Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Policejní exprezident šokován děním v Oděse: Všichni monitorováni, odstřelovači a drony nad hlavami, extremista podával zprávy na Západ...

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Bývalý policejní prezident Stanislav Novotný v rozhovoru pro komunistické Halo noviny vyložil svůj pohled na dění na Ukrajině a vyčinil českým politikům, kteří podle jeho názoru zrazují v Bruselu svůj národ.

Policejní exprezident šokován děním v Oděse: Všichni monitorováni, odstřelovači a drony nad hlavami, extremista podával zprávy na Západ...

Novotný se byl podívat v ukrajinské Oděse, a to na výročí požáru Domů odborů, kde bohužel uhořelo několik lidí. Občané, kteří chtěli uhořelé oběti uctít se, však museli vypořádat takřka s vojenskými manévry. Vláda pro udržení pořádku nasadila armádu, což je z pohledu Novotného absolutně špatně. O pořádek uvnitř státu se má přece starat policie.

  • policejni-exprezident-sokovan-denim-v-odese-vsichni-monitorovani-odstrelovaci-a-drony-nad-hlavami-extremista-podaval-zpravy-na-zapad

„Měl jsem pocit, že jsem se ocitl mnoho, mnoho let zpátky, a řekl bych, že to předčilo mé vzpomínky ze 17. listopadu 1989 na Národní třídě. Nejenže jsme byli všichni účastníci monitorováni včetně rodičů obětí, procházeli jsme třemi rámy, kde přímo proti vám v úrovni obličeje byla kamera, která vás natáčela. Pak se monitorovali všichni navzájem, účastníci i novináři. Na střechách stáli ostřelovači se zbraněmi a nad námi létaly drony, aby to celé podrobně zdokumentovaly,“ prozradil Novotný.

Mezi demonstranty se prý navíc pohybovali radikálové z Pravého sektoru. Jeden z nich se dokonce dal do řeči s reportérem agentury Reuters, takže Novotný má za to, že názor extremisty bude přijat jako oficiální verze demonstrace určené k uctění památky lidí uhořelých v Domě odborů. Západ si z toho ale asi těžkou hlavu nedělá. Novotný je přesvědčen, že Západu jde na Ukrajině především o suroviny a údajně je jedno, od koho je získají.

Novotný je přesvědčen, že tahle politika není v zájmu Ukrajiny, ale to politiky v Bruselu netrápí.Tak to alespoň vidí Novotný.

Dokládají to údajně i postoje českých politiků v Bruselu.

„Naši politici mají zájem být odměněni. Mají zájem mít stále dobrou pozici nebo dobrý penězovod. Podívejte, dostat se do nějakého evropského úřadu, mít 80procentní důchod (z původní velmi nadstandardní mzdy) bez zdanění, to je příjemné. Když budu dostatečně zrazovat svůj národ, svůj stát, tak nakonec budu za toto odměněn pohodlným životem až do smrti. Tito lidé jsou dokonce za své podlézání vyznamenáváni, třeba Řádem čestné legie. Za co? Za to, že zrazují. Přitom není důvod, aby získávali nějaká ocenění i finanční prebendy. Ale uvědomte si, že řídicí struktury vědí, že tyto loajální zkorumpované lidi potřebují, aby mohly ovládat všechny ostatní,“ tvrdí Novotný.

Rozhovor PL s policejním exprezidentem Stanislavem Novotným

 

 

zdroj:http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Policejni-exprezident-sokovan-denim-v-Odese-Vsichni-monitorovani-odstrelovaci-a-drony-nad-hlavami-extremista-podaval-zpravy-na-Zapad-493912

Facebook komentáře