Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Západ provokuje a zvyšuje sázky: Dostaveníčko poblíž Hitlerova doupěte. Americké stíhačky vzlétly z ČR...

Západ provokuje a zvyšuje sázky: Dostaveníčko poblíž Hitlerova doupěte. Americké stíhačky vzlétly z ČR. Rusové postupují na Donbasu na Slavjansk. Nové důkazy o zločinech kyjevských nacistů. Uvaří nás ve vlastní šťávě?

VÁCLAV DANDA přináší poslední zprávy z ukrajinské fronty, kde se prohrávající Západ uchyluje ke stále zoufalejším činům, zatímco Američané dementně sní o tom, že válka, kterou vyvolají, se odehraje jen v Evropě

Ruská armáda postupuje krok za krokem při osvobozování Donbasu. Zoufalí Američané se svými vazaly z NATO válku proti Rusku stejně krok za krokem prohrávají. Vedou ji sice nadále zatím „jen“ prostřednictvím ukrajinské armády, ale už i mainstreamoví holubi na střeše si prozpěvují o tom, že by ji proto rádi „rozšířili“.

  • zapad-provokuje-a-zvysuje-sazky-dostavenicko-pobliz-hitlerova-doupete-americke-stihacky-vzletly-z-cr

Pentagon se proto snaží o další eskalaci konfliktu. Po dodávkách dalekonosných raketometů HIMARS (vraždících především civilisty na osvobozených územích a v Doněcku) se rozhodl vyslat na bojiště poprvé také americká bojová letadla.

Dvě nejmodernější americké stíhačky F - 35 Stealth -  vzlétly tento týden z České republiky (!), a zamířily k Černému moři do těsné blízkosti ruských hranic. Nasazení bojových letadel tak blízko ruských jednotek na Donbasu, je dalším hrozivým signálem blížícího se válečného požáru v Evropě. Po startu ze svého protektorátu v ČR si to americké stihačky namířily podél rakouských hranic do Rumunska a dále do Černého moře.

Test?

Šlo o demonstrativní gesto, které měla Moskva zaznamenat. Letouny nechaly zapnuty identifikátory, aby je ruské velení „vidělo“ a demonstrativně prolétly poblíž Oděsy a jižní fronty. Rusové naštěstí tuto akci vzali jen jako provokaci, a spokojili se pouze se sledováním, než letadla opustila prostor jižní fronty.

Je možné, že šlo o test před vyprovokováním konfliktu, který by přímo vtáhl Rusko do války s NATO na evropském kontinentě? Vůbec to není vyloučeno. Jak minulý týden uvedl bezpečnostní expert  Dmitrij Jevstafjev v televizním pořadu populárního Vladimíra Solovjeva, Američané plánují zažehnout v Evropě rozsáhlý válečný požár – a ve správný čas se pak od něho distancovat.

„Britové zatím projevují záviděníhodnou horlivost a nadšení, ale nakonec budou následovat své americké protektory. Anglosasové na obou stranách Atlantiku se stále řídí starým, časem prověřeným schématem – velkou válku pouze zahájit, aby pak slízali všechnu smetanu z bezpečné vzdálenosti,“ uvedl Jevstafjev, podle kterého USA už své plány ani neskrývají.

V Bílém domě prý stále častěji zaznívají teze o výhradně evropské válce, ke které kupodivu Washington údajně nemá žádný vztah. Také Londýn stále pokračuje v podněcování Kyjeva, Varšavy a Berlína, ale až se dobere svého, rovněž vycouvá a bude trvat na své neutralitě a nepříslušnosti k EU.

Do posledního Čecha?

Rusko by podle bezpečnostního experta však za žádných okolností nemělo dovolit hlavním strůjcům konfliktu ustoupit do pozadí. „Je nutné všemi prostředky udržet USA a Velkou Británii v samotném epicentru kataklyzmatu, které vytvořily.“ Kontinentální Evropa už bohužel nebude moci změnit názor a vrátit se zpět, a tak zhatit plány svých zámořských kurátorů. Rusofobní politika EU už v podstatě míří do války s Ruskem.

„Musíme pochopit, že současná evropská politika je jako jízda na kole. Už nemohou zastavit konfrontaci. Neexistuje špatná a dobrá Evropská unie. Existuje unie, která nasedla na kolo zvané „zničení Ruska“, a nemůže přestat šlapat, protože jinak z kola spadne. Opravdu se chystají bojovat dlouhou válku. Nejprve do posledního Ukrajince, pak do posledního Poláka, Slováka a Čecha, protože lídři EU stále bláhově věří, že velkým státům západní Evropy nic nehrozí. Sázejí na dlouhý konflikt, ale Američané už dosáhli svého – a začínají z tohoto příběhu čím dál tím víc couvat.“

Tomu však Rusko musí zabránit. „Američané a Britové zapálili tento oheň, tak v něm také budou muset shořet. Rusko je musí všemi prostředky přinutit zůstat v tomto konfliktu. Když ne vojensky, tak ekonomicky – což ve výsledku zničí jejich už stejně mrtvou hegemonii hůř než jakákoli válka,“ tvrdí politolog.

Celý článek ZDE: https://protiproud.info/politika/6561-zapad-provokuje-a-zvysuje-sazky-dostavenicko-pobliz-hitlerova-doupete-americke-stihacky-vzletly-z-cr-rusove-postupuji-na-donbasu-na-slavjansk-nove-dukazy-o-zlocinech-kyjevskych-nacistu-uvari-nas-ve-vlastni-stave.htm

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře