Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Absolutní dno

Nově vznikající vládu koaličních slepenců už teď, ještě dřív než vznikla, provází neskutečný hyenismus, otevřená bezbřehá nenávist umocňovaná výroky psychopatů, kteří přejí smrt vážně nemocném prezidentovi, dopouští se neuvěřitelných výroků o prodejných kurvách a pod., aniž by to motivovalo orgány činné v trestním řízení k nějaké aktivitě.

  • absolutni-dno
  • absolutni-dno
  • absolutni-dno

Na CNN Prima a ČT se tyto výroky nijak neodsuzují. Naopak. Ve stejném duchu jen v lepším balení je tohle svinstvo kvitováno ba přímo podporováno a podsouváno televizním divákům jako spravedlivý čestný boj za práva občanů. A občané z toho zvrací.

Jakou politickou kulturu můžeme očekávat už napovídaly nedávné výroky Langa z ODS, který prohlásil, že prezidenta je třeba podřezat jako svini, nebo otřesná arogance Fialova kámoše řeporyjského "dlaždiče" Novotného, který byl za své výroky vybízející k zabití nejen souzen, ale i odsouzen. Obě tyto zrůdy ODS přesto dále zastávají úřad starosty. Tohle je ta slibovaná slušná politická kultura? Děkuju pěkně.

Vystoupení, paní Zemanové, která v zoufalství prosí o milosrdenství pro svého nemocného muže, vzápětí v televizním studiu komentuje Žantovský a spol. jako neuvěřitelnou drzost a cynismus první dámy. Věděli jsme dobře jaká politická kultura skrze neomluvitelný narychlo spíchnutý předvolební podvod přichází, ale že to bude naprosté dno smrdutě páchnoucí stoky, jsme nečekali nikdo.

Justiční mafie v čele s Rychetským vynesla na piedestal tu nejhorší sebranku, která s masivní podporou médií předvádí před užaslými občany čeho všeho je schopna.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře