Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zastavme zákaz volného pěstování plodin, stačí posledích 2000 podpisů

Novodobé zotročení lidstva pod taktovkou EU a nadnárodních společností !! Evropská komise chystá v tichosti doporučit zákon O zákazu volného pěstování plodin. Zbývá nám, tedy nejen Čechům a Slovákům, ale všem občanům EU pouhý týden (do 31.10.2013) na sesbírání podpisů v petici proti tomuto zákonu. Nebezpečí je obrovské a následky přijetí zákona budou nedozírné. Toto už není snad ani totalitní způsob jednání jako spíš fašismus.

  • zastavme-zakaz-volneho-pestovani-plodin-staci-posledich-2000-podpisu

Média opět úspěšně mlčí, v čele s veřejnoprávní ČT a ČRo. Tisk patří dávno zahraničním vlastníkům a ti musí prát jen to co jim dovolí jejich inzerenti.

Co to pro nás všechny znamená ?? Znamená to absolutní kontrolu nad potravinovou soběstačností všech států EU, zemědělců a drobné zahrádkáře nevyjímaje. Samozřejmě bude zakázané pěstovat cokoliv ze semen či sazenic od souseda nebo z vlastních zásob. Vše bude pod kontrolu a lidé budou moci pěstovat jen to co EU dovolí, resp.  to co dovolí osivářské koncerny. Kdo nám potom zaručí, že to nebudou semena a sazenice GMO, tedy geneticky modifikované organismy. Tyto nepocházejí z přírody, ale z laboratoří. Celým světem se nesou varující zprávy ohledně škodlivosti GMO na lidský organismus, ale i na přírodu v okolí, kde byly vysazeny. Na CFP byla již řada článků na téma škodlivosti GMO. Silně mi to připomíná stav v USA, který je dobře vykreslen v dokumentárním filmu Život podle společnosti Monsanto. Odkaz zde http://www.ac24.cz/videodokumenty/zivotni-prostredi/957-svet-podle-spolecnosti-monsanto

Čínské přísloví praví : Opanuj nepřátelům zrdoje surovin a ovládneš nárom. Ovládni nepřátelům zrdoje potravin a ovládneš celou planetu.

Neustálé nátlaky na kontrolu internetu (ACTA atd ), totalitní špehování ze strany NSA a britské tajné služby. Nejdříve rozložit společnost po stránce duševních hodnot, poté formou dluhu a ekonomické krize. Novodobé otrokářství se snaží stále častěji prosadit absolutní kontrolu celého lidstva. Když se jim toto povede, jen těžko budeme sjednávat nápravu, hrozí nedozírné následky pro všechny další generace. V dnešní době již vymizelo cca 90 procent původních krajiných kultur v plodinách, jsou nahrazovány stále častěji unifikovanou formou od velkopěstitelů.

Prosím všechny soudné lidi o přečtení odkazu a petice, podepsání a následné šíření všemi kanály. Času není nazbyt.

Petice: https://www.openpetition.de/petition/online/rozmanitost-osiv-v-ohrozen-proti-narzen-eu-o-osivech-ve-prospech-osivrskeho-prumyslu#googtrans%28de%7Ccs

Dotazoval jsem ČT, ČT 24, ČRo Radiožurnál a stále bez odpovědi. Média nám nic neřeknou, pod hrozbou ztráty zaměstnání a neschopnosti splácet hypotéku jsou reportéři v pasti a nemají odvahu pravdivě informovat veřejnost.

Zdroje : seznam.name , biospotrebitel.cz

Hezký den všem lidem dobré vůle. Martin Marcikán

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře