Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Petice - Za zavedení zákona na zákaz pěstování geneticky modifikovaných organismů a jejich používání v potravinářství na území České republiky + Pochod proti Monsanto

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Vážený pane Ministře
My níže podepsaní považujeme pěstování geneticky modifikovaných organismů (dále jen ,,GMO”) na území České republiky za nepřípustné a požadujeme návrh zákona, který by zakazoval pěstování GMO a jeho následné používání v potravinářství na území České republiky.

  • petice-za-zavedeni-zakona-na-zakaz-pestovani-geneticky-modifikovanych-organismu-a-jejich-pouzivani-v-potravinarstvi-na-uzemi-ceske-republiky-pochod-proti-monsanto
  • Úvodní fotka

GMO nemůžeme považovat za bezpečné pro lidský organismus a můžeme jej považovat za nebezpečné pro životní prostředí. I země Evropské unie se staví negativně k používání GMO. Abychom vyjádřili náš nesouhlas s tímto problémem, přikládáme své podpisy.

 

Podepsat ZDE: 

 

https://docs.google.com/forms/d/1Z2434WVmidQSoFsDnJetbUb2zBAvvgTZvWW6nUYoX7M/viewform

-----------------------------------------------------------------

 

Celosvětový pochod proti korporaci Monsanto a jejich geneticky modifikovaným organismům (GMO) míří do Prahy! Přidejte se prosím i Vy, jakožto uvědomělí spotřebitelé, a Ukažte tak, že v Česku GMO NECHCEME!

 

Facebook komentáře