Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Landův "král králů" anebo Antikrist Karel Janeček?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Temná mračna nad zemí se stahují. Reakce na vystoupení Karla Janečka v Lucerně (23.11.2012) a zmateného Daniela Landy ve Státní opeře při předávání cen Slavíka o den později.

Mráz po zádech, je to, co po zhlédnutí tříhodinového programu Karla Janečka a jeho globalistického projektu Pozitivní (r)evoluce v Lucerně zůstává...

 

Třemi slovy: Manipulace, demagogie, propaganda.

 

 

  • landuv-kral-kralu-anebo-antikrist-karel-janecek

Úvodem začala jeho matka, Alena Janečková. Která přišla, aby nám „dosvědčila“, že její syn „opravdu“ není agentem amerických ani jiných tajných služeb (co ta Bostlová pořád vidí?...

http://bostlova.blog.idnes.cz/c/296791/Janeckova-Pozitivni-REvoluce-v-rezii-americkych-tajnych-sluzeb.html

...Vždyť přece ten její hošík byl už od malinka tak „pravdivý“.... Pověděla nám jeho máti.

No větší fraškou snad jejich páteční “pozitivní” show ani začít nemohli.

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2111-je-karel-janecek-agent-jako-jeho-otec-podivali-jsme-se-do-spisu-karla-janecka-st-.aspx

Ano, byla to právě jeho matka, Alena Janečková, bývalá příslušnice komunistické SNB, která dělala i se svými malými děti, tedy i malým Karlem, svému muži krytí, když ten jako major rozvědčík StB byl nasazen v zahraničí (v Bonnu, poté ve Stockholmu). /Do špionáže byla zapojena celá rodina. Čteme totiž, že "manželka nemá na rezidentuře (rozuměj: ve Stockholmu) stanoveny specifické úkoly", ale "jako příslušnice (SNB) bude pomáhat konspirativním způsobem odhalovat činnost sledovací skupiny na teritoriu a v případě potřeby při plnění operativních úkolů bude sloužit k naplňování věrohodnosti legend (například legenda rodinného výletu). Nepředpokládá se, že manželka bude zaměstnána na rezidentuře či ZÚ," píše se ve složce otce Karla Janečka o jeho matce (v Archivu bezpečnostních složek) z prosince 1989. (K dispozici na stránkách archívu ÚSTR.)

Svědectví Aleny Janečkové o “čistotě” jejího syna je v tomto světle tedy podobně důvěryhodné jako svědectví člena gangu o „čistotě“ jiného člena gangu. K popukání.

Zkrátka: matka Karla Janečka ml. dělá to, na co je z praxe svého manžela po celá dlouhá léta zvyklá: kryje.

Finančník Karel Janeček nám v Lucerně pověděl během své tříhodinové podívané opravdu hodně. Třeba to, že prý neví nic o škodlivosti nadnárodních finančních skupin, globálního finančního systému, bank, korporací. Podnikatel Libor Malý (vyzradiv zde, že pracuje na systému, kde nebudou už třeba peníze. Sic! No jak by ne. Oni, globálisti, přece zavedou RFID čipy...Zhoubu světa, pohromu lidství, nástroj absolutní kontroly člověka. Už brzy...NWO se dramaticky hlásí ke slovu) přispěchá jemu na pomoc. Prý si osobně zajel do Amériky, aby vyzvěděl, jak že je to tedy s těmi pravými vůdci korporací, jestli oni nejsou náhodou snad také zjedi? Ale nééé, oni jsou prý úplně báječní, féroví, no zkrátka: Skvělí! Pověděl nám bodrý chlapík. (A nejspíš zapomněl poslat on-line pozdrav Rockefellerovi. Zdvižený iluminátský prstík - ukazovák - by se přece slušelo. )

Pak nám také pustili část dokumentu Fishead. Řekli nám v něm o mocenské pyramidě, o její špičce, která v rukou třímá veškeré mocenské světa-dění. Už ale jaksi pozitivní chlapíci „zapomněli“ nám prozradit, že ten film není o Nečasech ani Kalouscích, jak se nám snažili tím naznačit, ale právě o jejich iluminátských bratřích - Rockefelleřích, Soroších, Rotshieldech a celé této partě.

Hodnoty, hodnoty, hodnoty. Slyšeli jsme z jejich úst v Lucerně. Slyšíme od nich horem i dolem za poslední měsíce. Na přednáškách, v rozhovorech, zkrátka: všude. Řekli vám ale už, co konkrétního se pod jejich magickým slůvkem skrývá? Vsadím se, že ne. Protože jaké konkrétní hodnoty oni myslí, se nevyjadřují naprosto nikde. No manželská věrnost to nebude určitě. Vždyť už v listopadovém Respektu se Karel Janeček přiznal, že má pětiletý mimomanželský vztah s jakousi Markétou. Tím pádem zdravá a fungující rodina jejich hodnotou není. Pravdomluvnost také ne, protože Karel lže, kudy chodí. Hodnoty Desatera, které v naší civilizaci jsou tím základem a měřítkem po celá tisíciletí, jejich hodnotami očividně nejsou. Co ale lze vysledovat, co považují za jejich “hodnotu” - je naprostá poslušnost jim, hlavně samostatně nepřemýšlet, jim tleskat a dělat, co oni nařídí. Ať je to snad cokoliv.

Děkuji pěkně. Tak toto opravdu nikoli.

http://bostlova.blog.idnes.cz/c/300817/S-Desaterem-stoji-i-pada-spolecensky-svet.html

Také se nám Karel vyjádřil na dotaz z publika, od odvážné aktivní a chytré ekonomky Jany Karáskové. Jak je to tedy s tou cenzurou na facebookových stránkách jejich Pozitivní evoluce? Ale oni přece vycenzurovali (tedy: vymazali z povrchu zemského, zakázali přístup, zablokovali, zneškodnili) ne tři, ale jen dvě osoby, odvětil nám Karel. (Co přece s těmi, kteří ještě samostatně přemýšlejí a tím pádem jim netleskají, ba právě naopak, no ne? dodávám já.) Tak to jo, o pardon, cenzura je přece túze „pozitivní“ věc. Už se nám po ní převelice stýskalo...

Iluminátskými symboly se celá jejich tříhodinovka jen hemžila. Občas to jejich zednářským souputníkům v části obecenstva už nedalo, aby alespoň nepoukázali na červen 1789, s podtextem, že to tu chtějí taky (sic!) Přece chvála Velké Zednářské Francouzské Revoluci! Vivat vivat vivat. Každý má přece svůj způsob, jak se bavit, že? Znělo tehdy u gilotiny nad Marií Antoinettou, z úst a s úšklebkem jednoho z přihlížejících zednářů.

Nepožírá snad revoluce své děti?

/Malá poznámka: Mimochodem, vystoupil v rámci jejich Pozitivních měst aspoň jeden jejich pozvaný host, kdo nebyl zednář, iluminát, či aspoň okultista? No já takového žádného mezi nimi nenašla. Ale zeptejme se Janečkovy matky. Její výpověď bude i tentokrát dozajista “hodnověrná”.)

Že je Karel Janeček aktivní okultista, píši již od března. (Viz informace v mých předchozích článcích.) Další svěděk z Lucerny přispěchal s vlastním svědectvím: jak už před rokem osobně Karla Janečka potkal na jednom (okultním) rituálu, jak je jen ten Karel přece skvělý! Janeček neprotestoval. Naopak. Tedy se okultních rituálů zúčastňuje, i v Čechách. (Nejen tedy u šamana v Peru, kde se drogou, nejspíš Ayahuascou, kolektivně zdroguje, jak se „pyšnil“ před zraky cca 50 šokovaných účastníků jeho děčínské přednášky už v březnu.)

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1677-doktor-koalicni-smrt-navstivil-nase-mesto-aneb-zastavme-karla-janecka-.aspx

Ještě ani pořádně se nerozjeli, ale už nám vyhrožují smrtí! (Můžete si přečíst v mých předchozích blozích.) Hlavně: Buďme pozitivní pozitivní pozitivní! (Neznáme to náhodou už odněkud?.. A co třeba: Arbeit macht frei! - nad branou v nacistickém koncentráku?...)

...Až tak pozitivní, že negativní hlas (jejich návrhu volebního systému) je, pozor: pozitivní! Jak nám pronesl Karel Janeček. Ať žije Orwellov! (1984) - znělo z publika v přilehlé reakci ekonoma Vítka Jedličky z Reformy.cz.

Ale prý tu máme totalitu. Tohle není demokracie, řekli nám pozitivní soudruzi. Oni mají třímat tu „správnou“ verzi. Ta jejich je, kdy nepohodlné názory se mažou, vysmívají (viz Kubelková, která je v tom expert, jak nám v Pozitivních městěch hojně předváděla), vyhrožuje se fyzickými likvidacemi (viz mě a mé rodiny), lže se, manipuluje, kudy chodí. Tak toto je ten jejich náramný koncept...

Nemáme tu tedy prý demokracii? Od kdy? My v našem městě ji MÁME. Udělali jsme si tu pozitivní politickou změnu o 180 stupnů už před dvěma roky! (A světe, div se: zcela regulérní demokratickou cestou: volbami. A nepotřebovali jsme k tomu změnu byť i jediného písmenka volebního zákona.) Výsledkem jsou, po celé ty dva roky: zcela transparentní veřejné zakázky, všechny informace o městských zakázkách na internetu od A do Z, elektronické aukce, desítky bohulibých projektů pro občany za tu dobu (domov pro seniory, pro mentálně postižené, prevence kriminality atd. atp.), hospodárné a co nejefektivější využívání veřejných zdrojů. Korupce a klientelismus jsou tu sprostá slova. Vedení města, které často a pravidelně s občany veřejně komunikuje a schází se s nimi a názory a připomínky občanů poté zcela zásadně zapracovává do plánů a konkrétních postupů a strategií. (pozn. A to ve vedení našeho města nejsem, aby snad někdo mylně nepomyslel, že tu provádím sebechválu. A ta, jak všichni víme, smrdí.)

Tohle tedy že není demokracie? A od kdy??

A že to není havlistické Janečkovo pojetí? No to, naštěstí, fakt není. (Proč jinak by se nám stále snažil náš zdejší ostrov svobody svou záškodnickou činností narušovat?)

I když,“chápu“. U satanistů se jistě demokratický diškurz moc nenosí.

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1719--protikorupcni-karel-janecek-a-jeho-aktivni-vzyvani-satana.aspx

Situace je vážná, přátelé:

http://bostlova.blog.idnes.cz/c/295782/Svet-se-zblaznil-Satanista-Karel-Janecek-bude-prednaset-o-moralce.html

A na závěr k šoku, který s tím vším naprosto souvisí a který jsme měli při sledování sobotního předávání cen Slavíka, viz vystoupení zmateného Daniela Landy (video v textu:)

http://www.parlamentnilisty.cz/rss/zpravy/VIDEO-Landa-zautocil-nazivo-Volej-se-tu-komunisti-na-to-se-muzu-vys-at-254770

Pane Lando, vy zmanipulovaný zmatenče, Vy byste si měl přečíst Zjevení sv. Jana v Bibli, abyste se nenechal tak snadno nachytat! (A nejdříve si vyčistěte tu vlastní vnitřní žumpu, když chcete “měnit” svět. Stačí jen pár Vašich slov, viz video výše, aby se projevila.)

Co myslíte, jsem “zjed”, “zlojed” či podobné ptákovinové novotvary Karla Janečka? Vašeho prý “krále králů”? Jak jste se vyjádřil na Slavíkovi. (Král králů byl jen jeden, jediný, Kristus Ježíš! A víme, moc dobře už dva tisíce let, že kdo se jiný za takového bude pokládat, bude leda Antikrist!) Obávám se však, že už jste ujel natolik a hodně, že už ani nebudete moci nad tím celým samostatně přemýšlet.

Hospodin buď s celým naším světem. Se všemi lidmi. Čekají nás těžké časy, přátelé. Ale nezapomeňte na jednu zásadní věc, ať se děje cokoli: Boží moc a Jeho Láska ke všem Jeho dětem (!) = ke všem lidem, nebude nikdy přemožena!

http://www.varovani.org/html/619.html

(- prosím, čtěme web pravidelně a modlete se s námi tam zveřejněné modlitby. Děkujeme)

/ještě doplněk k Landovu výstupu na předávání cen Slavíka a jeho vztahu ke K. Janečkovi, důkaz, že se v sobotu nejednalo o nějaký momentální spontánní Landův úlet či nápad na jevišti, ale že jde o promyšlené a koordinované kroky, viz text o tom, co sobotnímu Landovu výstupu na Slavíkovi předcházelo:

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2342-zneuzil-havlista-janecek-idealistu-landu-.aspx /

 
Petra Bostlová
 

Facebook komentáře