Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Alexej Nevalný. Komu prospěje čin otravy jedem?

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Nu prezidentovi Ruské federace Vladimíru Putinovi, určitě ne! Osobně pokládám prezidenta RF za inteligentního člověka a on samozřejmě věděl a ví, že kdyby vraždu pana Nevalného nařídil on tak se také, pozornost ihned stočí k jeho osobě. "Tedy ještě větší blbec, něž jsme doufali", zní titulek k jednomu filmu, že? Na řešení, kdo bude příští prezident Ruská je do května 2024 spousta času jestli je myšlena konkurence.

  • alexej-nevalny-komu-prospeje-cin-otravy-jedem

 

Takže zde bych příčinu k odstranění pana A. Nevalného nehledal. Ale Evropa v čele s Německem, USA a politicky též naše Česko, v tom mají hned jasno to přikázal Putin! Do současné doby se USA a EU tedy celý Západ, vyhraňuje proti Rusům. Němci se zbavují „nepříjemné“ minulosti rychle a již snadno, ale Rusi se zátěže komunistické minulosti zhmotněné ve vzniku státu SSSR, nezbaví asi nikdy. Rusové ano, fungují jako kapitalistická společnost, ale pro náš Západ je v politice vedena Ruská federace stále jako SSSR a je třeba říci, že to docela funguje!

Ve "hře" je v současnosti výstavba jaderné elektrárny a třeba pro Rusy dost důležitá, dostavba plynovodu Nord Streamu 2. Marně přemýšlím, komu ten útok na Alexeje Nevalného, může posloužit? Kdybyste na to někdo "přišli" tak v diskuzi napište.

Totiž jenom idiot by mohl, provést v současné době to, co provedeno bylo. Otrávení jedem s cílem zavraždit pana Alexeje Nevalného, si myslím, nemohlo a nemůže být v zájmu Ruské federace a jejího prezidenta Vladimíra Putina. Je to příliš přitažené za "vlasy". Snad se časem, dohledá viník nebo viníci a svět se pravdu doví. Ale tajné služby kterékoliv velmoci, nejenom Ruska, a on ví, jak pracují, a nakonec i menších států třeba Izrael je v této oblasti třída velmi dobře vědí, kam a kdy s vysokou sofistikovanou účinností protivníka zasáhnout. Vždy je to o načasování. Jestli ten pokus o vraždu neudělal nějaký pomatenec!

Pan Nevalný, má při svých cestách po Rusku, jak jsem četl, po boku své lidi a s tím "čajem" by to neměl být problém dohledat kdo ho připravoval a přinesl i s tím "novičokem", že! I na příběh z detektivky se mi to jeví, že pointa je příliš jednoduchá ve své přímočarosti k odhalení pachatele. A ten převoz pana Sergeje Nevalného na „výzkum“ do NSR, by asi nebyl tak rychle proveden, „kdyby“. Já za idiota Vladimíra Putina rozhodně nepokládám!

Můj názor.

Zdroj: https://ivohnilica.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=756716

Facebook komentáře