Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Propagandistická akce hodná normalizátorů

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Jistá paní Alena Švejnohová rozesílá ředitelům a kantorům středních škol pozvánky pro studenty na propagandistickou akci hodnou normalizátorů. Jedná se o "besedu" o fake news.

Z přehledu účastníků a jejich zaměstnavatelů je jasné, že půjde nikoli o diskusi, ale o asi opravdu velkou masáž. Zvláště si dovolujeme upozornit na formulaci, "aby byli vybaveni před volbami".

Tímto tuto akci vřele doporučujeme i všem čtenářům CFP a dalších "prokremelských, diverzních propagandistických webů".

  • propagandisticka-akce-hodna-normalizatoru

Dobrý den pane řediteli,

dovoluji si v předstihu pozvat studenty vašich gymnázií na debatu, kterou pořádám v úterý 13.6.2017 od 14.00 hodin v Praze. Zítra bude vydána oficiální pozvánka, ještě rozhoduji, zda bude akce  v Lucerně nebo v BIO OKO. Každopádně jsem se rozhodla tuto akci uskutečnit ještě narychlo před prázdninami, aby byli naši studenti přes léto a také před volbami vybaveni co nejvíce informacemi, které jim umožní se objektivně orientovat ve světě médií. 

Debata má název

Vrtěti psem  - debata pro studenty a jejich hosty o fake news. 

Jak je rozpoznat a jak se jim bránit.

Pokud byste měli zájem tohle úterní odpoledne poslat na debatu studenty, které téma zajímá  (nebo i seminář, či některou celou třídu), jste srdečně zváni.  Pokládám také za důležité propojovat studenty pražské, středočeské a pozvu i studenty z větší dálky. Potřebuji studenty, kteří chtějí diskutovat. Akce je zdarma a pořádám ji já, jako soukromá osoba. Prosím, dejte mi případně vědět, že máte zájem, abych vašim studentům rezervovala místo.

Debatu povedu já a mí odborní hosté jsou:

Jindřich Šídlo (Seznam Zprávy): Renomovaný komentátor české společnosti a zejména politiky. Svou dráhu začínal v Respektu, později působil na vedoucích pozicích například v České televizi a Hospodářských novinách.

Rob Cameron (BBC) Dlouholetý zpravodaj BBC: pro Českou republiku a Slovensko. Přispívá také pro německou veřejnoprávní stanici Deutsche Welle a vyučuje novinářskému řemeslu na pražské pobočce New York University,

Laďka Bauerová (Bloomberg): S novinářskou profesí začínala v Prague Post, později působila ve francouzské a následně české redakci ekonomické agentury Bloomberg. Spolupracovala také s deníkem The New York Times a z Francie dopisovala pro Lidové noviny.

Josef Bouška (Blue M Hub): Jako novinářpůsobil například v Lidových novin a Týdnu, později strávil přes 10 let v oblasti komunikace a public relations. V letech 2015-2016 byl členem výkonné rady České asociace PR agentur.

Petr Kočí (Český rozhlas): Vedoucí týmu datové žurnalistiky, který dříve řídil v redakci iHNed a nyní v Českém rozhlase. V minulosti působil také v Lidových novinách, Týdnu a odborném vydavatelství Internet Info.

 

Oficiální pozvánku pošlu následně. Nebude však obsahovat krom upřesnění místa více informací. 

Přeji Vám hezký týden a těším se na zprávu od Vás. 

Alena

Alena Svejnohova

Petra Bezruce 476
289 11 Pecky
tel.: +420 603 700 773
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook komentáře