Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Dr. David Martin: Nazývejme věci pravými jmény – je to biologická zbraň, kampaň teroru a úkladná vražda. Část 1/2

Hodnocení uživatelů:  / 15
NejhoršíNejlepší 

Dovolím si upozornit mimo jiné na dokument z listopadu 2019, potvrzující, že Anthony Fauci zamýšlel přidávat do vakcín nanotechnologie, které se po vstříknutí do těla samy zkompletují. S biologickou zbraní zvanou „vakcína proti covidu“ úzce souvisí strašidelný plán, který stál za vznikem Moderny.

Všechny zdroje, včetně odkazu ke stažení prezentace a upoutávky na následnou přednášku, najdete na konci tohoto článku.

Některé důležité body Dr. Davida Martina:

Máme-li se hájit v jakékoli pozici, ať už v soudní síni, v městské radě či ve školní radě, musíme mít pravdu, musíme být přesní a musíme uvést zákony, které byly porušeny.
Ukazuji vám tyto věci, protože vás je ve škole při hodinách dějepisu neučili a neučili vás je proto, abyste se stali oběťmi tohoto páchaného zločinu!
Dámy a pánové, nazývejme to pravým jménem: Je to úkladná vražda.
Pod naším dohledem bychom neměli dovolit, aby jedinému generálnímu prokurátorovi, aby jedinému volenému představiteli, aby jedinému úředníkovi v oblasti veřejného zdraví prošlo jakékoli veřejné prohlášení, které nepotvrzuje, že se jedná o program biologických zbraní, který má ničit, mrzačit a zabíjet Američany a lidi celého světa.
Je to zločin a musíme s ním začít zacházet jako se zločinem, než abychom sledovali bankovní lupiče, jak odcházejí z banky, a ještě jim zavolali Uber. Jde o to, aby byl Anthony Fauci spoután a odveden v želízkách. O tom to celé je!
Musíme si stanovit jediný cíl: Anthony Fauci v řetězech a ve vězení. Protože to potom ukončí povolení k nouzovému použití a vrátí to odpovědnost za každé poškození a každou smrt zpátky na (farmaceutické) společnosti… Když je usvědčíme z jediného zločinu, ztratí imunitu.

  • dr-david-martin-nazyvejme-veci-pravymi-jmeny-je-to-biologicka-zbran-kampan-teroru-a-ukladna-vrazda-cast-1-2

Je uklidňující a současně posilující nechat Dr. Davida Martina, jako člověka, který sleduje už od roku 1999, jak se tento zločin rozvíjí, aby nám poskytl historickou a právní perspektivu a rozebral konkrétní zákony, které jsou porušovány.

„Nepodílejte se na propagaci této konspirace“, vyzývá doktor Martin a kategoricky prohlašuje:

„1) Neexistuje žádný SARS-COV2. Existuje biologická zbraň, kterou v roce 1999 zaplatil Anthony Fauci, byla patentována Univerzitou Severní Karolíny (University of North Carolina, UNC), Chapel Hill v roce 2002. Byl to rekombinantní koronavirus s následujícím protokolem.

Byla to vlastně biologická zbraň vytvořená NIAID přímo pro tento okamžik. A tou biologickou zbraní byl infekční klon koronaviru s defektní replikací, ta slova nejsou moje. V roce 1999, lidi, byla vyprojektována tato biologická zbraň, aby zničila lidstvo. A když začneme mluvit o biologické zbrani a nikoli o vakcíně nebo viru, uděláme velký pokrok.

2) Neexistuje žádný COVID-19. Existuje chřipkové onemocnění. A to chřipkové onemocnění existuje už dlouho a ještě bude dlouho existovat. Když Světová zdravotnická organizace vymyslela pojem Covid-19, byla to první choroba v historii lidstva, která nemá žádnou klinickou diagnostiku. Žádnou. Diagnostikuje se podle komise a symptomů – a proto musel být vymyšlen termín „asymptomatický přenašeč“, jenž neexistuje. Vy jste zdraví…. Přestaňte používat jejich jazyk.

3) A to nejdůležitější – Neexistuje žádná vakcína. Existuje biologická zbraň, která je vstřikována do těla, která byla vytvořena – a chci, abyste si přečetli tohle na plátně za mnou, protože, tohle je z roku 2015. Peter Dashak, přímo tento muž, který šéfoval praní peněz pro Anthony Fauciho. Přímo tento muž, který porušil zákony Spojených států tím, že outsourcoval (zadal externím dodavatelům) výzkum přidané funkce (gain-of-function), kromě UNC, Chapel Hill, kterou nechal legálně fungovat, protože dostala od Anthonyho Fauciho výjimku z moratoria. Slyšeli jste, co jsem právě řekl? Výjimku z moratoria. Nezní to jako moratorium, když říkáte: ach mimochodem, řekli jsme vám, abyste tohle nedělali, ale dělejte to dál.“

ARCHITEKTI PLANDEMIE

David Martin říká, že Peter Daszak z EcoHealth Alliance a Anthony Fauci byli architekty pandemie a plánu profitovat z nucené vakcinace všech na planetě, která sahá nejméně do roku 2016 v dokumentu nazvaném „Vývoj lékařských protiopatření pro koronavirus“, který je součástí „Protokolu Národní akademie věd „.

Toto je citát Petera Daszaka z roku 2015 z půdy Národní akademie věd:

„…. Dokud není krize z infekční nemoci velice reálná, přítomná a na hranici nouze, je často do značné míry ignorována. Abychom udrželi finanční základnu i po krizi, uvedl, musíme zvýšit veřejné povědomí o potřebě lékařských protiopatření, jako je vakcína proti chřipce nebo koronaviru. Klíčovou hnací silou jsou média a ekonomika bude ten mediální humbuk následovat. Musíme ten humbuk využít ve svůj prospěch, abychom se dostali ke skutečným problémům. Investoři zareagují, uvidí-li na konci procesu zisk.“

 

David říká, že výše uvedené prohlášení je: „přiznáním pěti trestných činů (dle legislativy) Spojených států… a ani jeden guvernér, ani jeden člen ministerstva spravedlnosti, ani jeden americký právník, ani jeden generální prokurátor, ani jeden zvolený úředník v této zemi ve skutečnosti nedovolí, aby se tento citát dostal na veřejnost.

Takže hádejte co? Je na vás, abyste to udělali. Toto je citát, který musíte zaslat každému zvolenému zástupci, každému jmenovanému zástupci, každé školní radě. Tohle je přiznání zločinného spiknutí za účelem zabíjení a mrzačení Američanů… Tehdy [v tomto dokumentu publikovaném v roce 2016], bylo zločinné spiknutí zveřejněno.“

TVRDÁ PRAVDA

„A tohle bude pro mnohé z vás nepříjemné, ale je mi to jedno, protože někdy musíme přijmout tvrdou pravdu: 18. září 2019 – sledujete ta data? – se Světová zdravotnická organizace sešla při zasedání Rady pro sledování globální připravenosti a uvedla, že musíme vytvořit globální simulaci vypuštění respiračního patogenu, která bude probíhat od září 2019 do září 2020. Globální kampaň.

„Den po zveřejnění tohoto dokumentu podepsal prezident Donald Trump tento exekutivní příkaz [pozn. Exekutivní příkaz číslo 13887: „Modernizace vakcín proti chřipce ve Spojených státech na podporu národní bezpečnosti a veřejného zdraví“] a chci, abyste si přečetli, co je v tomto výkonném příkazu (pozn. snímek č. 3 prezentace):

„Tyto platformové technologie zahrnují vakcíny [založené na] DNA, messenger RNA (mRNA), virových částicích, vektorové vakcíny a vakcíny se samo-sestavujícími se (self-assembling) nanočásticemi.“

„Den poté, co Číňané, NIAID, Nadace Billa a Melindy Gatesových, v kriminálním spiknutí, v propojeném ředitelství, s machinacemi, vyhlásili válku proti světu, Donald Trump podepsal exekutivní příkaz, který ve skutečnosti nařizuje, aby byl toxin vypuštěn na veřejnost. Je to právě tady, v jeho exekutivním příkazu,“ říká Dr. Martin. ….

***** **

Celý článek ZDE: https://tadesco.org/dr-david-martin-nazyvejme-veci-pravymi-jmeny-je-to-biologicka-zbran-kampan-teroru-a-ukladna-vrazda-cast-1-2/

 

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře