Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Tisková zpráva ČSNS 2005 ze dne 26. ledna 2012: Paroubek patří do politického suterénu

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • CSNS
V roce 2011 se potkaly osudy mého předsednictví s pirátským útokem matadora české politiky Jiřího Paroubka. Jak kdysi správně uvedl Jiří Vyvadil, jeho bývalý nejbližší spolupracovník, má Jiří Paroubek tři tváře – dobrosrdečnou, nastavovanou neustále veřejnosti, kolotočářskou snažící se o inteligenci za každou cenu a vůdcovskou snažící se ovládat všechno a všechny bez morálních zábran.

 

Z námluv o politické spolupráci vzniklo nepřátelské převzetí orgánů naší strany  způsobem, který odporuje demokratickým tradicím národněsocialistické strany a připomíná ponejvíce únor 1948, který národní socialisté již jednou zažili.

Jiří Paroubek zavedl prostřednictvím svých nohsledů své velrybářské praktiky do strany, která nikdy černé duše neměla, nikdy nikoho nekorumpovala, a ovládl čelní představitele naší strany vidinou, že jsme již v parlamentu za dveřmi. Jsem přesvědčen, že nikdo ze staré gardy národních socialistů nebude na volitelném místě do Poslanecké sněmovny v roce 2014. Naopak  jeho ústecká suita  svá místečka za svou mouřenínskou práci bezesporu dostane. Z posledních průzkumů veřejného mínění však vyplývá, že velký třesk se nekonal.  NS LEV21, strana  Jiřího Paroubka, je beznadějně pod procentní podporou.

Sázka na to, že opuštěním národněsocialistických hodnot a jejich nahrazením problematickou  osobou  s jeho kolotočářským programem, založeným na sociálních dávkách a zjevných sympatiích k moci, jednoduše nefunguje.

A tak jsem dnes ochoten uzavřít sázku s kýmkoli, že Jiří Paroubek neuspěje. Tak jako neuspěl ve slučovacím procesu našich stran. Novináři to dodnes nevědí, ale slučovací proces byl neúspěšný a Česká strana národně socialistická (ČSNS2005) nadále funguje.

http://aplikace.mvcr.cz/seznam-politickych-stran/Vypis_Rejstrik.aspx?id=192

Pokud je i vám nesympatický pochybný styl politické činnosti pana Jiřího Paroubka a sdílíte vlastenecké a nefašistické teze národních socialistů, pojďte spolu s námi symbolicky kandidovat v krajských volbách. Máme sice zhruba stejné šance jako pan Paroubek, na rozdíl od něho jsme si uchovali čest a neděláme politické podrazy. A to se v době, kdy jiným jde o koryta, vysoce cení. Kandidujte s námi.

Karel Janko

předseda ČSNS 2005

Facebook komentáře