Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Bleší cirkus LGBTQ+ včera na Staromáku

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

Cirkusové tažení sexuálně a mentálně dezorientovaných principálů bych nepodceňoval. Dávno už není jen bizarní kratochvílí zbloudilých duší, ale zcela regulérní genitální lobbingovou firmou.

  • blesi-cirkus-lgbtq-vcera-na-staromaku
  • blesi-cirkus-lgbtq-vcera-na-staromaku
  • blesi-cirkus-lgbtq-vcera-na-staromaku
  • blesi-cirkus-lgbtq-vcera-na-staromaku
  • blesi-cirkus-lgbtq-vcera-na-staromaku

 

Pacienti z okruhu LGBTQ+ (omlouvám se, pokud mi během psaní tohoto článku uniklo nějaké přibylé písmenko) teď vymysleli nový termín: jsou NEBINÁRNÍ. A my binární trosky, co stále trapně věříme na muže a ženu, a nikoliv na androgyny nové generace, nestačíme zírat.

Protože v té jejich perverzní soutěži o největší zvratek měsíce nejde už jenom o lidi, ale oni už do svého myšlenkového hardcore porna montují i světce! Konkrétně Panenku Marii, která se podle nich stala symbolem „neblahé expanze ultrakonzervativních až klerofašistických proudů katolické církve do veřejného a politického prostoru".

Proto si vymysleli vlastní, nebinární Madonu, která je prý "tváří ochránkyň a ochránců lesů a pralesů, stejně jako tváří aktivistek a aktivistů, kteří bojují za práva žen a LGBTQ, a také ochranitelkou lidí různé barvy pleti". Prapor této nebinární Madony včera vztyčili u Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí v Praze.

Člověk flegmatický binární se tomu možná zasměje, že je to jenom pár pošuků, kteří se trochu víc bouchli do hlavy, jenže takto jednoduše to do kanálu spláchnout nelze. Tito pošuci sami sebe prezentují jako vizuální a spirituální umělce a své tyátry vydávají za náboženské happeningy, které "v době, kdy se konzervativní autority světa ohánějí náboženstvím a národem, snaží se omezovat práva žen, navracejí je na ‚jejich místo‘ mimo rozhodovací procesy a znásilňují celou zemi" mají za cíl vrátit spiritualitě její vlastní hlas.

Tato genitální politika tlačená přes duchovno má docela slibný fanouškovský potenciál, když vezmeme v úvahu, na koho je cílena, a čí zájmy naoko hájí.

Cirkusové tažení sexuálně a mentálně vyšinutých principálů bych proto nepodceňoval, vždyť už má své četné, do hlavy bijící výsledky! To už dávno není jen bizarní kratochvíle několika zbloudilých duší, ale zcela regulérní genitální lobbingová firma, která ovlivňuje kde co.

Dělat kariéru či politiku přes pohlaví, to samozřejmě není nic nového, jenže tihle noví nebinární prostituti jsou nebezpeční tím, jak dokázali zlatokopáče, dosud jednající převážně na vlastní pěst, spojit v efektivní nátlakové hnutí, které už si dokáže vyšlápnout i na církev.

Pokud nevezmeme rozum do hrsti a nezastavíme to, abychom se jednoho dne nedivili, až nám budou v kostelech kázat jen samí LGBTQ+ kněží, ochránci pralesů a blekotů.

S naším binárním flegmatismem máme k návratu do pralesa skutečně blízko a Panenka Maria už se jistě nemůže dočkat, až se na to její Šéf přestane zhnuseně či pobaveně dívat, a po čase ji opět neposkvrněně obdaří mateřskou radostí, která k nám zavítá s úmyslem vyčistit ten Augiášův chlév.

Zdroj: https://michalpohanka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=756677

Facebook komentáře