Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Proslov k národu a vyjádření k opičím neštovicím: Globalisté nás potřebují vyděsit něčím novým!  

Covid-19 už tolik nefrčí a hrůzostrašné obrázky lidí s puchýři snad veřejnost přesvědčí, že je potřeba vyhlásit ten nejtvrdší Lockdown.

Máme tady nového zabijáka. Hlavní média nám tvrdí, že opičí neštovice mají až pětkrát větší úmrtnost než Covid-19. Podle hlavních médií měl Covid-19 úmrtnost 2% a opičí neštovice mají mít úmrtnost 10%. Opravdu?

Pokud vezmeme v úvahu, že opičí neštovice jsou virus (jak nám maindstreamová média a její odborníci tvrdí), ale zároveň podle vyjádření virologů v knize „Virová mánie“ viry neexistují a celá virologie je tím pádem podvod, pak se nemáme dál o čem bavit. Prostě viry neexistují.

  • proslov-k-narodu-a-vyjadreni-k-opicim-nestovicim-globaliste-nas-potrebuji-vydesit-necim-novym

Globalisté nás potřebují vyděsit něčím novým. Covid-19 už tolik nefrčí a hrůzostrašné obrázky lidí s puchýři snad veřejnost přesvědčí, že je potřeba vyhlásit ten nejtvrdší Lockdown. Co se týče puchýřů, tak vím, že takové puchýře měli lidé po očkovaní na Covid-19:

Zadejte si do Google vyhledávače termín “Blisters after vaccination” a uvidíte co vám dále vyjde. Doporučuji vám si všechno zálohovat, než to smažou.

Kdo si však bude dělat starosti s nějakým průzkumem, jestli se jedná o následky po očkování, nebo se jedná skutečně o virus opičí neštovice, že? Vzpomínáte si, jak nám i hlavní média v pozdější fázi začala říkat pravdu, že hlavně očkovaní mají Covid (autoimunitní selhání způsobené vakcínami)? Takže si můžete dosadit tuto rovnici i na opičí neštovice.

Zatímco donedávna hlavní média tvrdila, že opičí virus se šíří sexem, tak nyní obracejí a „odborníci“ v médiích začínají říkat, že podle „nových zjištění“ se může opičí virus šířit i dechem. Co to asi pro vás znamená?

Chci tím říct, že za několik měsíců se může stát, že tady budeme mít opět tvrdý lockdown. Dokonce se může stát, že ten po vzoru Šanghaje. Mezitím bude probíhat přes jaro a léto mediální masírka.

Řešení je jednoduché. Je to ta stejná hra, jako s Covidem-19. Vy co jste alespoň trochu uvědomělí a víte něco o Great Reset, tak víte k čemu slouží lockdowny, inflace, zdražování a další podrazy našich úředníků. Slouží to k ožebračení lidí, sebraní jejich majetku skrze exekuce a definitivnímu zotročení digitalními měnami centrálních bank a sociálně kreditním systémem.

Proto až vám úředníci, kterým se přezdívá „vláda“ budou říkat, že máte dodržovat nařízení a pandemický zákon, tak vyjádřete maximálně svou občanskou neposlušnost. Ústava je více, než zákon a ta jasně říká, že máte právo svobodně se pohybovat, právo svobodně podnikat a pracovat, právo zvolit si sám lékařskou péči a tak dále.

Takže nám tito úředníci dosazení volebním podvodem nebudou mávat před tváří nějakým Pandemickým zákonem a říkat nám, co máme dělat. Vezměte prosím na vědomí, že tento zákon byl nakonec schválen až na pátý pokus. Před tím byl čtyřikrát zamítnut.

 

Když budete opakovaně hrát ruskou ruletu, tak vám nakonec také vyjde požadované číslo. To je také námět pro Tomia Okamuru, aby šel také pětkrát hlasovat o zrušení tohoto diktátorského zákona.

Začněte se chovat jako svobodné živé bytosti a ne jako neživé věci, které tito úředníci můžou zazdít lockdownama. Také těmto úředníkům přestaňte říkat „vláda“. Není to žádná „vláda“, protože tam kde je vláda/nadvláda, tam jsou i poddaní. Jste snad poddaní?

To jak myslíte a jak mluvíte vytváří váš svět. Svými slovy jim dáváte sílu, ale také jim ji můžete vzít. Pojďme jim prostě říkat „zaprodaní úředníci“ protože to je přesně to, co oni jsou.

Absolutně ignorujte jakékoliv nařízení těchto šašků z televize. Ideálně televizi nesledujte vůbec. Zastavili vás policista a bude mít vůči vám nějaké požadavky, odvolejte se na ústavu a na to, že jste žijící bytost, která s tímto člověkem nepodepsala žádnou smlouvu o spolupráci.

Tohle je okamžik, kdy každý z nás má možnost ukázat své Mistrovství, do jaké míry se nechá strhnout proudem a do jaké míry bude chodit po tomto světě hrdě, vzpřímeně jako svobodná lidská bytost.

Autor: Martin Kirschner - šéfredaktor VIP Novin

Zdroj: vipnoviny.cz

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře