Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Bitcoin je US dolar 2.0 - vytvořený CIA...

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Existuje důvod proč Čína, Rusko a Jižní Korea blokují na svém území operace s Bitcoinem. Od počátku to byl projekt CIA. To je vysvětlení, proč neexistuje transparentnost o tom, kdo ve skutečnosti tento systém vytvořil a jeho příští uzávěrka nechá poklesnout tržní cenu Bitcoinu, alespoň pro tuto chvíli, o 40%.

Nataliya Kaspersky prohlásila, že Bitcoin byl navrhnut, aby zajistil finance pro činnost amerických a anglických výzvědných služeb v celém světě. Expertka definovala kryptoměnu za "dolar 2.0".

  • bitcoin-je-us-dolar-2-0-vytvoreny-cia

Kryptoměna Bitcoin byla vytvořena "americkými zpravodajskými službami", prohlásila Natalya Kaspersky, ředitelka skupiny InfoWatch, specialistka na systémy informační bezpečnosti během presentace na Univerzitě ITMO (Informačních technologií, mechaniky a optiky) v Petrohradě.

Kasperky přednášela o informačních válkách a digitální suverenitě. Fotografie z její presentace s názvem "Moderní technologie - základ pro kybernetické a informační války", byly zveřejněny na sociálních sítích.

"Bitcoin je projektem vytvořeným americkými zpravodajskými službami s cílem poskytnou okamžité financování pro výzvědnou činnost amerických, anglických a kanadských výzvědných služeb v různých zemích. (Technologie) byla 'privatizována' stejně jako Internet, GPS a TOR. Ve skutečnosti je to dolar 2.0. Jeho kurz je kontrolovaný vlastníky směny," řekla u jednoho ze svých slajdů.

Také řekla, že Satoshi Nakamoto (pseudonym používaný zakladatelem/zakladateli Bitcoinu) je jméno skupiny amerických kryptografů.

Během prezentace také řekla, že smartphone nemůže být považován za osobní zařízení. Smartphone "je zařízení kontrolované na dálku, navrhnuzé pro zábavu,  práci a současně pro špehování svého vlastníka." To řekla paní Kaspersky, která je též spoluzakladatelkou Kaspersky-Lab

Toto skutečnost je součástí utahování šroubů, které provádí deep state po celém světě Přechod směrem k nastolení totální kontroly založené na umělé inteligenci v západních zemích vyžaduje, aby všichni museli používat nějakou kryptoměnu, což je způsob, jak lze kontrolovat život každého, nebo uzavřít kohoutek, když je to nezbytné.

Deep State nemá jinou volbu než pokračovat v používání stejného schématu vyvolávání dychtivosti investorů tím, že je přesvědčuje, jak Bitcoin do roku 2022 dosáhne hodnoty 125 000 USD, aby ho pak nechaly zkrachovat a tedy aby mohlo kolečko začít znova.

Zcela jistě s tím nemá reálná ekonomika nic společného.

Zdroj: https://comedonchisciotte.org/il-bitcoin-e-il-dollaro-usa-2-0-creato-dalla-cia/

Překlad KSM

zdroj:http://www.ksm.cz/ze-zahranici/bitcoin-je-us-dolar-2.0-vytvoreny-cia.html

Facebook komentáře