Demonstrace STOP policejnímu násilí
- Podrobnosti
- Doporučujeme / CFP! doporučuje|
- 23. září 2009|
- #64|
- 6392 x
Václavské náměstí, Praha, 24.9.2009 v 17:30
V návaznosti na události minulého týdne v Apolinářské ulici se Česká pirátská strana, Humanistická strana a hnutí Nenásilí rozhodly uspořádat veřejný protest proti neadekvátním zásahům ze strany policejních složek v ČR.
Demonstrace si dává za cíl upozornit na vzrůstající a mnohdy neopodstatněné násilí policejních složek a nedodržování základních lidských práv při policejních zásazích. Koná se ve čtvrtek 24. září od 17:30 na Václavském náměstí v Praze (v horní části).
Vystoupí na ní zástupci Humanistické strany Jan Tamáš a Ivona Novomestská, předseda České pirátské strany Kamil Horký, teolog, publicista a koordinátor kampaně Česko proti chudobě Tomáš Tožička a další.
Více informací naleznete na www.policejninasili.nazory.cz
Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Izrael drtí iránské rakety a to má nejmodernější protivzdušnou obranu ...
- Z PRONEWS (16.6.2025): Mimořádné: Rusko vyzvalo všechny své občany, aby okamžitě opustili Izrael... po silnici! - Co se chystá?
- Dukovany … blíží se katastrofa?!
- Jsme na prahu největšího otřesu v živoucí paměti.
- Lidová tvořivost nejen na téma fialové žumpy (11.06.2025)
- Ing. Ivan Kratochvíl - Aktuální ohniska problémů a co s tím?