Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

AFGHÁNISTÁN aneb HRA SE OPAKUJE

Petr Novák

Pro začátek je přímo esenciálně nutné si připomenout, jak to celé začalo a jakou roli v této globální hře má a měl Islám jako takový: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4027394887286842&id=100000491120287
Generál Andor Šándor na svém profilu 13.8. napsal o Afgh. toto:
"Pokud by hlavní město a přilehlé části ubránil, v zásadě jeho reálná moc nikdy dále nesahala (prezidentu Afghánistánu se přezdívalo starosta Kábulu), mohl by mít v ruce silný nástroj pro nějakou dohodu s Talibánem."

  • afghanistan-aneb-hra-se-opakuje

Odpověděl jsem mu do diskuze takto:

"Většina Západem vycvičených afgh. expertů již operuje i s veškerou výstrojí a podřízenými v řadách Talibanu. Mnoho dnešních afgh., náboženských fanatiků z vyšších klanových vrstev, mělo za války se SSSR rudou knížku a bylo "oddanými" ateisty/marxisty a již v té době, klidně i několikrát, přešli na stranu mudžahedínů a pak v pohodě zase zpět a protože sebou vždy vzali i část klanu, tak to bylo druhou stranou "odpuštěno". P-rezident Ghání nemá klanovým vůdcům co nabídnout a proto již prohrál."

Za 48 hodin po této diskuzi vstoupily útvary Talibanu prakticky bez boje do Kábulu!!! Jak jsem mohl mít sestavenu lepší mozaiku než bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby? Stačilo vycházet z informací z dob, kdy operovali v Afghánistánu vojáci SSSR, kteří celkem jasně popsali mentalitu běžného Afghánce, který je schopen klidně 20x za život "zradit" a přejít k nepříteli a to vždy podle toho, jak se to momentálně hodí jeho zájmům, protože tamní mravnost a zvyklosti to umožňují. Pokud si někdo mozaiku sestavuje dle černobílého vidění světa (toto je "spojenec", toto nepřítel a tak to je a bude) a propagandy z USA (Afghánská vláda není loutková a jen na papíře, ale má stát v rukou a my ji jen podporujeme), Ramba 3 a tklivého blábolu 12 hrdinů, tak neuvidí realitu. Britové, Sověti i USA (se svými užitečnými idioty včetně ČR) nikdy vyhrát nemohli, protože s mlhou, stínem, odrazem na hladině se prostě bojovat nedá.

Proč tam byli Sověti? Byla to zpravodajská past (psal jsem o tom mnohokrát), kdy je CIA/USA pomocí Afghánistánu uměle zkoušela dostat do konfliktu s celým muslimským světem a "utopit" je v nekonečné válce, která je měla zničit hlavně ekonomicky a také proti vládě postavit i vlastní občany, jejichž matky si nepřály přijít o další syny v nesmyslné válce. Sovětské vedení mělo hrůzu z radikálního Islámu vytvořeného na klíč v amerických laboratořích, který měl být použit ve svazových republikách SSSR a jehož centrem byl právě Afghánistán, který byl "podbřiškem" tehdejšího SSSR. Nakonec se to podařilo. Sověti v Afghánistánu, hlavně ekonomicky, shořeli a i díky tomu padl Sovětský svaz. USA se podařilo porazit SSSR cizíma rukama o což se nyní snaží i na Ukrajině a Bělorusku, jenže v čele Ruska je nyní poněkud silnější hráč než tomu bylo v 80-tých letech. Válka trvala 20 let a skončila pádem Hegemona.

Proč tam byly Spojené státy (a NATO)? Zpočátku údajně kvůli likvidaci výcvikových táborů Al Kajdy (které ovšem v minulých letech opět řídili proti Asadovi, ovšem pod názvem An Nusrá), kterým Talibán poskytl azyl, krytí a vybavení a jako pomstu za 11. září (opět apeluji, aby sis přečetl odkaz na text v úvodu).

Jenže těch důvodů bylo poněkud víc: 1) Globální cíl - mít základnu v blízkosti nepřátel - Írán + Čína, tedy nynějších nástupců za USA a UK v hegemonii, 2) Jako inFormaci světu - bojujeme proti terorismu, jsem "světoví četníci" co se z ničeho nepo...3) Všimli jste si, jak příchodem USA vzrostla v Afghánistánu produkce drog? Nikoliv "trochu", ale gargantuovsky, kdy se stali největším výrobcem opia na světě a jejichž podíl je dle světových odhadů 93%? Ještě jednou - 93% veškerého světového opia je z Afghánistánu a k tomu došlo teprve v momentě příchodu USA!!! Z opia se mimochodem dál vyrábí heroin, který je tam odsud i prodáván...kam? Do Evropy! A jak víme, tak Evropu chtějí Globální elity zlikvidovat pomocí všech priorit řízení, tedy včetně té páté - zbraněmi nepřímé likvidace na genetické úrovni, tedy i drog. Dříve se dokonce opium z Afghánistánu vozilo do Indie a teprve tam z něj dělali heroin, ale dnes se syntetizuje čistý morfin z opia na výrobu heroinu již přímo v Afghánistánu!

Dovedete si vůbec představit, jaké výrobní prostředky (továrny, lidi, zařízení atd.) musí mít výrobci tohoto svinstva, aby jej mohli vyrábět v takové obrovské míře? A to údajně za neustálého boje se silami USA (jak to oni samozřejmě prezentují)? Pomocí družic dokážete najít teroristický tábor vysoko v horách a podívat se i co mají ten den hoši k večeři, ale nenajdete obrovská maková pole a továrny na výrobu opia/heroinu? V novinách se dnes dočtete, že dali amíci miliony dolarů na "boj proti obchodu s narkotiky". Opravdu? On si někdo skutečně myslí, že USA podporovaly Afghánistán zadarmo? Jakými penězi afghánská vláda platila své kšefty a výpalné amíkům, když je údajně chudá jako kostelní myš?

Viděli jste starý film Air America s Melem Gibsonem? Je podle skutečných událostí, kdy letecká společnost Air America, patřící CIA, vozila z Vietnamu v době tamní války tuny drog do USA. A proč? Ztráty z války bylo nutné kompenzovat a hnutí hippies bylo čím dál silnější. Jak jej zlikvidovali? Utopili jej v drogách, tedy pomocí páté priority řízení. Když nějaký proces v minulosti funguje, tak se opakuje, pouze v jiných kulisách.

Válka v Afghánistánu trvala také 20 let (jako ta se SSSR) a dnes již většina lidí chápe, že USA mají "nějaký" problém v řízení a že se jim prakticky v ničem nedaří. Lidé sice ještě plně nechápou, že je na globální úrovni "světový četník" záměrně (!!!) odepisován, ale té změny v jejich chování si všiml úplně každý. Co také přispělo k záměrnému a řízenému pádu SSSR? Afghánistán. A co jsme si říkali? Procesy, které fungovaly v minulosti se opakují a tak je ta samá země (to, že tam neuspějete je absolutní jistota) opět použita k degradaci dalšího Hegemona.

Taliban mimochodem v posledních letech navázal dobré vztahy s Čínou, tedy nastupujícím Hegemonem, což samozřejmě není náhoda, když se prakticky jiné země (kromě Kataru, vývozce radikálního Islámu do světa) od něj izolovali.
Je nutné si uvědomit ještě jednu věc, s ohledem na Afghánistán a tím je migrace. Všimli jste si toho? Obrovské množství lidí, kteří jsou zcela proti migraci z Blízkého východu a Afriky nyní obrací a tvrdí, že lidi (Taliban je sice krutý k ženám, ale zachraňujeme hlavně chlapy), kteří nám v Afghánistánu "pomáhali", by měli být námi "zachráněni" a měla by jim být poskytnuta pomoc. Několik desítek z nich už k nám bylo dokonce přivezeno. Co tím vysíláme globálnímu řízení za informační pole? "Pokud se těm bílým debilům předhodí správná pohádka, tak je přesvědčíme o čemkoliv co chceme, jen se to hezky vyšperkuje a je to." Overtonovo okno jako výkladní skříň!

Takže jim nemáme pomáhat? V čem oni pomáhali nám, tedy zájmům občanů České republiky? Za dolary nám dělali lokaje a to úplně stejně, jako "naši" vojáci dělali za dolary lokaje USA. Mohu vám s absolutní jistotou říci, přihlédnu-li k afghánské mentalitě a mravnosti (viz. výše), že kdyby se tito lidé "nenamočili" paktováním se s námi tak moc, tak již dnes běhají po Kábulu se samopalem a adorují radikální Taliban až by jim hlasivky praskaly. Stejně tak vám s jistotou mohu garantovat, že kdybychom pečlivě prohlédli minulost těchto lidí, tak by nám hrůzou vstávaly vlasy na hlavě, protože pokud chcete v Afghánistánu přežít tak prostě musíte (!!!) dělat kompromisy a to i ty pro nás nepředstavitelné a mravně zcela neomluvitelné.
Apropo, nevíte někdo jak dopadl tento případ? https://www.seznamzpravy.cz/.../utok-na-sestru-nebo...

To co se stalo v Afghánistánu NEBYLA chyba v řízení a špatném vyhodnocení situace ze strany Pentagonu a Bidena, ale plánovaná, cílená dehonestace USA, kterých bude přibývat, stejně jako tomu bylo kdysi v SSSR. Mění se světová střediska koncentrace řízení a podle toho to také vypadá. Vzpomeňte si na tuto mou predikci: https://www.facebook.com/photo/?fbid=5535726096453706&set=pob.100000491120287

Kromě z okna vyhozených miliónů, 14 mrtvých vojáků a několika zmrzačených (i na duši) nám angažmá v Afghánistánu nepřineslo NIC. Pouze výcvik v reálných bojových podmínkách některých členů AČR, aby byli dobře připravení pro další lokajskou činnost a posluhu v rámci NATO (nikoliv obranu ČR), než bude i tento spolek cíleně demontován. A co přineslo Afghánistánu? Smrt desetitisíců lidí, strádáni a utrpení, neskutečných 2,5 miliónu místních narkomanů (dle ministerstva zdravotnictví), ještě více zdevastovanou zemi, celou zmrzačenou generaci, nulovou budoucnost a propad do ještě temnějšího středověku. Myslíte si, že ti, co je dnes "zachraňujeme" by měli za takový "slušný" výsledek své činnosti ve své zemi slitování od svých spoluobčanů? A to nemluvím o Talibanu, ale běžných lidí z ulice? 20 let výcviku a vyzbrojování obrovské vládní armády vedlo pouze k tomu, že v reálném konfliktu s chlapama v sandálech nebyli ochotni ani pořádně vystřelit.

Jak jsem psal do jedné diskuze: "Pokud máte za "spojence" USA, tak nepřítele již nepotřebujete." V tomto případě, ale o nějakém skutečném spojenectví nemůže být ovšem řeč. P-rezident Ghání byl loutkou bez vlivu a důstojníci byli loajální jen do té doby, dokud se mohli schovávat za Hegemona a dostávali plat. Obě strany si neměli co vyčítat. Jedna parazitovala na druhé a ČR jim v tom dělala užitečného idiota, což nám šlo vždy na výbornou.

-------------------------------------------------------------------------------------

Petr Novák

OŠKLIVÝ, ZLÝ ISLÁM, FUJ...FUJ

Existuje mnoho těch, co se považují za vlastence a kteří již dávno prokoukli západní "hru" okolo Sýrie a nevěří běžně dostupným informacím z médií o "zlém" Asadovi a hodné, "umírněné opozici", kterou podporuje Západ a tudíž i ČR, protože informace o tom, že se jedná o různé džihádistické skupiny Al-Kajdy již nelze ututlat. Přesto mnozí z nich tvrdí, že nebýt Izraele, tak už tu ty muslimy "dávno máme", protože oni jsou přeci "jedinou demokratickou hrází" na Blízkém východě mezi námi a nimi, ne? Ne. Před několika dny se nechal slyšet izraelský generálmajor a velitel generálního štábu Gadi Eisenkot (poprvé od vzniku občanské války v Sýrii), že Izrael přímo podporoval protiasadovské rebely a vyzbrojoval je. Izrael vyzbrojoval a řídil džihádistické skupiny o kterých jsou naivní lidé, neznající globální řízení přesvědčeni, že nás před nimi sionisté chrání.

Jak to celé vlastně začalo? Vzpomíná si ještě někdo? Co zkusit sestavit mozaiku? 11. září 2001 se podařilo 19-ti občanům z Blízkého východu (15 Saudů, 2 Emiráty, 1 Egypt, 1 Libanon), naprostým leteckým amatérům, převzít kontrolu nad složitými dopravními letadly, následně provést neobyčejně složitý vzdušný manévr, na který nebyli školeni a následně dvěma letadly shodit tři domy a dalším pak zaútočit na "nejstřeženější budovu na světě", jejíž protivzdušná obrana zrovna nereagovala. A to celé z jeskyně vymyslel a pomocí satelitního mobilu řídil muž, který byl pak stejně tak "záhadně" usmrcen, jako záhadně řídil nejmocnější teroristickou organizaci v historii. A aby toho nebylo málo, tak USA nezaútočily na státy ze kterých tito útočníci byli, ale na Afghánistán, protože dotyční prý byli členy radikální skupiny Al-Kajdá, která tam měla sídlo a byla pod "ochranou" fanatického Talibanu. Není tajemstvím, že byl údajný strůjce útoku bin Ládin mnoho let na výplatní pásce CIA a celá Al-Kajda (arabsky Základna) byla řízena z téže agentury a to v době války SSSR s Afghánistánem. Bin Ládin sestavil seznam osob, které měly být schopny plnit další úkoly v případě potřeb USA. Název Al-Kajda byl také zvolen členy CIA, protože dotyčné brali jako kádrovou "základnu" pro další operace na BV. Zajímavý "příběh", že? Přijde vám věrohodný, i když byl takto veřejně prezentován?

Co následovalo dál? Časem byl napaden a totálně rozvrácen Irák, kdy byl svět záměrně dezinformován (jako záminka k útoku) o tom, že jsou v něm zbraně "hromadného ničení". A když si USA v zemi dosadily své loutky a celé území BV informačně připravily, tak došlo k Arabskému jaru. Jednalo se o rozsáhlé revoluce a protesty, které nám média podala jako "spontánní" revoltu "nespokojených občanů" s diktátorskými režimy. Jednalo se o Tunis, Egypt, Alžír, Jordánsko, Jemen, Maroko, Omán, SA, Bahrajn, Libyii a Sýrii (ale pokus o převrat se ve stejnou dobu pokusili v menší míře i v Kuvajtu, Kataru, Emirátech, Íránu, Libanonu, Mauritánii ale také na Západní Sahaře a v Súdánu). Velmi zajímavé, jak dokáží lidé v jediný okamžik (ve všech zemích to začalo v lednu 2011!!!) povstat proti svým vládám, že? Asi nemá smysl psát o tom, že všechny tyto "revoluce" byly Západem řízenými "majdany", ne?

Ve většině těchto zemí došlo k pádu vlády, k jejímu přeformátování, změnám zákonů, k novým volbám, ale také k občanským válkám. Ty tři nejznámější trvají dodnes. Ta informačně nejvíce ozvučená v Sýrii, pak ta v Lybii a Jemenu (kde se na jednu stranu přidala i Saudská Arábie). Na základě tohoto "zmatku" se v mnoha zemích začaly projevovat "tendence radikálního Islámu", který je napojen na ideologii wahhábismu, který je šířen pomocí islámských univerzit ze SA. A o Saudech víme, že jsou příkladnými vazaly USA - jsou jimi řízeny.

Z médií jsme se dlouho dozvídali o tom, že prezident (diktátor) Sýrie Asad je lidská zrůda, že vraždí vlastní občany hůře než Hitler a to i nepovolenými zbraněmi a že proti němu stojí "demokratické síly" tzv. "umírněné opozice". Z Ruska se sice občas ozval slabý hlásek, že ta "umírněná opozice" není nikdo jiný, než zase ta Al-Kajda a její místní pobočky, kvůli které přeci ta "válka proti terorismu" kdysi začala, ale nikdo to neposlouchal a nebo se tomu všichni smáli.

Emotivní videa Bílých přileb z evidentně nahraných "chemických útoků" letěla světem, ale to tu byl již Islámský stát, tedy IS/Daeš. Vznikl, jak jinak než v Iráku, v americkém (!!!) vězeňském táboře Bucca. Za několik měsíců tato "skupinka", která měla zpočátku dle médií asi 50 000 mužů, ovládala území o rozloze 6 miliónu km²!!! A to za údajně neustálého bombardování letounů USA a dalších spojenců? S takovým množstvím lidí byste neuhájili ani Prahu, ale IS, asi díky své víře v Alláha (vtip), kontroloval po dobu několika let obrovské části několika států!!!

Jako první věc IS začal natáčet řemeslně velmi profesionální popravy svých nepřátel a k překvapení mnohých, se vždy tato videa vysílala v Evropě ve všech médiích (byť rozostřená a s varováním, že se jedná o drastické záběry) v hlavních vysílacích časech. Pro koho to bylo určeno? Pro liberalismem a nastupujícím neomarxismem vykastrované Evropany, aby se nedivili, když frau Merkel prohlásila: "Vítejte a to v jakémkoliv počtu!! A vy se podívejte drazí ovčané, před jakými zrůdami prchají." A kdy ta videa jako mávnutím kouzelného proutku přestali pouštět a natáčet? Jen si vzpomeňte.

Přesně v ten moment, kdy se první vlna "uprchlíků", tedy přesněji mužů vojenského věku, dostala v pohodě do Evropy, protože pak už takové divadlo dělat nemuseli.

Jenže v té době již v Sýrii operovala armáda Ruské federace. A IS se pomalu přestalo dařit. Zatímco USA se do té doby chlubily kolik tisíc náletů týdně vykonávají (a IS byl stále silnější), tak po několika stovkách bojových letů RF začali "teroristé" silně chřadnout a opouštět pozice. Zajímavé, že? Jakým způsobem tedy Spojené státy proti těm ošklivým teroristům vlastně v Sýrii bojovaly? Časem se do Sýrie dostali i Íránci a to již byl pomalý konec IS.
"Demokratická, umírněná opozice" skutečně byla po celou tu dobu Al-Kajdou a jejími džihádistickými skupinami a byla podporována ze strany USA, UK, Turecka a Izraele. Spojené státy mají dnes jiné vedení, takže již "své teroristy" neřídí a Izrael již evidentně také nemusí mlžit s tím, že mu snad někdy šlo o klid na BV.

Otázka, kterou jsem již několikrát položil: Pokud Al-Kajdu vytvořily Spojené státy a oni se tím netají a ta jim pak "na oplátku" provedla 11. září a nyní je již opět roky řídí v boji proti Asadovi, tak....Existovalo tedy opravdu někdy období, kdy nebyla tato skupina pod přímým velením CIA?

Z hlediska globálního řízení plní totiž všechny tajné služby i úkoly globální. Dotyční dostanou dílčí úkol, nevidí samozřejmě celou mozaiku, protože tyto informace nemají a nedostanou a tak v představě "vyššího zájmu" něco udělají, aniž by tušili co. V každé automobilce existují tisíce zaměstnanců, ale jen těžko tam najdete někoho, kdo dokáže vyrobit celý jejich vůz vlastníma rukama. Každý se specializuje na něco, každý má jen část informací jak se co vyrábí, montuje a nastavuje. A tak je to i s řízením tajných služeb. Tvrdit tedy, že se vždy vše "vykecá" a nic se neutají, je nesmysl, když totiž nevíte jaké finální důsledky bude mít vaše činnost, tak nemáte co "vykecat". Můžete mít maximálně určité podezření a když se o něj podělíte s okolím, tak dostanete třeba ve třiceti "mrtvici" v posilovně, protože: Kdo chce škádlit Bohy, ten musí mít chytrou hlavu a rychlé nohy. J.Nohavica.

Jako poslední ve hře zůstává Turecko, které část těchto džihádistů přesunulo do jiné občanské války a to do Libye, kde prý mají značné ztráty. Tyto jejich loutky, již nikdo nepotřebuje a tak budou zlikvidovány.

A teď se obracím na mnoho vlastenců, co tvrdí, že největším nepřítelem Evropy je Islám. Přátelé, Islám je momentálně největším užitečným idiotem na této planetě. "Válka s terorismem" si jen v Iráku vyžádala přes milion mrtvých, přidáme-li ztráty i v ostatních zemích, které byly rozvráceny "Arabským" jarem, tak zde máme další statisíce mrtvých. Muslimové byli pozváni německou političkou a dopraveni do EU na lodích, které nebyly jejich. Islamizaci do škol i školek také začali "naši" západní druzi.

V roce 1565 bylo drtivě poraženo Osmanské vojsko u Malty, čímž byla nadobro zastavena jejich invaze. V roce 1683 byli poraženi Turci u Vídně a tím byla zachráněna Evropa. V roce 1697 byli poraženi u Zenty a tímto vlastně započal konec Osmanské říše. Tři obrovské, fatální prohry muslimů, které pro ně měli vždy následky na mnoho dalších let. A všechny byli datovány na 11. září. Ne, žádný "Usáma" si nevybral dotyčné datum jako "pomstu za Vídeň" (nevěřím, že vůbec o nějaké takové bitvě měl tušení), ale z egregoriálně-matričního řízení toto vždy znamenalo jediné - totální porážku Islámu. 11. září 2001 bylo záměrným nástrojem/záminkou na rozpoutání pekla na BV, tím způsobenou migrační vlnu a následně postupnou likvidaci a islamizaci Evropy. To vše v zájmu Globálních elit a jejich globalizace.

Jenže se nic z toho nezdařilo, protože v Rusku žije jistý Putin, který jim do toho svým vojenským angažmá v Sýrii hodil vidle. Touto dobou, již měl na BV východě probíhat boj mezi IS a Íránem, kdy ti druzí měli vyhrát pod velením gen. Sulejmáního, na což byl roky cvičen (a nyní jako nepotřebný odstraněn). Následně měl Írán převzít kontrolu nad Islámem jako ideologií a tudíž i nad tou dobou již islamizovanou Západní Evropou. Izrael měl být politicky a ekonomicky rozvrácený zevnitř a tím skončit jako hegemon v oblasti BV. A do Evropy měli přes Katalánsko (proto ta jejich snaha o "odtržení/samostatnost") proudit další a další vlny uprchlíků před válkou. Nic z toho se zatím neděje a na toho malého Rusa co to způsobil je "elitami" kydán hnůj každým dnem, ale možná jste si všimli, že stále méně často.

Islám je pouze nástrojem. Soustředit se pouze na boj s ním, je stejné, jako snažit se jíst polévku vidličkou. Pokud ovšem tvrdíte, že globální řízení neexistuje, tak vám nic z toho dávat smysl nebude a dál budete jen kaleidoskopicky sledovat svět, který nedává smysl a bojovat po boku někoho kdo neví a nezná, proti někomu, kdo je ještě zmatenější než "váš vůdce".
Pokud si myslíte, že jsou to jakési "konspirace", tak zkuste otevřít knihy Koncepce společné bezpečnosti a její podsekce Dostatečně všeobecné teorie řízení a nebo pojďte diskutovat pod tímto textem.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře