Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Festival za demisi vlády vydává toto tiskové prohlášení:

  • vlada_cr
Neformální občanské iniciativy Iniciativa za demisi vlády a Už stačilo ve spolupráci s dalšími sdruženími pořádají dne 21.9.2011 v Praze Festival za demisi vlády. Tato akce je organizována s cílem umožnit občanum projevit nesouhlas s vládou České republiky jejími kroky, které vedou k zhoršení kvality života v naší zemi.

Je to první krok na cestě ke změnám, které narovnají volební podmínky, umožní lepší kontrolu politiků občany, zavedou trestněprávní odpovědnost politiků za jejich činy a zajistí vetší podíl občanu na rozhodování s důrazem na prvky přímé demokracie. Odmítáme žít v zemi, která je hračkou v rukách stranických sekretariátů a kapitálových skupin mnohdy mafiánského charakteru. Odmítáme žít v zemi, kde vítezi voleb přistupují ke správe země jako k dělbě koristi.

Proto chceme politikům připomenout, že podle platné Ústavy České republiky jsme my zdrojem moci ve státě a oni tedy musí být vykonavateli naší vůle a ne my být obětí jejich svévole. Vyzýváme všechny spoluobčany, kterým není lhostejný jejich osud a budoucnost jejich dětí: Pojďte s námi a společne změnme uspořádání naší země na skutečne demokratické zajišťující důstojný život všem občanum. 

Pavel Sántay - tiskový mluvcí Festivalu za demisi vlády

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře