Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Islamizace – bič Boží za gender a kradení dětí

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Vážená redakce,

zasíláme vám dopis pod názvem „Islamizace – bič Boží za gender a kradení dětí“ a prosíme o jeho zveřejnění.Děkujeme.S úctouSekretariát Byzantského katolického patriarchátu

vkpatriarhat.org.ua , uogcc.org.ua , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Islamizace – bič Boží za gender a kradení dětí

Ve Francii jsou víc než dva miliony dětí ukradených juvenilní justicí – sociálními službami.

Co prožívá matka, které ukradou jediné dítě? Navíc, když se manžel stane alkoholikem či narkomanem a rozbije rodinu. O tomto martýriu svědčí ruská herečka Natálie Zacharová. Ona více než 18 let zoufale bojuje o svou dceru. Nepomohla ani intervence ruského a francouzského prezidenta. Mašinérie juvenilní justice je mocnější. Prosila nás, abychom podpořili petici, aby mohla její dcera Máša přijet za matkou alespoň na Vánoce. Zřejmě i to bude bezvýsledné. Důvod, proč jí odebrali dítě, byla „udušující mateřská láska“! Tato umělá vina je pokrytecky uváděna jako důvod pirátské krádeže dítěte asi v 90% p řípadů.

Vánoce. Když se Ježíš narodil, brzy v noci svatá rodina s oslíkem utíká před krutým Herodem do Egypta. Vymordoval všechny děti v Betlémě a okolí do věku dvou let. Ubohé děti, ubohé matky, ubozí otcové. Toto nám přinesla Evropská unie. A nejen to. Ideologie gender vtlouká dětem už od mateřských školek do hlavy, že nejsou chlapeček ani děvčátko, ale jakési hermafroditní „ono“. Prý pak se mohou rozhodnout, kým chtějí být a mají „právo“ používat hormonální léky a pak podstoupit operaci změny pohlaví.

Evropská unie prosazováním ideologie gender dělá z lidí démony. Ďábel je bezpohlavní. Jenže architekti NWO v 33. zasvěcení přinášejí rituální oběti, a to ne pouze démonům, ale vědomě satanu.

Proč jsou zločiny juvenilní justice konfidentní, a proč se medializace trestá vězením? (Anglie, Norsko, Finsko...) Proč novináři nemohou hovořit s nešťastnými matkami, s ukradenými dětmi, z nichž jenom v Norsku ročně 59 páchá sebevraždu? A nyní se tito architekti NWO rozhodli pro islamizaci Evropy a také ji skrze své agenty realizují. Tito Jidáši za peníze zrazují své svědomí i svůj národ. NWO v plánu genocidy spojuje dvě nesourodé věci. Prosazuje gender-homosexualismus, kradení dětí a zároveň islamizaci. Muslimové homosexuály veřejně věší a běda pracovníkům juvenilní justice, kdyby jim ukradli dítě. V žádn&eac ute;m muslimském státě neexistují gay pride ani juvenilní justice. To by byl Alláh akbar s mačetami na takové průkopníky euro-amerického myšlení a euro-americké antimorálky.

Bůh, který pro naši záchranu musí volit menší zlo, dopouští na Evropu tuto vlnu hrdlořezů, protože dekadentní kultura a amorálnost by Evropu dovedla k sebezničení, kterému se nikdo nebrání. Islamizace má jednu velkou výhodu – člověku je jasné, že se musí bránit. Mobilizuje národ, aby se probral ze spánku smrti a postavil se do boje za šťastnou budoucnost svých dětí

Co máme dělat my? Přijímat muslimy do každé farnosti, jak radí pseudopapež František? Anebo líbat nohy transsexuálům, jako je nám v tom František příkladem? V žádném případě! Ani jedno ani druhé! V dané situaci je třeba se jasně postavit proti islamizaci Čech a Moravy. Jak? V každé farnosti, ne tak, jak vybízel František, ale naopak, ať je aspoň jedna rodina, která vnímá Františkovu lež a zároveň tvrdou pravdu o islamizaci a celá rodina vyjde na náměstí manifestovat a dělat osvětu druhým. Každý farář je povinen tuto rodinu povzbudit. Aby nebyla sama, farář je povinen vybídnout všechny návštěvníky ch rámu, aby se i oni přidali, a to s transparenty, proti genocidní islamizaci. To je v duchu sv. papeže Pia V., který naléhavě vyzýval evropské panovníky do boje proti islámu.

Manifestace ve farnosti ať se uskuteční druhý vánoční svátek, 26. 12. 2015 v dopoledních hodinách. Odpoledne ať mají všichni možnost zúčastnit se ve 14:30 manifestace ve svém krajském (biskupském) městě na hlavním náměstí.

Všechny katolíky i nekatolíky vybízí Byzantský katolický patriarchát

+Metoděj

pravověrný biskup

-------------------------------------------------------

Modlitební mobilizace

Prosíme upřímné katolíky, křesťany, ale i všechny lidi hledající a milující pravdu, aby se zvláště v tyto dny před Vánocemi a poslední dny v tomto roce zapojili do duchovní mobilizace. Každý ať si určí jednu hodinu, která mu vyhovuje, a denně v ní naváže kontakt s Bohem. Mobilem či přes sociální sítě komunikujeme v horizontální rovině. Tak můžeme šířit nejen dobro, ale i zlo. Abychom ale šířili jen dobro a pravdu, je třeba, abychom komunikovali (duchovním mobilem) i v rovině vertikální. Komunikace horizontální a vertikální vytváří symbol kříže.

Pokud si najdeš v těchto několika dnech, kdy se rozhoduje o budoucnosti národa, denně jednu hodinu na komunikaci s Bohem, zapojuješ se tím do duchovního boje. Bůh ti dá světlo a sílu. Bez této komunikace s Bohem neodoláš tlaku a podlehneš lži, kterou prosazují masmédia, a bohužel i někteří katoličtí biskupové a kněží, kteří zradili Boha i své svědomí.

V pravdivé komunikaci s Bohem si nejprve uvědom, že Bůh tě vidí, že On tě stvořil, tak jak stvořil celý vesmír i tento svět i vše, co je v něm – viditelné i neviditelné. On vložil ten úžasný řád do makrokosmu i mikrokosmu, do atomu i živé buňky. On ustanovil předávání genetické informace z pokolení na pokolení. On všechno vidí a nepotřebuje skryté kamery či nějaké odposlouchávací zařízení. Před Ním nikdo nic neskryje. Proto se v pravdě postav do světla a uvědom si realitu Boží lásky. Bůh dal za tebe svého Jednorozeného Syna, abys ty, který v Něho věříš, nezahynul, ale měl život věčný. Vzpomeň na příklad velkého učence a světce Jeronýma, který v Betlémské jeskyni překládal do šesti jazyků Písmo. Tenkrát se mu zjevil Kristus jako bezbranné dítě. Jeroným Ho toužil obdarovat, nabízel Mu postupně všechno, co má, ale Ježíšek jen vrtěl hlavou, že nechce. Nakonec mu řekl: „To všechno máš i tak ode Mě, ale Jeronýme, dej mi svůj hřích, proto jsem přišel. Proto jsem se stal člověkem a proto i za tebe zemřel na kříži, abych ti dal ten největší dáreček – věčný život.“

Můžete se modlit ve svou modlitební hodinu cokoliv, hovořit s živým Bohem či se modlit růženec či zpívat duchovní písně. Těch několik dní stůjte před Bohem, volejte z hlubin srdce za sebe i za český národ za jeho záchranu, uvědomte si Boží zaslíbení: „Proste a dostanete! Doposud jste za nic neprosili v mém jménu.“ Pokud horliví laici zorganizují 24 lidí na každou hodinu dne a každý si určí svou hodinu a vydrží se modlit do 1. 1. 2016, pak je to ideální. Ale pokud nebude čas na organizaci, každý ať si sám zvolí takovou hodinu během dne, která mu nejvíc vyhovuje. Buďte si vědomi, že se nemodlíte sami, že volají desítky a stovky neznámých lidí spolu s vámi k Bohu za záchranu českého národa před islamizací.

Zvláště prosíme důchodce a důchodkyně, aby zvedali své ruce a srdce k Bohu a prosili za své děti a vnuky, aby Bůh nedal zahynouti nám ni budoucím. A na sv. Štěpána, 26. 12., iniciujte v každé farnosti manifestaci a všichni se jí zúčastněte. Horliví laici přijeďte rovněž v tento vánoční svátek i do krajského města na 14:30 na společnou manifestaci celého kraje. To bude projev vašeho hrdinství a povstání vůči plánované autogenocidě národa i křesťanství. Přijďte na manifestaci, vyjděte ze svých domů! Kéž jsou tyto Vánoce historickými Vánocemi pro celý český národ!

Nám, nám narodil se!...

+ Samuel

pravověrný biskup

22. 12. 2015

23. 12. 2015

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře