Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Open Society Fund zastavuje většinu operací v EU

Američané spustili naplno své stahování z Evropy! Fond Open Society zastavuje většinu operací v EU proto, že je potřeba zadržet Čínu v Africe a v asijsko-pacifickém prostoru, kam US Deep State svolává všechny své mocenské a silové prostředky! Spojenectví Moskvy a Pekingu vedlo k enormnímu posílení vlivu Číny!

  • open-society-fund-zastavuje-vetsinu-operaci-v-eu

Před několika dny otřásla všemi neziskovými organizacemi v Evropě šokující zpráva agentury Bloomberg, že nadace a fond Open Society založený Georgem Sorosem v radikální změně své strategie ukončí většinu svých operací v EU a zaměří se na jiné regiony. Neuvěřitelné rozhodnutí přišlo jen dva měsíce poté, co George Soros předal řízení nad celou organizací do rukou svého syna Alexandera.

Fond Open Society toto rozhodnutí neprovedl s chladným srdcem, protože Evropa byla vždy strategickým cílem George Sorose pro nasunutí modelu tzv. Kalergiovské Evropy, kdy celá Evropská unie měla být transformována do modelu korporativistického a nadnárodního globál-sionistického útvaru, který bude řízen loutkovými vládami plně podléhajícími americké globální moci Pax Americana.

Docent katedry politické ekonomie na ekonomické fakultě moskevské Ruské univerzity přátelství národů (RUDN) Maxim Čirkov pro tureckou televizi ANNA potvrdil informace našeho serveru o tom, že Sórošova nadace ukončuje aktivity v EU kvůli potřebě okamžitého přesunu celé organizace do Afriky a do prostoru Asie a Pacifiku na zadržení Číny. Je to součást tzv. konceptuálního waterfallu, tedy vodopádu uvnitř informačního pole, který přináší nekonečnou průtrž informací o jednom konkrétním a zahájeném procesu, kterým není nic jiného než demise americké globální moci Pax Americana ve všech koutech světa. V jedné věci ale s docentem Čirkovem nemohu souhlasit.

Open Society odchází z Evropy proto, že Deep State potřebuje zadržet Čínu v prostoru Afriky a Asie

Docent uvedl názor, že Open Society maďarského Žida a globálního sionisty George Sorose odchází z EU proto, že v době války proti Rusku na Ukrajině není pro tuto organizaci již v EU žádná perspektiva ve smyslu toho, že tato organizace nedosáhla žádného hmatatelného vlivu v post-sovětských zemích a v Evropě. Tento výrok je opravdu velmi zavádějící, protože minimálně v EU vlivové operace Open Society jako mafie pronikly do nejvyšších pater politických stran a jednotlivých vlád všech 27 zemí EU.

Přitom vlivové operace tohoto fondu se podílely i na převratech a pučích, naposledy v letech 2018 na Slovensku a v roce 2020 v Bělorusku, přičemž na Slovensku neziskový sektor napojený na George Sorose sesadil demokraticky zvoleného premiéra Roberta Fica na základě vyfabulovaného a nikdy neprokázaného napojení slovenské vlády na italskou mafii a vraždu novináře a jeho snoubenky, aby následně dosadil do pozice prezidentky přímo osobu, která předtím pracovala pro neziskovku sponzorovanou právě Open Society.

A to, co probíhá teď na Slovensku v těchto dnech, de facto měsíc před předčasnými volbami do slovenského parlamentu, je v podstatě puč silových a mocenských složek pod kontrolou této dosazené prezidentky, jak varují slovenské opoziční strany v čele s Ficovou stranou SMER.

Open Society ovlivňuje i jednotlivé frakce v Evropském parlamentu, přinesli jsme o tom už před několika lety šokující článek, takže Čirkovův názor, že vlivové operace Open Society jsou bezperspektivní, jsou zcela mylné a odtržené od evropské politiky. Ano, v zemích post-sovětského prostoru je to jinak, protože v zemích bývalého SSSR se opravdu nepodařilo Open Society proniknout do parlamentních procesů a struktur tak mohutně, jako se to povedlo v EU.

Agenty z Open Society odchod z EU bolet nebude, protože v Evropské unii mají de facto po 30 letech hotovo a své lidi u moci ve většině zemí EU

I když dílčí úspěchy se dostavily, např. v Gruzii, tak v obecné rovině působení Open Society v zemích bývalého SSSR skončilo fiaskem. Ale to není důvod, proč Open Society ukončuje většinu činností v prostoru Evropy. Ten důvod je zcela jiný a přitom naprosto logický – Američanům teče do bot v Africe a v Jihovýchodní Asii kvůli Číně a jejímu spojení s Moskvou s cílem opustit a odstranit americký dolar z globálního obchodu většiny zemí světa!

Válka na Ukrajině se doslova obrátila jako bumerang proti USA a proti Deep State s takovou razancí namířenou na postavení amerického dolaru ve světě, že Američané najednou zjišťují, že když něco rychle a hned neudělají, americký dolar padne, bude odstraněn z mezinárodního obchodu s ropou, plynem a nakonec se vším, což povede k pádu dolaru a celé americké moci nejen ve světě, ale i doma v USA. Americký Deep State teď potřebuje všechny peníze, všechny zbraně, všechny tanky, všechny lodě, všechny vojáky a rovněž i všechny neziskovky okamžitě přesunout do Asie a do Afriky na tzv. zadržení Číny.

Zadržení je proces vlivových operací americké moci a lobbistů, včetně neziskovek, na dosazení pro-amerických politik a politických stran do vedení těch států, kde má silné postavení Čína. Tyto neziskovky mají za úkol vyvolat v těchto zemích Afriky a Asie stejné procesy, jaké vyvolaly po roce 1989 v Evropě. Tedy procesy indukce silné fóbie mezi obyvatelstvem proti zemí, kterou chtějí Američané zadržet. V Evropě to bylo Rusko, takže celých 30 let jely v prostoru Evropy a EU postupně zesilující rusofobní procesy. A totéž se začne odehrávat teď v prostoru Asie a Afriky, kde se Američané začnou snažit o indukci a roubování silné sinofobie, tedy nenávisti vůči Číně. Samozřejmě i v prostoru EU, ale již bez potřeby vlivů Open Society.

Hlavním úkolem Sórošovy agentury bude nastartování procesu sinofobie ve všech zemích, kde Čína ohrožuje mocenské pozice USA a postavení dolaru

Dětem ve školkách a školách budou indoktrinovány proti-čínské názory, začnou se objevovat politické strany, které ve  volebních programech budou mít plné huby o demokracii, ale současně jedním dechem i plné huby hrozeb a varování před tzv. čínskou hrozbou. Bude zahájen proces nastartování sinofobie ve všech vrstvách tzv. občanské společnosti v afrických a v asijských zemích. A k tomu samozřejmě americký Deep State potřebuje vynaložit veškeré prostředky, peníze, vojenskou moc a v neposlední řadě neziskový sektor, který tak musí změnit své dosavadní strategie a ukončit působení v Evropě, kde je již prakticky hotovo a není důvod, aby neziskovky prosazující americký vliv v Evropě dále působily na starém kontinentu, protože v EU je již prakticky hotovo!

Je hotovo a tudíž je možné ukončit většinu operací Sórošova neziskového konglomerátu v Evropě a ten se přesune tam, kde to Američanům a jeho Deep State tzv. hoří. Prostor jihovýchodní Asie a Afriky, kde nově vyrostl Deep State nový a mocný nepřítel – Čína! K tomu by přitom nikdy nedošlo bez války na Ukrajině a bez vtrhnutí Ruské armády na Ukrajinu. Až do uvalení mamutích sankcí na Rusko se totiž Čína neměla k tomu, aby zpřetrhala dolarové vazby. Americký Deep State od roku 2019 za vlády Donalda Trumpa začal uvalovat sankce na čínské společnosti v čele s Huawei, vztahy se začaly zhoršovat, ale Peking nechtěl úplně s USA vztahy a dolarové platby přerušit, protože mnoho čínských podniků bylo závislých na exportu do USA.

Rusko se připravovalo na odchod od dolaru již od roku 2014

Kreml v čele s Vladimirem Putinem neustále vyzýval Čínu k odchodu od amerického dolaru v rámci skupiny BRICS, ale Čína se stále zdráhala. Neustále se držela amerického dolaru a vzájemné dohody o zúčtování v národních měnách mezi Čínou a Ruskem se vztahovaly jen na explicitně vyjmenované komodity, především na ropu a plyn. Všechno ostatní ale byl obchodováno s Čínou pořád a stále v amerických dolarech. Prostě odchod BRICS od dolaru se nekonal, protože se omezoval jen na velkohubá tisková prohlášení, a to již od roku 2014, kdy jsme podobné výroky zaregistrovali poprvé.

Všechno se změnilo po uvalení sankcí na Rusko, které vedly k odpojení celé země od SWIFT systému a jeho mezinárodního bankovního clearingu a ke stovkám dalších sankcí, které by Čínu ekonomicky naprosto položily. Zatímco Rusko se na tyto procesy odpojení připravovalo již od roku 2014, takže uvalení sankcí nakonec Rusko nijak výrazně nepoškodilo, v případě Číny by se jednalo o naprostou katastrofu a kolaps čínské ekonomiky. Peking si s hrůzou uvědomil, že kolektivní západ neblafoval a opravdu je schopen a připraven nepohodlnou nepřátelskou zemi úplně odpojit, na což Čína na rozdíl od Ruska není dosud připravena.

Celá článek ZDE: https://aeronet.news/video-docent-moskevske-ekonomicke-fakulty-rudn-potvrdil-informace-aeronetu-ze-fond-open-society-zastavuje-vetsinu-operaci-v-eu-proto-ze-je-potreba-zadrzet-cinu/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře