Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Po típnutí českého Hlasu Evropy si EU došlápla na Metu

Ať se občané nenakazí! Neschválenými informacemi. Po březnovém típnutí českého serveru Hlas Evropy si nyní - před evropskými volbami - EU došlápla i na americkou Metu.

Je prý moc permisivní k neschváleným informacím. A to si na to, že ji sdílí polovina Evropanu a tedy evropských voličů, dovoluje moc.

  • po-tipnuti-ceskeho-hlasu-evropy-si-eu-doslapla-na-metu

Brusel v úterý zahájil vyšetřevání proti americké Metě a hrozí jí mnohamilionovými pokutami. Má za to, že porušuje 13 článků Zákona o digitálních službách. "Zejména v době "demokratických voleb" EU sáhne k prostředkům na ochranu svých občanů před dezinformacemi a manipulaci ze třetích zemí", které k tomu zřídila, uvedla šéfkomisařka Leyenová.

A Leyenová jde ještě dále. Slibuje, že jestli bude opětovně zvolená, postará se o to, aby se evropským občanům zakázalo používání a TikToku a vůbec stahování jeho aplikací do mobilů, nakolik je prý spjat s čínskou politikou.

zdroj: (larazon.es)

+ BONUS -------------------------------

BIS v Praze zasadila ránu ruské propagandě. Putinovi lidé vězení uniknou

LUKÁŠ VALÁŠEK
 

Putinův přítel řídil ze srdce Prahy operaci s cílem narušit v Evropě volby a financovat politiky nahrávající ruským zájmům. Seznam Zprávy přinášejí odpovědi na otázky k rozsáhlé operaci kontrarozvědky BIS.

Tajné služby dlouhodobě varují před tím, že se Rusové pokoušejí v západních zemích rozklížit podporu Ukrajiny a diskreditovat v očích občanů domácí instituce i orgány EU.

Zřídkakdy se ale kontrazvědkám jednotlivých států podaří to, co nyní české BIS. Tedy na šroubky takovou operaci rozložit, popsat její jednotlivé aktéry a toky peněz konkrétním politikům. I proto nynější zjištění BIS vyvolala rozruch po celé Evropě. A to ani ne čtvrt roku před volbami do Evropského parlamentu, které se Rusko prostřednictvím operace pokouší ovlivnit.

Právě na evropské úrovni se totiž dále hraje o to, jak velká bude podpora Ukrajiny, která svádí tvrdé boje s ruskými okupanty na svém území. Seznam Zprávy shrnují v otázkách a odpovědích, co je o vlivové kampani putinovského Ruska známo.

Celý článek ZDE: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-bis-v-praze-zasadila-ranu-ruske-propagande-uniknou-putinovi-lide-vezeni-248866

Zdroj: https://www.islamizace.cz/Articles/2765-po-tipnuti-ceskeho-hlasu-evropy-si-eu-doslapla-na-metu.aspx

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře