Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Z Bruselu včera vypustili neuvěřitelné lži, aby pomluvili vítěze slovenských voleb!

Z Bruselu včera vypustili neuvěřitelné lži, aby pomluvili vítěze slovenských voleb! Nacisté se mají stát novými hrdiny sjednocené Evropy!

Západní mainstreamová média včera v šoku z vítězství vlasteneckých sil ve volbách na Slovensku zoufale hledala, jak by svým věrným politickým následovníkům napříč anglo-saským dominiem vysvětlila příčinu drtivé porážky proamerického liberála Šimečky a jeho zavilé Euro-party tzv. Progresivních Slováků. A nakonec, když nenalezla žádnou dostatečně manipulativní výmluvu, začala šířit, analýzu bývalého slovenského, nyní kanadského, novináře, , !!! (V originále: Fico also eulogized the Soviet Union for having allegedly liberated the Czech and Slovak lands from Nazi Germany at the end of World War II.

Význam klíčových slov textu podle oxfordského významového slovníku Angličtiny – allegedly = používá se k vyjádření toho, že se něco tvrdí, a nebo se stalo, ačkoli proto neexistuje žádný důkaz!! Eulogized = velebit, opak kritizovat.)

  • z-bruselu-vcera-vypustili-neuveritelne-lzi-aby-pomluvili-viteze-slovenskych-voleb

Tom Nicholson není v šíření těchto nových protiruských narativů, které mají za cíl, zbavit německé a další evropské nacisty jejich viny za hrůzy druhé světové války a holocaustu, a svalit tuto vinu kolektivně na etnické Rusy, rozhodně sám! Nový je ovšem způsob použití tohoto bruselského manipulativního narativu – a to proti úspěšnému sociálně-demokratickému politikovi, který historicky přivedl Slováky do EURO-Zóny! Cíl manipulace je jasný – přepsat nejtemnější stránky světové historie, a umožnit tzv. novým bruselským a proamerickým liberálům, aby zavedli cenzuru, demontovali všechna demokratická a sociální práva Evropanů, která se konstituovala za cenu desítek milionů lidských životů v posledních 150 letech, a umožnili tak koncentraci veškerého majetku v Evropě do rukou mimořádně úzké skupiny anglo-saských oligarchů a jejich evropských přisluhovačů. Aby vrátili zákony regulující životy všech normálních občanů EU do éry feudálního nevolnictví. Či, aby v Evropě a na Evropany uvalili pravidla černého jha platná pro “jižanské otroky”!

Tito tzv. noví washingtonští liberálové mají jednoduchou představu, jak lze jedině uspět v souboji s Ruskem, Čínou a zeměmi BRICS v boji o světovou politickou a ekonomickou dominanci – uvrhnout své vlastní občany do ještě větší bídy a nesvobody, než panuje v těchto zemích, a donutit své vlastní občany k nepřetržité, k smrti vyčerpávající, otrocké práci, podle receptu nacistů, kteří také uvrhli své vězně, zajatce a příslušníky etnických menšin do hrůz podzemních továren, a různých vyhlazovacích lágrů, jen aby prodloužili válku a získali čas nahromadit a zašantročit zubní zlato, šperky a veškerý majetek svých obětí, a připravili se tak na svůj budoucí krásný a úspěšný a pohodlný život na vysoké úrovni, za majetky svých umučených a vyhlazených obětí, který nastane ihned po jejich nevyhnutelné vojenské porážce Spojenci z druhé světové války! Nejtemnější stránky evropské historie se mají podle plánů bruselských liberálů opakovat, a je tak na čase, se jim v dnešní analýze podívat na zoubek podrobněji! 

Nejnovější činy kyjevské soldatesky nemohou nikoho nechat na pochybách, že nejde o čistokrevné nacisty! 29. září 2023, ve výroční den asi největší hanby celého ukrajinského národa, bylo kyjevskými nacisty slavnostně oznámeno přejmenování několika ulic po příslušnících vyhlazovacích jednotek SS, ukrajinských národních hrdinech! 29. září přitom připadá na výroční den zahájení několika denního masakru 40 000 kyjevských Židů, ruských komunistů a místních Romů v rokli Babyj Jar, který v roce 1941 spáchaly jednotky SS společně s příslušníky ukrajinských dobrovolnických batalionů, a na kterém se dobrovolně aktivně podíleli tisíce kyjevských Ukrajinců, kteří aktivně ubíjeli, upalovali, topili a vyvražďovali všemi myslitelnými způsoby ty Židy, kteří už pro své stáří, nemoci, nebo naopak příliš útlý věk, nebyli schopni opustit své příbytky, aby pochodovali do rokle Babyj Jar, a nebo je ani brutální bití kabely, obušky a klacky s nabitými hřeby prováděné příslušníky ukrajinských dobrovolnických batalionů, kteří je k pochodu nutili, nedonutilo na popravu do rokle pro úplné fyzické a psychické vyčerpání dopochodovat! 

Kyjevská soldateska zorganizovala státní vzpomínkovou akci na uctění vražděni v rokli Babyj Jar. Ovšem zásadně při ní zapřela jakoukoli účast ukrajinských dobrovolníků a obyvatel Kyjeva! Rovněž tak Zelenskyj se 29. září v rokli předváděl, ihned po svém návratu z Kanady, kde nadšeně oslavoval příslušníka XIV. divize SS Jaroslava Hunku, který se prokazatelně podílel na vyvražďování Židů, Poláků, a sovětských válečných zajatců v letech 1942-43, i na hromadných vraždách slovenských civilistů v roce 1944! Kyjev dokonce před pár dny zorganizoval i výstavu o vraždění v Babím Jaru, ale o podílu Ukrajinců opět ani slovo, ani omluva. Zato přejmenování ulic a veřejných zařízení po příslušnících ukrajinských jednotek SS, po ukrajinských pachatelích holocaustu i vyvražďování Poláků na Volyni, je v plném proudu! Podrobně v MAP 1731 o Klym Savur.

Konkrétně bylo 29. září 2023 oznámeno, že krom další ulice Bandery, bude přejmenována i další ulice, a to na počest Hitlerova kapitána Romana Shukheviče velitele 1. roty 201. zvláštního ukrajinského policejního praporu podřízeného nejvyššímu velení SS. Shukhevič sloužil s 201. praporem osobně pod velením jedné z největších nacistických bestií, SS-Obergruppenführerem Erikem Bach von Zelewski, generálem policie a jednotek SS. Bach Zelewski se po atentátu na Heydricha nestal jeho nástupcem v Protektorátu jen proto, že Himmler si postavil hlavu Hitlerovi, a trval na tom, že tento hlavní nacistický expert na hromadné vyvražďování Židů, Cikánů, Rusů, Poláků a Bělorusů, je příliš důležitý pro udržování pořádku na okupovaných územích SSSR a Polska, než aby mu byly svěřeny takto nedůležité úkoly, jako jsou vyhlazení Lidic a Ležáků, a popravy pár tisíc odbojných Čechů, Moravanů a Slezanů! 201. ukrajinský policejní prapor, jehož byl Shukhevič velitelem roty, byla jediná ukrajinská dobrovolnická policejní jednotka, která byla zformována na území Německa, a která byla nasazena v roce 1942 přímo v sestavě jednotek SS generála Bach von Zelewski při tzv. vyhlazovacích protipartyzánských operacích proti obyvatelům Běloruska.

Celý článek ZDE: https://www.michalapetr.com/map-1796/

+ BONUS ------------------------------

Šokující přiznání hlavního účetního Pentagonu! Putinova ofenzíva!? Nová ruská 25. armáda zahájila pochod na bojiště, a ruské jednotky začaly čistit vlastní minová pole! Analýza Putinovy válečné kampaně v říjnu 2023!

Válečná propaganda se už celá desetiletí řídí ustálenými vzory, aby dosáhla svých cílů!  Když bylo Sovětskému svazu na přelomu let 1941/42 nejhůře, objevily se v tehdejších sovětských médiích stovky příběhů statečných sovětských hrdinek odstřelovaček, které snadno na frontě likvidovaly hloupé fašisty po desítkách.
Když vojskům Zelenského soldatesky koncem letošního září došel útočný dech, a astronomické ztráty začaly vyvolávat masivní odpor obyvatel ke službě v armádě, okamžitě se v kyjevských médiích objevily první příběhy o statečných ukrajinských hrdinech odstřelovačích, kteří snadno na frontě likvidují hloupé Rusy po stovkách! Čím větší bláboly začne válečná propaganda na své občany chrlit, tím zoufalejší je situace na frontě! 

Západní propagandisté v tomto goebelsovském umění dosáhli samotného vrcholu dokonalosti! Když srovnáme jejich včera publikované líčení lehkosti, s jakou několik v NATO trénovaných ukrajinských odstřelovačů při letní bitvě o město Bachmut snadno západními zbraněmi zlikvidovalo 586 Rusů, aniž utrpělo díky perfektnímu výcviku jakékoli ztráty, s pár dní starou zprávou CIA, podle níž je současná ruská obrana nepřekonatelná, a ruští vojáci snadno a masivně likvidují všechny Ukrajince, kteří se na ně odváží zaútočit,  zůstaneme v údivu, jak nám naše mainstreamová média sprostě vymývají mozky! Je tak čas se v dnešní analýze podívat na celý problém blíže!

Podle zprávy organizace založené CIA publikované 26. září večer, se Rusové dokonale poučili z průběhu války na Ukrajině, a jejich obrana je nyní naprosto nepřemožitelná, a to ani za použití západní obrněné techniky! Jakýkoli pokus vojsk kyjevské soldatesky o útok vede k okamžitým drastickým ztrátám a nemá žádný, ani takticky hodnotný výsledek. 

Celá článek ZDE: https://www.michalapetr.com/map-1797-sokujici-priznani-hlavniho-ucetniho-pentagonu-putinova-ofenziva-nova-ruska-25-armada-zahajila-pochod-na-bojiste-a-ruske-jednotky-zacaly-cistit-vlastni-minova-pole-analyza-putinovy-valec/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře