Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kdo opravdu řídí Obamu a vrcholné politiky? Šokující zapomenutý rozhovor, který by měl každý přečíst!

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Je to tzv. Trilaterální komise a jejím původním cílem je vytvořit „Nový mezinárodní ekonomický řád“.

Zde je další otázka, která má stejnou odpověď: kdo má na starosti zničení ekonomik?

Kdo neustále tlačí prosazení nového, ekonomiku ničícího obchodu, stejně jako nacházející TTP? Kdo stojí za ničením obchodu, pracovních míst a naděje?

Kdo požaduje, že tyto smlouvy musí být ratifikovány?

Kdo dýchá Obamovi na krk, zatímco on inscenuje poslední snahu ratifikovat TPP a další pohřbení svrchovaností pod tíhou globálních korporací?

Kdo požaduje, aby více amerických pracovních míst zmizelo v zámoří, a aby se nikdy nevrátily?

Jedna skupina byla prakticky zapomenuta. Její vliv je obrovský, Existuje již od roku 1973.

Je to tzv. Trilaterální komise (TC).

  • kdo-opravdu-ridi-obamu-a-vrcholne-politiky-sokujici-zapomenuty-rozhovor-ktery-by-mel-kazdy-precist

Mějte na paměti, že původním cílem TC bylo vytvořit „nový mezinárodní ekonomický řád“.

V předehře před jeho uvedením do úřadu po prezidentských volbách v roce 2008, Obama byl vyškolen spoluzakladatelem Trilaterální komise, Zbigniewem Brzezinskim.

Čtyři roky před vznikem TC, kterou založil šéf šéfů David Rockefeller, Brzezinski napsal: „Národní stát jako základní jednotka organizující lidský život, přestal být hlavní tvořivou silou. Mezinárodní banky a nadnárodní korporace jednají a plánují v oblastech, které jsou s dostatečným předstihem před politickými koncepcemi národních států.“

Sbohem, samostatné národy.

Jakékoli pochybnosti v otázce cílů TC jsou zodpovězeny samotným Davidem Rockefellerem, zakladatelem TC, v jeho pamětech (2003): „Někteří dokonce věří, že jsme součástí tajné kabaly, která pracuje proti nejlepším zájmům Spojených států, charakterizujíc mou rodinu a mne jako „internacionalisty“ a že stojíme za spiknutím s ostatními členy po celém světě k vybudování integrovanější globální politické a ekonomické struktury- jen jeden svět, chcete-li. Pokud se jedná o tato obvinění, jsem vinen a jsem na to hrdý.“

Patrick Wood, autor knihy Trilaterals Over Washington, poukazuje na to, že existuje pouze 87 členů Trilaterální komise, kteří žijí v Americe. Obama jmenoval jedenáct z nich, aby sloužili v jeho administraci.

Například: Tim Geithner, ministr financí;
James Jones, poradce pro národní bezpečnost;
Paul Volcker, předseda, Výbor pro hospodářské oživení;
Dennis Blair, ředitel Národní zpravodajské služby.

Zde je odměna. Zvláštní zástupce USA (jmenovaný Obamou v roce 2013), který je odpovědný za jednání o TPP s jedenácti ostatními národy, je Michael Froman, bývalý člen Trilaterální komise. Nenechte se zmást slovy „bývalý“. Členové TC odstupují, když přijímají pozice v exekutivě vlády. A když slouží v důležitých pozicích, jako třeba americký obchodní zmocněnec, tak tam nejsou náhodou. Jsou to tajní agenti TC s určitou agendou.

Hodlám teď otisknout ohromující kus zapomenuté historie, rozhovor z roku 1978 mezi americkým reportérem a dvěma členy Trilaterální komise. (Zdroj: Trilateralism: The Trilateral Commission and Elite Planning for World Management; ed. by Holly Sklar, 1980, South End Press, Pages 192-3)

Konverzace byla v té době veřejně známá.

Každý, kdo byl někdy v politice Washingtonu, médiích, v think-tancích, měl přístup k této konverzaci. Pochopili její význam.

Ale nikdo nekřičel. Nikdo nepoužil tuto konverzaci, aby vyvolal skandál. Nikdo hlasitě neprotestoval.

Konverzace odhalila, že celý základ americké ústavy byl sabotován, že lidé, kteří řídili národní politiku USA (což také zahrnuje obchodní smlouvy) byli stínoví agenti elitní skupiny. O tom není pochyb.

A přesto: Oficiální ticho. Média byla zticha. Ministerstvo spravedlnosti nemělo žádné pochyby, Kongres nepoložil žádné vážné dotazy, a prezident Jimmy Carter nevydal žádné prohlášení. Samotný Carter byl agentem Trilaterální komise v Bílém domě. Carter byl vytažen z neznáma Davidem Rockefellerem a skrze elitní konexe Trilaterální komise v médiích se dostal do centra pozornosti jako vrcholný výběr pro prezidentství.


Rozhovor v roce 1978 byl učiněn mezi reportérem Jeremiášem Novakem a členy Trilaterální komise, Karlem Kaiserem a Richardem Cooperem. Rozhovor začal otázkou, kdo přesně, během administrativy prezidenta Cartera, formuloval americkou ekonomickou a politickou politiku.

Bezstarostný a odměřený postoj trilaterálů Kaisera a Coopera je udivující. Je to jako kdyby říkali: „ To co odhalíme, je již venku, ale je příliš pozdě s tím něco dělat, proč se tak snažíte, už jsme vyhráli…“

Novak (reportér): Je pravda, že soukromá Trilaterální komise vedena Henrym Owenem z USA a tvořena trilaterálními zástupci USA, Velké Británie, SRN, Japonska, Francie a EHS koordinuje ekonomickou a politickou politiku v zemích zastoupených TC (včetně USA)?

Cooper: Ano, oni se setkali třikrát.

Novak: Přesto jste ve své nedávné publikaci konstatoval, že tento výbor by měl zůstat „neformální, protože k formulování této funkce by se mohl jevit jako útok proti některým trilaterálním nebo jiným zemím, které se toho neúčastní. Koho se bojíte?

Kaiser: Mnoho zemím v Evropě by vadila dominantní role, kterou v těchto třístranných jednáních hraje Západní Německo.

Cooper: Mnoho lidí stále žije ve světě oddělených národů a měli by odpor k této koordinační politice.

Novak: Ale tento Trilaterální výbor má zásadní význam pro celou světovou politiku. Jak to můžete udržet v tajnosti, nebo selhat v pokusu získat podporu veřejnosti (za svá rozhodnutí o tom, jak členské trilaterální národy budou vést jejich ekonomickou a politickou politiku)?

Cooper: No, myslím, že je to úkolem tisku, to propagovat.

Novak: Ano, ale proč prezident Carter nepředstoupí na veřejnost a neřekne americkému lidu, že americká ekonomická a politická moc je koordinována Trilaterálním výborem složeným z Henry Owena a šesti dalších? Koneckonců, pokud se nyní americká politika vede na nadnárodní úrovni, lidé by to měli vědět.

Cooper: Prezident Carter a ministr zahraničí Vance na to neustále naráží ve svých projevech. (LEŽ)

Kaiser: Prostě to nebyl problém.

Tento rozhovor unikl radaru mainstreamových médií, což znamená, že byl pohřben.

Americká ekonomická a politická politika je řízena výborem Trilaterální komise – Komise byla vytvořena v roce 1973 Davidem Rockefellerem a jeho poskokem Zbigniewem Brzezinskim.

Když Carter vyhrál prezidentské volby, jeho asistent, Hamilton Jordan uvedl, že jestli po inauguraci, Cy Vance and Brzezinski půjdou na palubu jako ministr zahraničí a poradce pro národní bezpečnost, tak „jsme prohráli a já odejdu“. Prohráli- protože oba muži byli přední členové Trilaterální komise a jejich jmenování do klíčových pozic znamenalo kapitulaci Bílého domu a předání moci Komisi.

Vance a Brzezinski byli jmenováni ministrem zahraničí a poradcem pro národní bezpečnost, jak se Jordan obával. Ale neskončil. Stal se Carterovým hlavním personálem.

Teď si vezměte obrovské úsilí a propagandu za posledních 40 let, na tolika úrovních, instalovat myšlenku, že všechny národy a národy celého světa jsou jediné družstvo.

Za velmi vysoké politické a ekonomické moci, tato propaganda má za cíl připravit obyvatelstvo na planetu, která bude jednou sraženou hmotou, spravována a řízena jednou silou. Centrální motor této síly je Trilaterální komise.

Jak stínová skupina, jako je Trilaterální komise, může naplnit svůj cíl? Jednou ze základních strategií je: destabilizovat národy, zničit jejich ekonomiku, ratifikovat obchodní smlouvy, jež účinně odvedou milióny a milióny pracovních míst do míst, kde dělají práci virtuální otroci, vyvážet levné produkty z těchto otrockých továren zpět národům, které přišly o práci a snížily jejich domácí výrobu a přinutit je, aby zavřely dveře a vyhazovaly stále více zaměstnanců.

A pak vyřešit tento ekonomický chaos zavedením řádu.

Jakého řádu?

Nakonec, jedna planeta, s vymazanými národními hranicemi, v rámci jednoho systému správy, a plánovanou globální ekonomikou, „obnovit stabilitu, pro dobro všech a pro trvalou harmonii.“

Trilaterální vrchní hráči, měli v roce 2008 svého muže v Bílém domě, další obskurní jedinec, jako byl Jimmy Carter je Barack Obama. Měli na plánovacím stole nové obchodní smlouvy. Obama byl pověřen, učinit cokoliv bude zapotřebí, aby byly tyto smlouvy, jako je TPP doma. Aby byly ratifikovány. A to bez výmluv.

To je důvod, proč před více než rokem, když proti-TPP kritika a rétorika dosáhla vrcholu, Obama hledal v Kongresu orgán pro urychlení smlouvy, Obama se potil a panikařil. On a jeho kabinet byli na telefonu ve dne i v noci, kde usilovali a škemrali o hlasy v Kongresu. Bylo to velice důležité. To byl důvod, proč se stal prezidentem. Aby to realizoval.

Jeho trilaterální šéfové jej sledovali.

Tito muži řídí americkou politiku, kdy a kde se to počítá. Nemají rádi selhání.

To je také důvod, proč poté, co byl Obama inaugurován, ihned šokoval a ohromil své vlastní poradce, kteří očekávali, že jako první v pořadí bude řešit problematiku nezaměstnanosti v Americe. Šokoval je tím, že ignoroval obavy Američanů číslo jedna, a místo toho se rozhodl pro jeho katastrofální politiku národního zdravotního pojištění Obamacare.

Obama nikdy neměl v úmyslu snažit se vykopat Ameriku z kolapsu z roku 2008. To nebyl důvod, proč byl dosazen do oválné kanceláře. Mohl by, a předstíral by, že navrátí ekonomiku, s vymyšlenými čísly a zkreslenými normami. Ale opravdu a skutečně, vytvořit dobře placená místa pro mnoho a mnoho Američanů? To není na pořadu dne Trilaterální komise. Není to v jejich kartách.

Bylo by to kontraproduktivní vzhledem k plánům TC: ještě více torpédovat hospodářství.

Obama je v pohybu. Cestuje do vzdálených míst a snaží se podpořit globální konsensus o smlouvě TPP. Jeho lidé pracují nepřetržitě, aby získali hlasy potřebné pro ratifikaci TPP v Kongresu. Obama chce podstrčit smlouvy během zasedání Kongresu po listopadových volbách, předtím, než se nově zvolení členové chopí úřadu.

Prosadit smlouvy globalistického obchodu: To je důvod, proč byl dosazen do Bílého domu.

To je jeho jmenovaný úkol.

To je jeho skutečná práce.

Jeho nadřízení se dívají.

„Slibuji věrnost Trilaterální komisi a dominanci na které stojí, slibuji věrnost jedné planetě, nedělitelné, s tyranií a chudobou a řádem pro všechny…“

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)

zdroj:http://svobodnenoviny.eu/kdo-opravdu-ridi-obamu-a-vrcholne-politiky-sokujici-zapomenuty-rozhovor-ktery-by-mel-kazdy-precist/

Facebook komentáře