Westinghaus, který dával Temelínu závadné poruchové tyče. Naši politici tak ohrožují životy deseti milionů lidí kvůli usaanálnosti. Nejde o vlastizradu? Temelín má v horoskopu riziko výbuchu. 
 
Pošty nebudou otevřeny každý den. Netýká se ukrajinských pošt u nás. Jak je možné, že ukrajinská pošta prosperuje a česká prodělává? Kmotře, pardon, pane ministře, to jste tak neschopný dosadit tam skutečného manažéra? Doufejme, že české dodávací firmy poštu nahradí na sto procent, aby tento úřad, kde jsou nonstop fronty, úplně zanikl. Roznášet poštu jednou týdně, to je světový unikát a neuvěřitelná neschopnost ministra!
 
Nové osnovy na policejní akademii v USA učí nové policisty seznam LGBT. Budou snad policisté tyto úchyly více tolerovat jako muslimy? Nebo snad tyto stvůry budou přijímat do svých řad?
 
Nový pakt EU o imigraci by nechal celou Evropu úplně otevřenou nelegální imigraci. 
 
Jen 4, slovy- čtyři země odmítají diktaturu WHO. Není to málo, Antone Pavloviči?
 
Nutela je psychicky narušený víc než si myslíme. Už blábolí nesmysly jako senilní Bidet. I ministr zemědělství na tom není nejlépe. Zemědělské protesty jsou prý akce protivládních a proruských sil. Nevíte, proč a jak by krutý diktátor z východu nutil demonstrovat české zemědělce?
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře