Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Novotný: Členkou Rady pro národnostní menšiny se stala obdivovatelka SS

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

6. 8. 1945 spadla jaderná puma na Hirošimu a 6. 8. 2019 usedla na židli v Radě vlády pro národnostní menšiny Eugenie Číhalová, píše v komentáři Stanislav Novotný, předseda Asociace nezávislých médií.

  • novotny-clenkou-rady-pro-narodnostni-mensiny-se-stala-obdivovatelka-ss
1. října 2019 - 07:20

Eugenie Číhalová přišla do Strakovy akademie zastoupit ruskou menšinu žijící v České republice. Jak se jí to přihodilo? To nám zatím nikdo nevysvětlil, pokračuje Stanislav Novotný.

Je to aktivistka aktivní. To se zpochybnit nedá. Užívala si Pražský Majdan, spoluorganizovala demonstrace proti Miloši Zemanovi, dává o sobě vědět na akcích Milionu chvilek pro demokracii a hoří odporem vůči současnému Rusku. Horuje pro odstranění sochy Koněva z pražské Bubenče, dbá o hroby Vlasovců a adoruje nacistické generály. Velebí Evropskou unii, Václava Havla, Karla Schwarzenberga, Miroslava Kalouska a starostu Prahy 6. Je takový člověk schopen objektivně zprostředkovat vládě problémy ruské národnostní menšiny žijící v ČR? Je vůbec schopen nekonfrontačně komunikovat s těmito lidmi? To sotva.
 
Teatrálním položením věnce k hrobu nacistického válečného zločince generála Helmutha von Pannwitze se navíc paní Číhalová, jež označuje Koněva za masového vraha, chtě nechtě veřejně přihlásila k protislovanské ideologii nacistů. Dala najevo, že si váží vlastizrádců, které Pannwitz pod svým praporem shromáždil. Ale bojem s bolševiky přece nelze ospravedlnit společné vraždění s esesáky.

Nemohu se ubránit dojmu, že Eugenie Číhalová se stala členkou Rady právě proto, že má ty správné názory a nadává tím správným směrem. A nezapomeňme, že Rada také navrhuje to správnou dělbu peněz! Nicméně čeho je moc, toho je příliš, dodává Stanislav Novotný..
 
 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře   

#1 Jánošík 2019-10-05 11:50
Všude se derou, obdivovatelé SS, buzeranti, kanibalové, zlodeji, ekoteroristé, devianti, fašisté, antifáci, holé lebky, počmáraní, nahé feministky, hloupé děti....
Vše zlé se liberální demokracii zaktivovalo. Ve státě, v církvi. Vstupenka k úspěchu je být hlavně antiRus. Ve vedlejší zemi se prodrali už i do funkce prezidentky. A co normální lidé ? Těm je zatím dobře. Nehasí co je nepálí, zatim. Sedí u TV a maximálně klejí, pijí pívo a nic. Až začne být cítit střelný prach bude pozdě. Weimar zákonitě vždy končí Hitlerem. Znáte to, bod nenávratna.

Facebook komentáře