Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Alexandr Lukašenko má problém a Vladimir Putin by měl být ten další v pořadí

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Alexej Navalnyj byl otráven. Jisté to teda není, ale tvrdí to berlínští lékaři a především Angela Merkelová. Kdo čekal jiný závěr, byl zcela mimo realitu. Hybridní válka nejsou pouze zelení mužíci.

  • alexandr-lukasenko-ma-problem-a-vladimir-putin-by-mel-byt-ten-dalsi-v-poradi

Je nejvyšší čas

obvinit přímo prezidenta Vladimira Putina ze snahy zbavit se opozičního kandidáta Alexeje Navalnyje na prezidenta Ruska. Něco takového není v žádné demokratické zemi přípustné.

Země EU a NATO by měly

zaujmout vůči prezidentu Vladimiru Putinovi a Ruské vládě mimořádně tvrdý postoj a podpořit požadavek Angely Merkelové na vypátrání viníků s tím, že viníci se musí zodpovídat.

Lidskoprávní neziskové organizace

by měly zahájit v Moskvě veřejné protestní akce a demonstrace, za odstoupení prezidenta Vladimira Putina a celé Ruské vlády ve jménu demokracie a Lidských práv.

Síla protestních akcí by měla

morálně i fyzicky oslabit pořádkové a pohotovostní síly Ruska a rozšířit protestní akce a demonstrace do všech rozhodujících měst Ruska.

Přijetí zcela nových sankcí vůči

členům Ruské vlády a představitelům moci za účelem morálního potrestání odpovědných osob v Rusku.

Odprodej rezerv ruské měny

by měl podstatně snížit kurs ruského rublu a tím oslabit ekonomické možnosti Ruska a umožnit výhodný nákup investic od zahraničních investorů v Rusku.

Česká republika

s ohledem na svoji úspěšnou zkušenost v boji za pravdu a lásku pod vedením Václava Havla, by měla zajistit potřebné finanční zdroje pro protestující část občanské společnosti v Rusku a zajistit účast naší osvědčené neziskové organizace „Člověk v tísni,“ v Rusku. Rovněž účast primátora Prahy Zdeňka Hřiba, by jistě posílila podporu Pirátů v Rusku.

Pokud vám uvedený scénář

připomíná princip inovativní hybridní války tzv. ve jménu demokracie a Lidských práv, či přímo scénář inovativní hybridní války probíhající nyní v Bělorusku,

tak to zcela jistě není politicky "akceptovaný," pohled.

Autor: Jiří Čumpelík 
 

Zdroj: https://jiricumpelik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=75622

Facebook komentáře