Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Blbečci. (+ 2 videa)

Hodnocení uživatelů:  / 21
NejhoršíNejlepší 

Často se setkávám s komenty ve kterých blbečci ukazují na Rusko s opovržením. Jak je to chudá země a zemljanky a bla bla bla...

V této souvislosti mně napadla jedna věc. Pamatuju si moc dobře, když jsem jel poprvé do německého otroctví v devadesátém prvním. Jak jsme jen chodili po městě a s otevřenými hubami jak sedláci ve městě jsme očumovali vše co bylo do té doby pro nás tak nevídané.

  • blbecci
 
To jsme ještě netušili,že to vše je jen kapitalistické pozlátko něčeho,co se nám nikdy nedostane. S úžasem jsme očumovali nablískané meďáky na ulici a lesk toho pozlátka nás tak zaslepil,že jsme neviděli tu špínu celého toho systému a naivně jsme si mysleli,že brzo to bude už i u nás tak vypadat. V tom jsme se,žel,nepletli. Pokud jde o systém rozdělující lidi na horních deset tisíc a spodní lůzu,vše se nám splnilo do puntíku.
 
Je to až k smíchu sledovat všechny ty blbečky jak dnes ukazují s opovržením na Rusko a na Putina coby diktátora. My jsme měli před Putinem několik let náskok než se dostal k moci a jak to dopadlo? Putin,který zdědil po předchůdcích Rusko skutečně zbídačené ho za několik let zvedl z bláta a buduje ho dál s nevídanou rychlostí. A co jsme dokázali my? Myslím,že ti blbečci kteří ukazují těmi prsty na Rusko,by si měli ty své prsty strčit hluboko do prdele,protože jedině tam můžou ukázat na to,co se v naší zemi vybudovalo za 32 let.
 
Jen několik úchylných uměleckých děl a jeden ještě úchylnější tančící dům v Praze. Když kritizujete Rusko tak ukažte nejdříve co jsme dokázali my?! Třikrát prodražený a časově prodloužený tunel Blanka. Než se postaví par kilometrů dálnic trvá roky jen než se vysoudíme se zelenou havědí a jinak jen flekujeme staré dálnice které postavili ti zlí komunisti. A to nemluvím o metru. Kdyby i to komunisti nepostavili měli by jsme leda hovno. Zatím co Putin Rusko buduje tak my jsme svou zem nechali akorát rozebrat kámen po kameni a na to jsme hrdí? Naši politici místo toho aby se starali,aby zem rozkvétala,rvou se akorát jen o koryta a koukají jen po tom kde co vytunelovat a jak si narvat kapsy.
 
Blbečci si ve své tuposti ani neuvědomují realitu. Všechny bych je poslal do toho "zaostalého" Ruska,jen ať se tam jdou podívat a pak ať ukazují prstem. Celý tento zasraný a prohnilý systém se už rozpadá a spod pozlátka už vylézají akorát sračky. Co nevidět se budou dějiny opakovat jen s tím rozdílem,že nebudeme jezdit na západ ale právě do toho Ruska aby jsme pro změnu tam s otevřenými hubami jak sedláci ve městě očumovali a se závistí obdivovali skutečnou civilizaci,lidskost a kulturu.
 
Pokud nás tam ovšem pustí. Nebudu se divit,že nás budou brát jen jako nějakou primitívní chamraď ze západu. A možná se pak i v ruských obchodech ukážou nápisy "Češi nekraďte" a budeme opět tam kde jsme byli před třiceti léty. V prdeli. Pořád budeme jen ta žebrota s otevřenými hubami a proč? Prostě proto,že máme nenažrané a chamtivé politiky kterým je u prdele kam jde naše země,jen ať se naplní kapsy a o tom to celé je.
 
/Lupo/
 
ps: Na obrázku je nová Moskva City,která se začala stavět v r.1995. Kolik let by trvalo u nás než by se postavil jen jediný takový mrakodrap???

Facebook komentáře