Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Infekce doby

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 


  • demonstrace_3
Včera 17.1. 2012 se konal první všelidový sněm SKUTEČNÉ DEMOKRACIE,  kde byly lidem nabízeny myšlenky, které mohou být naplněním idey PRAVDY A LÁSKY v nastavení pravidel hry v oblasti správy a řízení zemí a tím i ve změně hodnot a vědomí lidí.

Musíme poděkovat všem, co přišli, nebylo nás moc, ale jezdili jsme po Praze a lidé se dívali z oken i na ulicích, když je probouzela skvělá skladba "KTOŽ JSÚ BOŽÍ BOJOVNÍCI", která prezentuje naší minulost, naši odvahu a čest lidí, co tuto myšlenku naplňovali navzdory své době, a věřím že se stane i budoucností. Lidé fandili a to nám dodává energii.

Musím poděkovat také člověku, kterého jsem poprvé osobně poznal a je mně ctí! Jde o zpěváka, který přišel, napojil kytaru a bez jediné hlásky naladění rozjel své hity a také Karla Kryla a můžu jen smeknout před tím, že není rozdíl mezi hudbou z CD a živým podáním, naopak to bylo tak okamžité a skvělé podání, že věřím a myslím, že toto by ocenil i Karel. A především!... je to nejen skvělý zpěvák s písněmi, co mají srdce a duši, což mluví o něm samém, ale on ty písně i žije, je to aktivní a myslím i velice moudrý člověk, který má své názory, ale naslouchá, člověk, kterého bych rád měl po svém boku a věřím že své cesty spojíme a naše šiky budou růst jako odpor lidí. A to tím nejlepším směrem z tohoto marastu doby, který nám nesou politické strany. Udělal desítky demonstrací a dává do změny vše a věřím, že myšlenky SKDE přijme jako cestu a odpověď lidem v tom, jak tedy věci změnit a co dělat, když všechny politické strany kradou. SKUTEČNÁ DEMOKRACIE JE BEZ POLITICKÝCH STRAN! Jedna z jeho SKVĚLÝCH písní, která mluví o jeho myšlení, pocitech a

;feature=share">

;feature=share

DÁLE BYCH CHTĚL ŘÍCI, ŽE DO MIKROFÓNU MLUVILI I LIDÉ, CO MLUVILI Z DAVU, A TO SICE VĚCNĚ SPRÁVNĚ A BYLI NEŠŤASTNÍ, ALE DÍKY JEJICH VĚDOMÍ ZDECIMOVANÉM DOBOU I VULGÁRNĚ. A ZA TO SE VŠEM OMLOUVÁME A ZAJISTÍME, ABY SE TO PŘÍŠTĚ NEDĚLO, I KDYŽ SPROSTÁ VLÁDA SI ZASLOUŽÍ SPROSTÁ SLOVA, TAK TOTO SE NESMÍ DÍT!...jsme jiní!...nejsme jako oni a nikdy nebudeme!...

17.2.2012
Takže "věřím že ve vašich srdcích se probudí BOŽÍ BOJOVNÍCI za svou čest a čest své země, že se ve vašich srdcích probudí BLANIČTÍ RYTÍŘI a s vlajkou PRAVDY a LÁSKY budeme bojovat slovem i činem proti systému, co nás ničí, proti systému, kde lobby skrze politické strany uplatňuje svou moc a peníze přelévá od lidí k oligarchům!....POVSTAŇTE, INFORMUJTE O DALŠÍM 17., zvedněte oči i duši a nikdy se nevzdávejte, jedinou omluvou je smrt! A je na Vás, zda chcete žít ve světě, kde jsme loutkou systému a ekonomickým otrokem nebo bojovat do poslední vteřiny za svobodu a dobro druhých a tedy i své!....SLOVO je naše zbraň a informace naše koně, které povezou myšlenku...TĚŠÍM SE NA VÁS !

Miroslav Cenzura - SKDE
http://www.ziggy.cz/ Protestsong - Ziggy Horváth

Facebook komentáře